Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki

Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki

Aktywne składniki serum skutecznie walczą z nagromadzonym tłuszczem, korygując kształt brzucha i pośladków, jednocześnie modelują sylwetkę. Ponadto rozgrzewająca formuła Thermo Fat Burner ułatwia przenikanie aktywnych substancji w głąb epidermy, co w znaczący sposób przyspiesza mikrokrążenie w miejscach objętych cellulitem i wpływa na wygładzenie nierówności oraz poprawę wyglądu skóry.
- Thermo Fat Burner - redukuje złogi tłuszczu, usuwa zmagazynowane lipidy, jednocześnie uaktywnia procesy oczyszczania organizmu z wody i toksyn.
- MDL Complex - przyspiesza manualny drenaż limfatyczny, wygładza nierówności podskórne oraz poprawia elastyczność i jędrność skóry.
- Kofeina - stymuluje przemianę materii i spalanie komórek tłuszczowych, redukuje zaokrąglenia, zmniejsza objawy cellulitu.
- Wyciągi z bluszczu i skrzypu - wspomagają produkcję kolagenu i elastyny, zwiększają spoistość i odporność skóry.
- Algi Laminaria - bogate w sole mineralne, głęboko nawilżają, koją i eliminują toksyny z tkanek, dodatkowo wzmacniając skórę.

w tubie
zapachowa
Skóra
z defektami

Na kanapie leży leń.

Gdybym była kotem, to nie tym z ADHD, chodzącym swoimi ścieżkami, skaczącym przez płoty w pogoni za myszą, ciągnącym zasłony i zrzucającym wazony z kwiatami, ale typowym, wyluzowanym kanapowcem.
Jestem zmarźluchem, marzycielem i uwielbiam wszystko co rozgrzewające. Gorąca herbata, ciepły koc, ostre jedzenie. Długie kąpiele w wannie.
I kosmetyki rozgrzewające.

Skóra mojego ciała jest normalna. Ani się szczególnie nie przetłuszcza ani nie przesusza. Mam jasną, trudno opalającą się karnację.

Po balsamy rozgrzewające sięgam zimą, niekoniecznie w celu niwelowania cellulitu, wyszczuplenia talli i ujędrnienia skóry.
Po prostu, lubię ten rozgrzewający efekt.
A serum slim, grzeje naprawdę ekstremalnie.
Siła rażenia jak po spotkaniu z gumą Shock, płynem Listerine.

Nakładając produkt na ciało nalezy pamiętać o kilku bardzo istotnych rzeczach:
- unikać w przypadku skóry naczynkowej, wrażliwej, ze skłonnością do podrażnień
- nigdy nie nakładać go na mokrą, bądź niedokładnie osuszoną skórę
- po kąpieli radzę odczekać kilka minut i poczekać z aplikacją do momentu, aż ciało samo w sobie nie będzie tak rozpulchnione i rozgrzane
- serum należy nakładać równomiernie, cienką warstwą

Efekty?
- silne uczucie rozgrzania i mrowienia utrzymujące się ok 15 min, z czasem słabnie
- lekko zaczerwieniona skóra, poprawa krążenia
- serum wygładza i napina skórę, w jakiś tam pośredni sposób modelując ją

Cechy produktu:
- kremowa konsysencja
- nie lepi się
- wydajne
- przyjemny zapach typowy dla kosmetyków Eveline przeznaczOnych do ciała
- wygodna w użyciu miękka tuba

Sprawia, że krew krąży szybciej, co na pewno pomaga

Odsyłam do recenzji ev6, całkowicie się z nią zgadzam. Lubię efekt rozgrzania i szczypania, czuć, że skóra jest pobudzona. Serum ma postać czerwonego żelu. Uważam, że może wysuszać, dlatego nakładam od razu na balsam do ciała.

Rozgrzewacz z efektem ujędrnienia, przydatny przy treningu!

Kosmetyk świetny do stosowania zimą i jego głównym zadaniem jest dla mnie ujędrnienie skóry. Ale jest doskonały także jako "podkręcacz" efektów ćwiczeń, o czym poniżej.

