Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki

Slim Extreme 3D, Termoaktywne serum modelujące talię, brzuch i pośladki

Cena już od 14,67 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Specjalnie skomponowane aktywne składniki serum skutecznie walczą z nagromadzonym tłuszczem, doskonale korygując kształt brzucha i pośladków, jednocześnie modelują sylwetkę. Ponadto rozgrzewająca formuła Thermo Fat Burner ułatwia błyskawiczne przenikanie aktywnych substancji w głąb epidermy, co w znaczący sposób przyspiesza mikrokrążenie w miejscach objętych cellulitem i wpływa na wygładzenie nierówności oraz poprawę wyglądu skóry.

- Thermo Fat Burner - redukuje złogi tłuszczu, skutecznie usuwa zmagazynowane lipidy, jednocześnie uaktywnia procesy oczyszczania organizmu z wody i toksyn.
- MDL Complex - w znaczący sposób przyspiesza manualny drenaż limfatyczny, wygładza nierówności podskórne oraz poprawia elastyczność i jędrność skóry.
- Kofeina - stymuluje przemianę materii i spalanie komórek tłuszczowych, redukuje zaokrąglenia, zmniejsza objawy cellulitu.
- Wyciągi z bluszczu i skrzypu - wspomagają produkcję kolagenu i elastyny, zwiększają spoistość i odporność skóry.
- Algi Laminaria - bogate w sole mineralne, głęboko nawilżają, koją i eliminują toksyny z tkanek, dodatkowo wzmacniając skórę.

parzy!

Kupiłam go zeszłą zimą, ale do dziś go nie zużyłam.

Ma dziwny pieprzny zapach, żelową, ale rzadką konsystencję. Po posmarowaniu skóra się lepi. Co najgorsze parzy żywym ogniem. Moja skóra od razu robi się czerwona, przekrwiona. Mam cienką, delikatną skórę, w dodatku wiecznie przesuszoną, wiec to może być przyczyną.

Użyłam kilka razy i nie jestem w stanie używać dalej. Zauważyłam jakieś tam nawilżenie, jak po zwykłym balsamie.Ujędrnienia nie widziałam. No, może troszkę, ale to raczej przez przekrwienie.

Cena dobra, opakowanie wygodne, dostępność ok, jednak będę się przed nim wystrzegać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1343896].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny! :)

Jestem szczupła ale zauważyłam ze moja skora wiotczeje a cellulit sie powiększa.. trafiłam na promocje w rossmanie a że byla promocja na eveline wybrałam akurat ten czerwony balsamik. Widzę poprawę! Fakt że odstawiłam też słodycze, słodzę tylko kawę i zaczelam pic duzo wody i ogolnie zdrowiej jesc, czasem troche pocwicze, ale wiadomo ze od leżenia cellulit nie zniknie, to oczywiste ;) Rozgrzewanie bardzo przyjemne, nie wiem czemu tak wam to przeszkadza? Tylko zapach nie w moim guście..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1338486].usefull || 0 }}% pomocna.

Pomaga !!

Zalety:
- rozgrzewa,
- w połączeniu z ćwiczeniami i dieta, wymodelował mi ciało, napiął skórę oraz przyczynił sie do spadku kilku kilogramów :)
-nieźle pachnie,

Wady:
- leista konsystencja,
- wygórowana cena,

Nie wiem czy działa bez żądnych ćwiczeń bo nie próbowałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1100826].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja jak się przygotować

Efektu nie widzę

Plusy:

- cena
- wydajność
- przyjemnie rozgrzewa, warianty rozgrzewające balsamów kupuję zimą

Minusy:
- zbyt lejąca konsystencja
- kosmetyk jest jak dla mnie zbyt lepki
- nie zauważyłam modelowania, nawilżania itp

Stosowałam prawie codziennie, 1 x na dobę po wcześniejszym szczotkowaniu ciała.

Używam tego produktu od: 2 m***cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1046931].usefull || 0 }}% pomocna.

parzący koszmar!!!

Żel ten poleciła mi Pani w drogerii, a ja głupia dałam się namówić. W sumie chodziło mi tylko o to, żeby żel pomógł mi pozbyć się cellulitu, którego jeszcze normalnie u mnie nie widać tylko dopiero jak się zmarszczy skórę. Stosowanie tego kosmetyku to koszmar. Niesamowicie pali skórę, po pierwszy razie musiałam wejść kilkakrotnie pod lodowaty prysznic, żeby to wszystko zmyć i żeby mnie tak nie paliło. Z efektami też szału nie ma. W sumie nie zauważyłam żadnego działania. Kompletnie nic co obiecuje producent. Zostały tylko koszmarne wspomnienia stosowania tego paskudztwa.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 szt.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007117].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubiony wyszczuplacz Eveline

Plusy:
+ napina skore
+ szybko sie wchlania
+ wydajne
+ grzeje jak sto diablow (dobre na zime :) )

Minusy:
- drogawe...
- lejaca sie konsystencja

Oczywiscie, zadne serum czy inny wynalazek nas magicznie nie odchudzi... uzywam, zeby miec bardziej napieta skore. Do tego sie dobrze sprawdza. Poza tym, ladnie wygladza skore, i mam wrazenie, ze troszke nawet poradzilo sobie z rozstepami.

