Mary Kay, Eye Primer (Baza na powieki)

Mary Kay, Eye Primer (Baza na powieki)

Pojemność 8,5 ml

Baza na powieki Mary Kay zawiera wodoodporną formułę, która idealnie rozprowadza się na powiece i przedłuża trwałość cieni do powiek, dzięki czemu nie zbijają się i nie kruszą.
Odpowiednia dla skóry wrażliwej.
Bezzapachowa.
Testowana przez okulistów.
Odpowiednia dla osób noszących szkła kontaktowe.

bazy pod cienie
przedłużające trwałość makijażu
hipoalergiczna
w tubie

polecam.

Nigdy nie ufałam bazom. Wydawały mi się, że te produkty nie mają zbyt wielkiego sensu istnienia, dopóki nie zaczęłam ich używać :D przy bazie nawet najbardziej problematyczne cienie ładnie utrzymują się przez cały dzień. Nadto baza jest bardzo wydajna i bez problemu starcza na dłuższy czas. Wadą jak zwykle w przypadku kosmetyków MK jest dostępność oraz pośrednio cena - w tym wypadku uważam, że jest adekwatna do jakości.
Trochę nie odpowiada mi opakowanie, nakładanie palcem jest dla mnie mało higieniczne, wolałabym opakowanie takie jak w przypadku baz np. z Urban Decay (czyli a'la korektor).

Działa

To była pierwsza baza, jakiej zaczęłam używać i chyba nie będę szukać dalej, bo spełnia ona swoje zadanie.

Plusy:
- faktycznie utrwala cienie, po 8 godzinach oko wygląda tak samo
- baaaaaaardzo wydajny, maluję się codziennie bez wyjątku, a jedna tubka starcza mi na jakieś 10 miesięcy
- jest bezbarwny, więc nie wpływa w żaden sposób na kolor nakładanych na niego cieni

Minusy:
- może uczulać lub podrażniać oko (należy uważać, żeby nie wpakować go sobie do środka oka) - za to odejmuję pół gwiazdki

doskonała

ta baze polecila mi kolezanka z pracy, po tym jak wyglosilam dramatyczna przemowe o tym jak to przez opadajaca powieke, nie moge cieszyc sie zadnym cieniem do powiek, zaproponowala ze mi ja pozyczy - wybralam najbardziej szalony kolor - turkus i .... z jednym okiem po bazie a drugim bez - rozpoczelam test, wynik byl oszalamiajacy a baza trafila do listy moich KWC

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Świetna!

Baza, moim zdaniem, jest swietna!
Ma kremową konsystencję, pięknie wygładza i nawilża powieki przed aplikacją cieni. Po nałozeniu na nią cieni lepszej czy nawet gorszej jakości efekt jest znakomity.
Jest także bardzo wydajna, mimo pozornie małego opakowania.
Największy test u mnie zdała na 6, kiedy miałam bardzo intensywny dzień (i noc), makijaż robiłam o 7.00 rano, bo od 9.00 do 15.00 miałam klientki (na makijaże) a o 16.00 sama szłam na wesele, wróciłam o 4.00 nad ranem i makijaż nadal był idealny.
Gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie używania

jestem na nie

Jedna gwiazdka, bo skoro cień się zbija to baza nie spełniła zadania. Szczerze mowiąc jestem bardzo rozczarowana, liczyłam na wiele od tej bazy. Konsystencja jest fajna, kremowa, łatwo ją rozprowadzić, szybko wysycha, ale co z tego skoro po niedługim czasie cienie już się zbierają w załamaniach? Wysoka cena w tym przypadku nie gwarantuje sukcesu, szkoda, będę szukać dalej.

Używam tego produktu od: miesiaca

najlepsza na świecie :)

Kiedys moja faworytka byla baza z Inglota ale odkad mialam mozliwosc sprobowania bazy Mary Kay zakochalam sie na nowo ;) Jest poprostu rewelacyjna, nie ma cieni ktore by sie na niej nie trzymaly, dodatkowo jestem zwolenniczka cieni sypkich ktore potrzebuja dobrej bazy aby idealnie rozprowadzic sie na powiekach i aby utrzymac swoja swiezosc i jest na to sposob - polecam, jest warta swojej ceny poniewaz jest bardzo bardzo wydajna, dodatkowo przyjemna konsystencja i eleganckie, zgrabne opakowanie ktore wszedzie sie zmiesci :)

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie / 8,5 g

super :)

Bardzo dobry produkt. Jest niezwykle wydajny, dlatego trzeba nakładać maleńkie ilości kosmetyku. Wytrzymuje cały dzień bez żadnych poprawek, na dodatek wspomaga utrzymywanie się eyelinera ;) minusy - nie zauważono :)

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

daje radę

Bazę kupiłam po przeczytaniu opinii na wizażu.

