Absolutely Fabulous Lipcream

Absolutely Fabulous Lipcream

Odżywcza szminka wysokiej trwałości. Bogata w pigmenty i substancje odżywcze (choć nie nawilżające) o SPF 15.

Boska;)!

Super rewelacyjna szminka! Wspaniale napigmentowana, niezwykle trwała, dokładnie tak jak opisane w poniższej recenzji. Ja jestem nią zachwycona ze względu na niezwykle soczyste, nasycone kolory. Mam piekny jaskrawy róż- nr 43 Affection- cudownie wtapia się w usta , do tego pozostaje dokładnie w tym samym miejscu gdzie ją nałożylismy, jest praktycznie matowa, po prostu boska! Jedyny mankament to to, że po nałożeniu kilku warstw widać takie małe kuleczki na ustach zbitego koloru ( nie wiem jak to dokladnie określić ) ale to po prostu z nadmiaru produktu. Produkt ani nie nawilża ani tez nie wysusza ust- co czesto ma miejsce z długotrwalymi szminkami. Można uzyskac rózne efekty- bez błyszczyka, z błyszczykiem czy na błyszczyk:).
Super super produkt Revlona- zaczynam uwielbiać tą firmę:)))!!!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Kolorowy tatuaż ust

Mam dokładnie ten kolor, który widać na zdjęciu. Nazywa się "Coy". Szminka jest niesamowicie i na bardzo długo koloryzująca, bardzo trwała, trzeba prządnego posiłku, by się jej pozbyć. Nałożona na spierzchnięte lub po prostu suche usta odżywia je (jest bardzo ciężka) nie rewelacyjnie, ale jednak. Mam wrażenie, jakby właśnie wtedy zyskiwała na trwałości.Jeden z najlepszych produktów Revlon, z jakim się spotkałam.Daje efekt matowy, kolor DOKŁADNIE ten sam, jaki widzimy w sztyfcie.Kontórówka przydaje się niekoniecznie.