Perfect Loose Powder (Puder sypki)

Perfect Loose Powder

Cena już od 65,60 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Puder sypki zawierający w składzie unikalną kombinację składników nawilżających i matujących. Transparentny i "delikatny niby jedwab", bezzapachowy, polecany do wszystkich rodzajów skóry.

sypki
matujące

Napisanych recenzji: 12

daje radę, szału nie ma

Puder trochę kryje i trochę matuje, nie przesusza ale po całym dniu włazi w pory za co duży minus.

Na początku, po nałożeniu, twarz wygląda nawet ładnie, ale mam wrażenie, że z biegiem dnia robi jakieś dziwne plamy co przy pudrach z wysokiej półki się jednak nie zdarza.

Czasami więc nie warto oszczędzać ale na buzi bez niedoskonałości na pewno się sprawdzi ...

Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1123581].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 7

Produkt jest dobry

Produkt jest dobry uważam że w średniej półce kosmetyków spełnia oczekiwania
dobrze wykończony makijaż
krycie od małego po średnie
kolor stapia się idealnie z cerą

minusem jest podkreślenie skórek
i bardzo ciężkie wydobycie pudru

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3opakowania zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1098591].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

jest ok

Bardzo ładnie wygląda na skórze - naturalne i subtelne wykończenie makijażu. Przede wszystkim nie uczula, jak wszystkie kosmetyki isadora, które używałam. Nie wysusza skóry, nie podkreśla suchych skórek, ale musi zostać nałożony pędzlem a nie gąbeczką, która jest dołączona do zestawu. To gwarantuje ładne wykończenie.

Minusem, dla mnie dużym, jest to iż matuje na bardzo krótko. Moja mieszana cera błyszczy się już po 2-3 godzinach po nałożeniu. Szkoda, bo bardzo lubię kosmetyki tej firmy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1011802].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Dodanych produktów: 37

Napisanych recenzji: 538

świetny !

Bardzo dobry puder sypki. Wygladza , matuje , utrwala makijaz. Opakowanie troche nie wygodne. Puder jest mega wydajny. Miałam chyba juz wszystkie pudry tej marki i jak narazie żaden mnie nie zawiódł. I co wazne nie wysusza. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[827605].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

w tej kategorii cenowej świetny

Puder jest najlepszy jaki do tej pory używałam, nie ciemnieje na twarzy, nie wygląda sztucznie, chyba nie mozna z nim przesadzic :) Idealny do poprawek, zostawia buzie wygladzoną, nie świeci się nieestetycznie jak to w przypadku niektorych pudrów .

Matuje w bardzo naturalny sposób, zmiększa rysy twarzy.
Bardzo wydajny mi starcza na srednio 8 miesiecy :)

Na pewno kupię go ponownie :) Jak na razie to jest mój typ w swojej kategorii .

Poł gwiazdki odjełam za to, że czasem mozna miec problem z wydobyciem pudru pojemniczka - jest to kwestia wprawy.

Używam tego produktu od: dwoch lat
Ilość zużytych opakowań: zaczełam 3 opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[633743].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 620

nie dla mnie

Moje odczucia niby nie są złe, ale racjonalnie oceniając, to powinny być. Jest akceptowalnie chyba dlatego, że puder po nałożeniu ładnie matuje i lekko upiększa twarz, niestety efekt ten króciutko się utrzymuje, a każda kolejna poprawka sprawia, że wyglądam bardzo brzydko. Na plus to, że nie podkreśla suchych skórek (dla mnie mega ważne!), ani nie wysusza dodatkowo skóry. Nie zapycha. Ciężko z nim przesadzić, raczej nijak nie osiągniemy efektu tapety. Natomiast mat jest kiepski, szybko się zaczynam swiecić. O użyciu go na filtry to już w ogóle nie ma o czym mówić... Używany solo nie poprawia wyglądu twarzy, a świecenie mam niemalże od razu. Mimo pogody za oknem jednak oczekuję dłuższego matu od pudru.

Opakowanie uprzykrzające życie, duże dziurki, przez co puder nie jest drobno zmielony, a wyskakuje w takich większych częściach, co sprawia, że jest mniej wydajny i więcej go ląduje na twarzy. Część dziurek ponadto musiałam zakleić. Puder wysypuję do nakrętki i dopiero na pędzel.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[520296].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

jak na pierwszy raz myślę że ok.