Nie oczekuję wyszczuplenia czy wyraźnego wpływu na cellulit - brak cellulitu zawdzięczam ćwiczeniom i dobremu odżywianiu. Ale kremy antycellulitowe są istotną częścią mojej pielęgnacji, bo są świetnym uzupełnieniem dbania o jakość skóry, w połączeniu z masażem mogą zapobiegać rozwojowi cellulitu. Oczywiście jeśli wcieramy je regularnie.

Tego serum używam głównie zimą, ze względu na jego rozgrzewający efekt, który latem mógłby być na co dzień nie do zniesienia. Ale często stosuję je w innych porach roku przed ćwiczeniami, nakładam serum, zawijam folią brzuch lub uda i wio na rowerek stacjonarny :) Lub tak posmarowana robię sobie godzinny trening aerobowo - siłowy. Daje to fajne efekty, warto też używać serum przed joggingiem (trzeba tylko przyzwyczaić się do efektu rozgrzewania, po wysiłku fizycznym odczucie jest zwielokrotnione).

Czy działa? Tak, jak przykładowe inne serum antycellulitowe lepszego rodzaju. Cudów nam nie zrobi, nie zgubimy rozmiaru od samego stosowania. Ale w połączeniu z ćwiczeniami (szczególnie przy sposobie z folią) świetnie ujędrnia skórę, wyrównuje powierzchnię, więc ewentualny cellulit może być mniej widoczny. Powiem tak: serum ma dobry skład i te składniki będą skuteczne o tyle, o ile będziemy przy nim aktywne. Wszystko zależy od nas.

Uwaga na delikatne lub podrażnione miejsca - może bardzo szczypać.
Efekt rozgrzewania, a nawet pieczenia jest intensywny! - niektórzy nie lubią tego efektu. Wrażenie nie znika od razu po zmyciu, więc radzę uważać, to mocny kosmetyk.
Tuba wygodna, do postawienia, dzięki czemu łatwo się wyciska i zużywa w miarę do końca.
Wydajne.

Dobry kosmetyk, bardzo przydatny przy ćwiczeniach dla lepszego ujędrnienia, osobiście polecam.

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Grzeje

Bardzo lubię to serum zwłaszcza w zimie ze względu na efekt rozgrzewania jaki powoduje po posmarowaniu.

Ma przystępną ceną

Przy regularnym stosowaniu skóra stała się zdecydowanie bardziej napięta i gładka

Nie możemy liczyć na to że nas wyszczupli i zlikwiduje cellulit bo to możemy zrobić tylko odpowiednim trybem życia.

Napina ale nie odchudza :)

Opakowanie poręczne. Zwykła, miękka tubka, która stoi "na głowie". Wydobywanie produktu nie sprawia problemu a sama opakowanie jest poręczne. Konsystencja idealna - żelowa w kolorze czerwonym. Dobrze rozprowadza się na ciele. Serum trzeba wmasowywać przez chwilę w skórę, w przeciwnym razie efektu nie będzie. Duża UWAGA przy nakładaniu ilości. Wiadomo jeśli robimy to po raz pierwszy czy drugi to będzie ciężko odmierzyć odpowiednią ilość ale z czasem można się nauczyć. Gdy żelu nałożymy za dużo, piecze jak cholera, najgorsze jest to, że nie da się tego umyć czy wytrzeć. Gdy za mało to wiadomo - efektu brak. Odpowiednia ilość sprawia, że czujemy miłe ciepło przez ok 30 minut. Co do samych efektów. Nie oczekiwałam cudów bo jak każdy z nas wie, sam kosmetyków nie sprawi, że stracimy kilka centymetrów tu i ówdzie. Do tego potrzebna jest ciężka praca. Serum wspomaga odchudzanie. Poprawia jędrność skóry, wygładza ją. Dodam, że podczas używania tego serum, bez ćwiczeń również zauważycie poprawę kondycji skóry. Polecam. Warto :)

parzy!

Kupiłam go zeszłą zimą, ale do dziś go nie zużyłam.