Już miałam kupować Artdeco ulubioną najukochanszą a tu jakoś w wyszukiwarce wyskoczyła ta baza mary kay... postanowilam zaryzykowac i wydać te 40 zł.

No cóż, zakup średnio udany.

Baza nawet dobrze nawilża powieki, ale umalowałam się o godz 11 tej a o 16 juz nie bylo śladu po cieniach na powiekach:/ Jednak były to cienie Bourjois i Kobo, z cieniami MAC i Collistar nawet dobrze gra. Tylko dobra baza powinna grać z wszystkimi cieniami z tymi za 5, 50 i 250 zł.

Aj szkoda, szkoda, myślałam, że polubie mary kay a tu klops.

Po prostu mam porównanie z bazą ARTDECO, która jest THE BEST

Natomiast baza mary kay średnio przedłuża trwałość makijażu, malowałam się bez bazy 2 tygodnie, nakladałam same cienie i po 5 godzinach też nie było śladu po nich więc śmiało mogę powiedzieć, że

Z BAZĄ MARY KAY CZY BEZ BAZY EFEKT TEN SAM! (chyba że używasz świetnych jakościowo cieni, któe same w sobie są nie do zdarcia)

Teraz mam ochotę na bazę Dax Cosmetics.

Podsumowując - można spróbować, jednak mnie ten kosmetyk nie zachwycił. Chyba wszystkie kosmetyki Mary Kay nie są specjalnie zachwycające, w tej cenie mamy o wiele lepszą Pupę, ArtDeco czy Isa Dorę.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie opakowanie 8,5 g

Dobra, ale...

Jest całkiem ok. Ładnie się rozprowadza, jest delikatna. i jest BARDZO wydajna! :)

ale..
mam wrażenie, że działa tylko na kosmetyki Mary Kay. :(

gdy użyłam bazę i cień Mary Kay, efekt był świetny. Jeżeli chodzi o inne cienie do powiek, może i makijaż jest trwalszy, ale nie aż taki jak z cieniem Mary Kay.

To jedyna wada jaką zauważyłam, zalet zdecydowanie więcej :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

KWC - idealna

baza znajduje sie w bardzo porecznej tubeczce z dziubkiem - wole ta forme niz pudeleczko z ktorego trzeba palcem wydlubywac produkt.

baza spelnia swoje zadanie w 100%!
idealnie sie rozprowadzadza, stapia, cienie latwo sie na niej rozprowadzaja i sa intensywniejsze.
trwalosc cieni na bazie nie do zdarcia przez caly dzien, zero rolowania i zbierania sie w zalamaniu powieki!
az chce sie malowac!

polecam !!!!!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

Genialna!

Tak,tak,tak!
Ten kosmetyk jest genialny!
Zakupiłam go jakiś czas temu,po pokazie kosmetyków Mary Kay,na którym można było wszystkiego spróbować!Baza pomimo iż jest malutka,jest bardzo wydajna,mi opakowanie starcza na ok 6 miesięcy przy na prawdę bardzo częstym stosowaniu!
Dzięki niej najtańsze cienie utrzymują się na powiece cały dzień,nie rolują się ani nie zcierają!Kolor jest intensywny a makijaż efektowny!Tubka bardzo wygodna w stosowaniu,wystarczy odkręcić nakręteczkę.Dozuję się bez problemu.Konsystencja gładka,łatwa do aplikacji!Nie wyczułam specjalnie żadnego zapachu,co jest dużym plusem!Nie wywołuje reakcji alergicznych,mogą ją stosować osoby noszące szkła kontaktowe-sprawdziłam na znajomych!
Cena jak najbardziej adekwatna do jakości!
Stosuję teraz tylko ją!

Używam tego produktu od:Ok 1 rok