Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Too Faced, Shadow Insurance Primer (Baza pod cienie)

Too Faced, Shadow Insurance Primer (Baza pod cienie)

Silikonowa baza pod cienie przeciwdziałającą osadzaniu się cieni w załamaniach powieki.
Przedłuża trwałość makijażu oka.
Ta baza pod cienie spełnia wszystkie wymagania do tego typu produktu:
- wchłania się do matu, nie zostawia efektu tłustej powieki,
- ułatwia cieniowanie produktu na powiekach,
- przedłuża trwałość makijażu,
- jest bardzo wydajna,
- ma wygodne, higieniczne opakowanie (tubka),
- jest bezzapachowa,
- bardzo łatwo się rozprowadza na powiece
-wodoodporna

Beznadziejna

Kupiłam tą baze nie ze względu na cienie a eyeliner,ktorego używam codziennie .Chciałam zapobiec rozmazywaniu.Jestem po miesiącu stosowania i stwierdzam ,ze w niczym ta baza nie pomaga a wręcz szkodzi.Strasznie wysusza powieki.Mam nadzieje ,ze jest to proces odwracalny.Bo jak już ktoras dziewczyna napisala postarza powieki o jakies 10 lat.Także szczerze odradzam .

Rewelacyjna baza

Baza ma ładny cielisty kolor, wtapia się i wyrównuje kolor skóry na powiekach. Cienie dobrze się na niej rozprowadzają i co najważniejsze - trzymają się cały dzień. Maluję się o 05:00, a zmywam makijaż po 21:00 i za każdym razem ściągam "świeżo zrobione" oko ;) Baza jest bardzo wydajna, więc cena przy tych plusach jest do przeżycia.
Polecam bo warto. Jak ktoś nie jest pewien to polecam zakup miniaturki.

Genialna

+jest to idealna baza pod cienie, poza ceną nie ma wad,
+bardzo ładne opakowanie, poręczne, miły w dotyku śliski plastik, idealna na wyjazdy, wciśnie się wszędzie,
+bardzo wydajna, potrzeba jej niewiele,
+śliska konsystencja, w związku z czym rozprowadza mi się ją o wiele lepiej niż np. Eyeshadow Keeper z Inglota,
+nie zbiera się w załamaniach,
+przedłuża trwałość cieni, absolutnie wszystkich firm trzymają się aż do zmycia, bywa, że kilkanaście godzin,
+cienie wyglądają na niej lepiej niż bez,
+nie ważą się na niej,
+ułatwia blendowanie,
+można ją nakładać palcem, beauty blenderem, pędzlem,
+po nałożeniu palcami nie trzeba ich myć, wystarczy wytrzeć w papier, a przy innych bazach to nie zawsze wystarcza, dłonie pozostają lepkie,

-cena, to kupę kasy jak za bazę, ale mimo wszystko pewnie będę ją kupować, bo starcza na długo (cena się rozkłada) i to najlepsza baza jakiej używałam

Trik - jak powiększyć usta bez zastrzyków

Wykorzystała: kilka próbek

Zdecydowanie nie

Hmmm, chyba popsuję bazie recenzje, ale dla mnie to totalna klapa.
Baza po nałożeniu zastyga i ok, nie jest to nic dziwnego, gdyby nie fakt że ściąga i marszczy powiekę i postarza mnie o 10 lat.

Cienie nie chcą się rozcierać, robią plamy, w postaci suchych pomarszczonych placków.

Nie mam problematycznych powiek. Po przypudrowaniu i przy w miarę dobrych jakościowo cieniach nie mam problemu z ich znikaniem czy ważeniem się. Chciałam jednak wypróbować potencjał bazy w podbijaniu cieni. I tu niestety klapa...

Sztos!

Mega świetna baza pod cienie! Na głowę bije bazę choćby z urban decay.
Mam powiekę, która uwielbia rolować cienie w ciągu dnia, a na tej bazie trzymały się przez ponad 14 godzin w nienaruszonym stanie - tak, jak je zrobiłam o 6 rano, tak zmywałam o 20 i makijaż przypuszczam, że wytrzymałby jeszcze spokojnie imprezę. Baza jest mega wydajna, lekka, z uwagi na cielisty kolor potrafi wyrównać kolorystycznie powiekę. Niewielka ilość wystarcza na dokładne pokrycie całej powieki.

Dzięki tej bazie Ty i Twój makijaż będziecie wyglądać jak milion dolców w nowych banknotach! Warta każdej forsy! Jak myślisz o bazie, to się już nie zastanawiaj tylko kupuj tę!

Super!

Baza okazała się świetna, zawsze po nałożeniu jej na powieki pudruje ją, aby cienie dobrze się blendowały lecz i bez tego świetnie wyglądają na powiece !
Co mnie najbardziej zaskoczyło to jej wydajnośc, zawsze daję małą ilość na powieki. Wciąż męczę jedno opakowanie i cały czas do niej wracam mimo używania różnych baz. Kolor pasuje każdej powiece, ponieważ jest półtransparentny. Jedyna mała wada jaką zauważyłam to cena ale za jakośc sie czasami płaci a tej bazie mozna to wybaczyc :)

Rewelacja !

Rzadko kiedy nie używam bazy, chyba że są to krótkie spotkania. Mam tłuste powieki, nie ma wielkiej tragedii, ale jednak to wpływa na trwałość cieni. Tym razem skusiłam się na tą bazę, która podbiła moje serduszko.

