Delikatna kostka myjąca do twarzy

Delikatna kostka myjąca do twarzy

Glicerynowa kostka do mycia buzi, zawierająca w skłądzie kwas salicylowy. Hypoalergiczne, nie zawiera w składzie żadnych składników podrażniających i wysuszających. Dostępne dla skóry suchej/normalnej, tłustej/trądzikowej, lub w wersji "pierwotnej" - bez specyfikacji.

Cena: ok. 10 zł / 100 g

bardzo niewydajna

Robiłam dwa podejścia do tego mydła - najpierw miałam wersję czerwoną, potem (o ile pamięć mnie nie zawodzi) granatową.
Kostki wyglądają bardzo efektownie - przezroczyste, delikatnie pachnące, sprawiają wrażenie bardzo naturalnych i skutecznych kosmetyków ;)
Niestety w moim odczuciu te mydła są do niczego.

Po pierwsze - niewydajne. Bardzo szybko się kończą, mimo iż używałam ich tylko do mycia twarzy. Są niesamowicie śliskie i niewygodne przy namydlaniu.

Efekty - tu również bez rewelacji. Skóra owszem, jest miękka i gładka, ale sądząc po wysypie na twarzy, który pojawił się w połowie kostki, stwierdzam, że z tym oczyszczaniem jest coś nie halo.

W porównaniu do innych mydeł, oraz biorąc pod uwagę cenę - nic specjalnego, nie polecam.
Dwie gwiazdki to maksimum, co mogę dać.

Używam tego produktu od: nie pamiętam...
Ilość zużytych opakowań: dwa

Konfudująca

Kostka bardzo niewygodna w użyciu (w podróży), poza tym - frustrująca. Bo jak na "coś" do mycia buzi jest tania, choć szybko sie zużywa i sie wyślizguje z dłoni, nie robi nic po za niewysuszaniem (przesadnym, bo trochę wysusza) jako mydło do ciała delikatnie mówiąc to coś, na czym dajemy się orżnąć. Dwa tygodnie i po ptakach. Dość droga, jak na prosty preparat do mycia.Uwielbiam ja i kupuję bez zastrzeżeń, ale jak mam okazję w Stanach w hipermarkecie, gdzie jest sprzedawana w opakowaniach po 12 za rozsądną cenę - to wtedy tak, mam fajowe, ulubione niesamowicie delikatne mydełko - kostkę myjącą do rąk.Jednak będąc w Polsce stwierdzam, że to jakaś pomyłka. Na nasze warunki jest za drogie, za mało skuteczne i nie wytrzymuje konkurencji.Ilość zużytych opakowań: 2