Używam tego produktu od: prawie dwa lata
Ilość zużytych opakowań: sporo...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990136].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Produkt jakim jest Eveline Slim Extreme 3D ,Termoaktywne wyszczuplający talię,brzuch i pośladki nie sprawdził się u mnie .
Mimo użytkowania go przez 4 miesiące i nie widziałam żadnej poprawy w okolicach tali i brzucha .
Jednak dwie gwiazdki są za to że daje przyjemnie poczucie rozgrzania .

Używam tego produktu od: 01.09.2014
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981038].usefull || 0 }}% pomocna.

Grzanie z piekła rodem.

Złapałam ten produkt w biegu, bo wykończyłam swoje masło ujędrniające od Ziaji i krem przeciw rozstępom, których używałam zamiennie na swoje marne poślady proszące się codziennie o minimum pielęgnacji od czasu kiedy przestałam znajdować chwilę w swoim grafiku, którą mogłabym poświęcić na ćwiczenia.

Nigdy szczególnie nie wierzę w działanie takich kremów, jestem wyznawczynią wysiłku fizycznego i działania od wewnątrz i nie wierzę, że wyraz "modelujące" na opakowaniu ma jakiekolwiek odwzorowanie na skórze, jeśli nie łączy się tego z zaangażowaniem mięśni, więc przyświecała mi jedynie idea ujędrnienia. Niestety nie jestem w stanie ocenić nawet tak zdawkowego działania, bo moje poślady płoną zaraz po nałożeniu nawet kropelki tego specyfiku.
Może to moja mega delikatna skóra, może to moja nietolerancja dla rzeczy ostrych, szczypiących i piekących, a może i moja psychika, ale mam totalną awersję do tego produktu od pierwszego nałożenia. Zmuszałam się przez miesiąc do regularnego stosowania, ale już po samym otworzeniu tubki i ostrym zapachu w moich nozdrzach miałam ochotę utopić niezużyte opakowanie w odmętach kosza na śmieci.

Zdecydowanie nie dla mnie i nie dla osób, które średnio tolerują efekt mega rozgrzewający. Lubię lekkie grzanie czy mrowienie, ale to serum fundowało mi dosłownie: "my ass is on fire."

Szkoda, bo widzę sporo dobrych opinii, ale niestety wrócę do swojego duo z Ziaji, przynajmniej nie muszę wzywać całych zastępów straży pożarnej już parę sekund po ich nałożeniu ;)

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979511].usefull || 0 }}% pomocna.

W swojej kategorii- najlepszy,ale cellulit został

Nawilża, fajnie grzeje, ale działa tylko gdy się go regularnie- używa. Mam niewielki cellulit i chciałam się go całkowicie pozbyć,ale nawet zużycie 2-3 opakowań nie dało tych efektów. Oczywiście były też ćwiczenia.
Cellulit trochę się zmniejszył,ale to było akurat w dosyć długiej przerwie między stosowaniem tego kremu,więc nie mogę zasługi przypisać temu- tylko ćwiczeniom.
Moze byłam za mało wytrwała,bo nie robiłam codziennego wcierania przez pół roku. Niestety na mnie nie działa.
Chociaż na pewno nwailża i nieco wyszczupla :)

Używam tego produktu od: 1rok
Ilość zużytych opakowań: dwa -trzy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[932850].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajne serum wygładzające skórę

Codziennie nie używałam tego serum, ale muszę przyznać, że jeżeli chodzi o wygładzenie jest super. Nawilżona, jędrna skóra, napięta to efekt kilku tygodniowej kuracji tym serum. Zauważyłam, że nawet trochę pośladki się podniosły, jednak wiadomo, że samym serum się nie wyszczuplimy. Nie zauważyłam, aby miał działanie antycellulitowe, może dlatego, że nie regularnie go stosowałam. Uczucie gorąca było bardzo przyjemne, obojętne czy w zimne czy w ciepłe dni, może też dlatego, że jestem ciepłolubna :) Jedynym minusem było to, że krem po większej dawce zaaplikowanej na skórę nie wchłaniał się zbyt dobrze i zostawiał lepki film, dlatego też nie polecam stosowania go rano. U mnie w zupełności sprawdzał się po wieczornej kąpieli. Polecam go bardzo mimo swoich wad :)

Ilość zużytych opakowań: całe jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920029].usefull || 0 }}% pomocna.