Ma bardzo lekką konsystencję, dzięki czemu nie mam wrażenia ,,ciężkich oczu". Wystarczy jej niewielka ilość by pokryć całe oko.Ma delikatny kolor, który tuszuje drobne niedoskonałości wyrównuje koloryt powieki. Nie ma aż tak mocnego krycia, jednak dla mnie wystarczy. Bardzo równomiernie się rozprowadza i nie tworzy grudek. Cienie ładnie się do niej przyczepiają i rozblędowują. Baza podbija ich intensywność i wydobywa kolor., dzięki czemu są bardziej żywsze.Przedłuża bardzo trwałość cieni, spokojnie wytrzymają w stanie nienaruszonym całą noc oraz się nie osypują.
Jest też dość wydajna i spokojnie starczy nam na długi czas. Już nie wielka kropelka pokryje nasze powieki.
Należy pamiętać, że baza jest silikonowa i może nie każdy preferuje taką formułę.

Opakowanie jest bardzo wygodne. O wiele bardziej preferują tubki niż np. słoiczki. Ma ładny design, który jest bardzo gustowny i minimalistyczny. Jest wąska i bez problemu wcisnę ją w każdy zakamarek torby czy też szuflady. Opakowanie to uważam za niezwykle udane i praktyczne.

Jestem z niej bardzo zadowolona i polecam każdej wizazystce!

top

Moim numerem jeden byla do tej pory baza Urban Decay Primer Potion. I o ile ta jest tak samo dobra, jest latwiejsza w uzywaniu. Stad lubie ja chyba nawet bardziej niz Urban Decay.

Baza latwo sie rozprowadza, nie trzeba tyle wklepywac co Urban Decay.
Do tego ma lepsze opakowanie: wygodna i higieniczna tubke.

Co do najwazniejszego, czyli trzymania cieni na powiece jest niezastapiona. Trzyma wszystkie cienie, wszystkich marek i kolorow przez niezliczona ilosc godzin. Bez zmywania na noc makijaz oczu przetrwalby z nia pewnie kilka dni.

Cenowo niestety nie wiem, poniewaz kupilam swoja w Bangkoku i juz nie pamietam ile BAHT zaplacilam. Wydajnosc dobra.

Niestety ciezko ja dostac. Pewnie tylko przez internet, gdyz stacjonarnie nigdzie nie widzialam.

Najlepsza

Po prostu - najlepsza baza pod cienie.
Kupiłam ją za grosze w TKmaxx, ale jest warta regularnej ceny w Sephorze. Opakowanie jest ładne, estetyczne i poręczne (te ciężkie słoiczki i wiecznie w nich wysychające bazy!), wydajność świetna (wystarczy wycisnąć odrobinę, lubię ją aplikować palcami), podoba mi się też brak zapachu i co ważne koloru (nie przepadam za kryjącymi kolorami baz).
Nic się tutaj nie wałkuje, kolory cieni prezentują się niezmienione, a trwałość jest świetna - nawet moje rekordowo szybko znikające cienie z Maca na niej trwają przyzwoite godziny. Polecam!

Nie wyobrażam sobie bez niej życia!

Spełnia wszystkie obietnice producenta, do tego wszystkiego jest wydajna, ma piękne opakowanie i cena jest adekwatna do jakości. Oczywiście do tego cruelty-free, jak i wszystkie kosmetyki od Too Faced. Mój KWC!

coś ładnego

Uwielbiam markę Too Faced i szkoda, że tak mało jej produktów jest
na wizaż-u.
Bazę kupiłam z premedytacją i zamiarem wypróbowania jak najszybciej, ponieważ baza Inglot kończyła mi się, więc potrzebowałam czegoś od zaraz. Too Faced podoba mi się od dawna, więc z decyzją nie czekałam.

Ładne opakowanie nowej wersji (ten sam kolor, bez lusterka, ale ze złotym napisem i takąż zakrętką) przyciąga wzrok i kusi.
Zawartość też niczego sobie, baza zapewnia idealne zabezpieczenie cieni na bardzo długo, praktycznie na cały dzień. Baza jest bezzapachowa, nie uczula, dobrze trzyma cienie i cokolwiek tam jeszcze, choć pigment z Essence mi się osypywał (ale cóż tam Essence, poza tym do pigmentów, drobin i brokatów Too Faced ma inną bazę, jeszcze silniejszą), ale najważniejsze, że nie roluje się i nie skleja powiek, nie suszy, jest elastyczna, nie daje uczucia ściągnięcia, ideał.

Cena trochę za wysoka. Daję 4*, bo mam wrażenie, że baza Inglota była trochę, niewiele, ale jednak, lepsza.

Najlepsza

Dostałam tę bazę od Sephory z kilkoma innymi miniaturami marki Too Faced. Od razu wypróbowałam na weselu koleżanki i od razu się zakochałam w tym produkcie.

Wspaniale podbija kolor cieni i przedłuża ich trwałość. Na powiece nic się nie przesuwa i nie zbiera w zmarszczkach, a pędzle przyjemnie po bazie suną.

Formuła jest lekka i bardzo wydajna, wystarczy mała kropelka, żeby pokryć całą powiekę aż po łuk brwiowy. Od listopada 2015 jeszcze nie zużyłam miniaturki, a w kosmetyczce już czeka pełnowymiarowy wariant.
Mój absolutny must have!