Artego, Extracto Care, Anti-hair loss lotion (Preparat zapobiegający wypadaniu włosów w ampułkach)

Preparat skoncentrowany w ampułce z Bio-Vitamin Complex Extracto, roślinnymi składnikami aktywnymi, wzbogacony pantenolem, olejkami z oregano, lawendowym i tymiankowym. Stymuluje mikrocyrkulację w skórze i funkcjonowanie cebulek włosowych. Sprzyja odrostowi włosów i wzmacnia ich strukturę.

Najlepsze ampułki jakie stosowałam

Od jakiegoś czasu zaczęły wypadać mi bardziej niż zwykle włosy, stres, zabiegi kosmetyczne..
próbowałam kilku innych ampułek różnych znanych firm m in. Vichy i włosy nadal wypadały..
Kupiłam ampułki tej nieznanej firmy z polecenia koleżanki, w salonie fryzjerskim.. i o dziwo po zastosowaniu 12 ( 1 opakowanie) wypadanie się znacznie zmniejszyło, a po kolejnym zaczęłam widzieć krótkie odrastające włoski.
Ampułki dają po wmasowaniu w skórę głowy uczucie zimna, pieczenia, mają intensywny zapach, mi odpowiada, ale mężowi nie :) cóż jego problem :)
stosowałam je na noc bo trochę usztywniają przetłuszczają moje cienkie włosy, dla mnie nie była to wada i tak myję je codziennie rano
najważniejsze że zadziałały..

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (24 sztuki)