Pędzel do makijażu

Pędzel do makijażu

Pędzel do makijażu, który chowa sie w specjalnej oprawce koloru srebrnego. Bardzo praktyczny, jeśli chodzi o noszenie przy sobie w kosmetyczce, bo oprawka sprawia, że nie brudzi się ani nie "rozkrzacza". Zajmuje mało miejsca. Jest trwały, nie "łysieje". Wadą jest to, że jest - tak myślę - sztuczny.

Cena: 19,90 zł

na wiele lat

+pędzel dostałam w prezencie chyba z 5 lat temu i mam do dziś
uzywam prawie codziennie, do różu
+jest bardzo wygodny, chowany, nadaje sie do torebki
+ładnie się myje i szybko schnie - nie traci przy tym dużo włosów, przez te lata ubyło ich kilka
+bardzo ładnie rozprowadza róż, wcześniej używałam go troche do pudru prasowanego, też się sprawdził

-jedyny minus, że to sztuczne włosie, ale za tą cenę nie gniewam się
-jest dość dorgi, ale to dobra inwestycja, lepsza niż kupowanie kilku tańszych, które szybko wylądują w koszu, bo wyłysieją

Używam tego produktu od: 5 labo 6 lat

OK

Zwykły w sumie, włosie ma fajne, takie delikatne, używałam do rozu, bo nie lubie tych puszków które zreszta są bez sensu... roz używać przestałam i pędzel też :] ale nie był zły, do pudru tragiczny, ale róż ok, bardzo bardzo delikatny

Używam tego produktu od: kiedys

dobry :)

Mam srebrny.
Używam go do pudru brązującego i do pudru w kulkach. W tej roli spisuje się bardzo dobrze. Z mojego włosie nie wypada prawie wcale a jeśli już, to niezauważalnie;) Poręczny i estetyczny.
Kupiłam go na allegro za chyba 8 zł. Cudem może nie jest, ale jestem z niego zadowolona:)
Nie wiem czy kupię ponownie, na razie nic nie zapowiada kresu jego żywota;)

Używam tego produktu od: 4 m-cy
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwszy pędzel

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

przyzwoity

Ocena wersji srebrnej.

Dopiero zaczynam przygodę z pudrami prasowanymi czy sypkimi, więc pędzle do pudru to dla mnie nowość (co innego pędzle do różu czy rozświetlaczy, które uwielbiam :)).

Ten ma wygodną rączkę, ładny kształt włosia. Na samym początku wypadło mi kilka włosków (to chyba norma, każdy pędzel tak ma), ale od tego czasu nic nie łysieje, nie sypie się.
Jak już wspomniałam, pędzla używam do pudru sypkiego, czasem do prasowanego i w tej roli spisuje się bardzo dobrze. Łatwo omieść nim twarz, nie kłuje skóry, nie podrażnia jej.

Trochę obawiam się pierwszego mycia, ciągle odwlekam ten moment. Mam nadzieję, że nic strasznego się nie wydarzy - najwyżej edytuję swoją recenzję.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy (przez jakiś czas stał i się nudził, ale od jakiegoś miesiąca używam go non-stop).
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

może być

Wersja srebrna.
Plus za naturalne włosie i fajny kształt ścięcia. Przy codziennym używaniu wypadają niestety włoski (kilka w ciągu tygodnia :/)
Do pudru na całą twarz jest dla mnie za mały ale świetnie się sprawdza na kości policzkowe do różu w kulkach :ehem: Estetyczny wygląd. Szukam lepszego.

Używam tego produktu od: niecały rok może?
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie zuzywania

fajna sprawa

Oceniam ten srebrny.
opakowanie cudne-pedzel się nie rozkracza, mozna go wszedzie zabrać, bez obawy,ze zrobi w torebce szpagat i nigdy się z niego nie podniesie, kolorek opakowania taki cudny-matowe srebro. wytrzymały,ze hoho (dawno już go z produkcji wycofali,a ja go mam i mam...). Włosie ładnie przystrzyzone, czasem jakis włosek wypadnie, ale to sporadycznie.
Kupię jeśli ten zedrę:D
Ogólnie bardzo się udał Avonowi, ale KWC swoim go nie okrzyknę. Moze kiedyś zmądrzeję i podwyzsze notę;)

Używam tego produktu od:a od kiedy był w sprzedazy??
Ilość zużytych opakowań:torturuję pierwszy pędzel

dobry po prostu

Trwałość-doskonała ! mam już go około 5 lat (!) a właściwie nie ja, tylko moja mama :] Teraz sobie pożyczam.. hihi
Sztuczny, co niestety jest malutkim jego minusikiem. Ale za to jest baardzo trwały, włosy nie wypadają, nie kołtuni sie (po tylu latach!), niestety odrobinke się "rozjechał", ale naprawdę niewiele.
Być może jego wyjątkowa trwałość wynika z tego, że nie był i nie jest używany codziennie... ale 5 lat to i tak dużo.
Widze że w promocji kosztuje teraz 15 zł, uważam to za wyjątkowo niską cenę.
Być może gdy poznam pędzel z naturalnego włosia, to zmienie co do tego zdanie... ale na razie zadowalam się tym :]

Recenzja: ...

dobry

mam tą wersję ze złotym uchwytem ,używam go do pudru brązującego w kulkach-jest dobry do jego nakładania,czasami gubi włosy,czuć na skórze jego "sztuczność"-ale ogólnie nie jest zły,tym bardziej,ze nabyłam go w jakiejś promocji

przeciętny

Mam pędzel ze złotą rączką, z serii Arabian Glow. Używam go i do pudru sypkiego, i do pudru brązującego w kulkach. Włosy trochę wychodzą, są trochę sztywne i nie są tak przyjemne w użyciu, jak z naturalnego włosia.

Może być

Bardzo fajny pędzel, miękki, włoski nie wypadają, bardzo poręczny, nie nabiera się na niego zbyt dużo pudru, tylko to włosie mogłobybyć lepszej jakości

zależy...

Pędzel jest doskonały do poprawek, więc dobrze mieć go zawsze przy sobie. Do makijażu rano sie nie nadaje, bo jak dla mnie jest za mały i trzeba wykonać dużo ruchów, aby upudrować całą twarz. Chyba że potraktuje się go, jako pędzel do różu. Wtedy jest lepszy, ale nadal nie bardzo dobry. Dużą zaletą jest trwałość, nie zauważyłam żeby nawet jeden włosek wypadł!

zwyczajny

Taki sobie zwykły pędzel.Nie jest specjalnie puszysty ani miękki.Bardzo szybko wyłażą z niego włosy.Nie przepadam za nim i na pewno więcej nie kupię.