Ma dziwny pieprzny zapach, żelową, ale rzadką konsystencję. Po posmarowaniu skóra się lepi. Co najgorsze parzy żywym ogniem. Moja skóra od razu robi się czerwona, przekrwiona. Mam cienką, delikatną skórę, w dodatku wiecznie przesuszoną, wiec to może być przyczyną.

Użyłam kilka razy i nie jestem w stanie używać dalej. Zauważyłam jakieś tam nawilżenie, jak po zwykłym balsamie.Ujędrnienia nie widziałam. No, może troszkę, ale to raczej przez przekrwienie.

Cena dobra, opakowanie wygodne, dostępność ok, jednak będę się przed nim wystrzegać.

Fajny! :)

Jestem szczupła ale zauważyłam ze moja skora wiotczeje a cellulit sie powiększa.. trafiłam na promocje w rossmanie a że byla promocja na eveline wybrałam akurat ten czerwony balsamik. Widzę poprawę! Fakt że odstawiłam też słodycze, słodzę tylko kawę i zaczelam pic duzo wody i ogolnie zdrowiej jesc, czasem troche pocwicze, ale wiadomo ze od leżenia cellulit nie zniknie, to oczywiste ;) Rozgrzewanie bardzo przyjemne, nie wiem czemu tak wam to przeszkadza? Tylko zapach nie w moim guście..

Pomaga !!

Zalety:
- rozgrzewa,
- w połączeniu z ćwiczeniami i dieta, wymodelował mi ciało, napiął skórę oraz przyczynił sie do spadku kilku kilogramów :)
-nieźle pachnie,

Wady:
- leista konsystencja,
- wygórowana cena,

Nie wiem czy działa bez żądnych ćwiczeń bo nie próbowałam.

Efektu nie widzę

Plusy:

- cena
- wydajność
- przyjemnie rozgrzewa, warianty rozgrzewające balsamów kupuję zimą

Minusy:
- zbyt lejąca konsystencja
- kosmetyk jest jak dla mnie zbyt lepki
- nie zauważyłam modelowania, nawilżania itp

Stosowałam prawie codziennie, 1 x na dobę po wcześniejszym szczotkowaniu ciała.

Używam tego produktu od: 2 m***cy

parzący koszmar!!!

Żel ten poleciła mi Pani w drogerii, a ja głupia dałam się namówić. W sumie chodziło mi tylko o to, żeby żel pomógł mi pozbyć się cellulitu, którego jeszcze normalnie u mnie nie widać tylko dopiero jak się zmarszczy skórę. Stosowanie tego kosmetyku to koszmar. Niesamowicie pali skórę, po pierwszy razie musiałam wejść kilkakrotnie pod lodowaty prysznic, żeby to wszystko zmyć i żeby mnie tak nie paliło. Z efektami też szału nie ma. W sumie nie zauważyłam żadnego działania. Kompletnie nic co obiecuje producent. Zostały tylko koszmarne wspomnienia stosowania tego paskudztwa.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

ulubiony wyszczuplacz Eveline

Plusy:
+ napina skore
+ szybko sie wchlania
+ wydajne
+ grzeje jak sto diablow (dobre na zime :) )

Minusy:
- drogawe...
- lejaca sie konsystencja

Oczywiscie, zadne serum czy inny wynalazek nas magicznie nie odchudzi... uzywam, zeby miec bardziej napieta skore. Do tego sie dobrze sprawdza. Poza tym, ladnie wygladza skore, i mam wrazenie, ze troszke nawet poradzilo sobie z rozstepami.

Używam tego produktu od: prawie dwa lata
Ilość zużytych opakowań: sporo...

Nie dla mnie

Produkt jakim jest Eveline Slim Extreme 3D ,Termoaktywne wyszczuplający talię,brzuch i pośladki nie sprawdził się u mnie .
Mimo użytkowania go przez 4 miesiące i nie widziałam żadnej poprawy w okolicach tali i brzucha .
Jednak dwie gwiazdki są za to że daje przyjemnie poczucie rozgrzania .

Używam tego produktu od: 01.09.2014
Ilość zużytych opakowań: 1 duże