Energy Drops (Fluid "krople energii" do okolic oczu i ust)

Energy Drops (Fluid "krople energii" do okolic oczu i ust)

Doskonale ujędrnia, pielęgnuje i odświeża skórę wokół oczu, regeneruje, działa liftingująco na pierwsze zmarszczki.
Zawiera unikalny kompleks wyciągów z roślin tropikalnych m.in.: wyciąg z drzewa tropikalnego Tamarindus India, który wspomaga system obronny skóry, Adansonia Digitata (baobab)zwiększający zdolność skóry do magazynowania wilgoci, wyciąg z indyjskiej rośliny Gotu Kola dostarczający energii oraz filtr numer 8 chroniący przed UV.

polecam !

Pierwszy kremik (w sumie żel-krem) pod oczy, który mnie zachwycił. Skórę wokół oczu mam niestety suchą i podatną na wiotczenie, szukam więc produktu, który skutecznie zajmie się tymi okolicami. Przede wszytkim zaobserwowałam niesamowitą poprawę nawilżenia, a po dłuższym stosowaniu widoczne wygładzenie skóry wokół oczek - rzeczywiście jakby nabrała energii !!! Składniki choć nietypowe - nie wywołały uczulenia, a sam produkt ma niezwykle lekką konsytencję i daje uczucie niezwykłego odświeżenia, co jest bardzo fajne zwłaszcza rano. Wśród licznych kremów pod oczy, które zdążyłam użyć ten jest zdecydowanie najlepszy i godny polecenia !!!