Jak na pierwsze doświadczenie z pudrem sypkim to uważam że jest ok. Ładnie matuje , mam cerę mieszaną więc matuje nawet na dość długo. Nie zauważyłam żadnych niepokojących objawów przez ten tydzień tzn. nie zapycha, nie włazi w pory, używam go na podkład kanebo

Opakowanie też jest fajne. Z tego co czytałam to wiele osób ma problem z rozsypywaniem się pudru.
Dobra rada jest taka że nie należy odrywać naklejki tylko zrobić w niej trzy delikatne dziurki ( ja zrobiłam wykałaczką):) odwrócić podłożyć pokrywkę i przyciskając wierzch 2- 3 razy wydobędzie się tyle ile potrzeba do wykończenia makijażu. I nic samoistnie się nie rozsypuje :) i można go nosić w torebce.

POLECAM!!

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[504420].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Dobry puder w niskiej cenie.

Kupiłam go za namową makijażytki w Douglasie (razem z podkładem IsaDora 16Hrs Active Moist Make-Up SPF30) i jestem zadowolona. Puder ładnie matuje, nie robi efektu maski, u mnie na twarzy długo się trzyma (wiadomo - po paru godzinach delikatnie trzeba przypudrować nosek;}). Jedynym minusem (za co odjęłam pół gwiazdki) jest opakowanie, z którego wysypuje się za dużo pudru na raz ale myślę, że to kwestia praktyki. Poza tym innych wad nie znalazłam, także polecam !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[503873].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 48

Świetny

Nie sądzę ażebym zaryzykowała i kupiła coś innego po nim. Puder spełnia moje oczekiwania w 100%, nie ma koloru, a raczej dopasowuje się do skóry i idealnie harmonizuje z fluidem, dzięki czemu nie ma efektu maski.
Opakowanie, no cóż kwestia wprawy i wyczucia, ja nakładam na niego pędzel i delikatnie potrząsam i mam idealną ilość na pędzelku jaka mi potrzebna. Fakt, ale w podróż raczej bym go nie zabrała, chyba że uprzednio ściśle obwiązałabym recepturką i w torebeczkę, ale umówmy się na co dzień jest idealnie, nawet lepiej bo nie trzeba się mocować z odkręcaniem.

Używam tego produktu od: 6 m-cy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[440039].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 249

można wypróbować

Kupiłam z ciekawości i w sumie to jestem z niego zadowolona. Początkowo poszukiwałam koloru najajaśniejszego ale niestety okazało się to trochę skomplikowane i w końcu zakupiłam odcień 03 velvet sand - który mimo lekko pomarańczowego odcienia dość nieźle dopasowywuje się do mojej trupiej karnacji. Dodam, że normalnie używam meteorów mythic lub pudru sypkiego artdeco (w kolorze sproszkowanej kredy) i isadora stanowi miłą odmianę od tych porcelanowych kolorków.
Nieźle matuje w moim przypadku 2-3 godziny to max ale jestem posiadaczką mega tłustej skóry i nie oczekuję dłuższego matowienia więc tu się sprawdził. Puder dobrze współgra z podkładem EL double wear gorzej z podkładami LRP lub rimmel - zdarza mu się wtedy brzydko podkreślać pory. Nie wysusza skóry, nie zapycha i nie powoduje powstawania zaskórników- a za to ma u mnie duży plus:)) Jest bardzo delikatniutki.
poza tym jest mega wydajny wysypuje odrobinkę na zakrętkę i omiatam twarz dużym pędzlem. Nie rozumiem poprzednich wizażanek, które miały problem z jego wydobyciem bo opakowanie jest typowe dla wszystkich pudrów sypkich wystarczy nie odklejac całej naklejki zabezpieczającej to chyba logiczne, że po zdjęciu nalepki puder będzie żył swoim życiem i wysypywał sie masowo wszędzie zwłaszcza podczas odkręcania wieczka.
polecam cena jak na taka pojemność jest do przyjęcia

Używam tego produktu od:póltora miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego 18g:))

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[380939].usefull || 0 }}% pomocna.