Lancome, Photogenic Sheer Loose Powder (Puder sypki)

Lancome, Photogenic Sheer Loose Powder (Puder sypki)

Delikatny (!) i bardzo wydajny luksusowy puder sypki, odpowiedni dla każdej cery. Niewidoczny. Dyskretnie matowi i jednocześnie rozświetla skórę, która staje się "fotogeniczna" o każdej porze i w każdym otoczeniu.

Cena: ok. 150 zł / 20 g

świetny

Puder idealny - lekki, pięknie pokrywa twarz, daje delikatny, satynowy, długo utrzymujący się efekt. Twarz jest po nim idealne gładka, wręcz śliska.
Sprawdzałam go na kilku różnych podkładach (Lancome Photogenic, Bourjois En toute legerte, Eris zwykły w tubce) i za każdym razem świetnie działał. Łatwy w aplikacji.
Z wad: oprócz wysokiej ceny wymieniłabym opakowanie (ja mam inne niż na zdjęciu wizażowym, może dlatego że kupowała w zagraniczny sklepie?) - plastikowe niby-sitko z kilkoma dziurkami, nie bardzo wiadomo jak to ugryźć i gdzie sobie tego pudru odsypać żeby potem nabrać na pędzel.

bardzo dobry

Bardzo dobry puder do wykończenie codziennego makijażu.Nie matuje - bo to nie jego "działka", za to nałożony na matujący podkład dobrze wygląda nawet na miesznej cerze.Rozświetla, jest bardzo lekki, wydajny i nadaje aksamitny wygląd.

Na cztery bez pudła

Bardzo lekki, rzeczywiście aksamitny puder w strasznym opakowaniu, które bardzo szybko najpierw się ściera (logo) a potem niemal rozsypuje w dłoniach, jak to plastik. Ale sam produkt - starcza na baaardzo długo (ponad rok przy codziennym używaniu), jest niezauważalny na buzi i niestety nie matuje. Fatalnie wypada latem.To mój pierwszy i jak dotąd jedyny puder z wyższej półki, w jaki się kiedykolwiek zaopatrzyłam.Wnioski - nie matowi, niemniej wykańcza makijaż w sposób nieobciążający i rozświetlający. Nie nadaje sie do skóry tłustej. Myślę, że zdziała cuda na skórze normalnej, suchej i wrażliwej.Nieporównanie lepszy od wszystkich, jakich używałam wcześniej i potem. Gwiazdka mniej za opakowanie.