Mrs. Potter's, Odżywka bez spłukiwania do włosów przetłuszczających się

Mrs. Potter's, Odżywka bez spłukiwania do włosów przetłuszczających się

Zgłaszająca osoba: Michał

Odżywka super! Działa odświeżająco, wzmacniająco i przeciwłojotokowo. Na dodatek przeciwdziała elektryzowaniu, ułatwia rozczesywanie i modelowanie skóry. Moim zdaniem zasługuje na miano Kosmetyku Wszechczasów.

nie widze dzialania

nie przepadam juz za takimi odzywkami, w postaci takiego kremu, obciaza wloski, moze i ulatwia rozczesywanie, ale dla mnie to nigdy nie byl problem, zdecydowanie wole lzejsze odzywki, ta rczej zaszkodzila bo wloski byly ciezsze, i szybciej sie przetluszczany, niz pomogla na cokolwiek, zdecydowanie lepiej jest bez niej, nie tesknie, tania
ilość zużytych opakowań: 1

ok

Chyba mam tą odżywkę w nowej wersji opakowania, więc może powinnam zgłosić jako nowy kosmetyk? :pLubię ją, ponieważ rzeczywiście troszkę zmniajsza przetłuszczanie się włosów (zawsze sądziłam, że odżywka nie będzie w stanie tego dokonać), nie obciąża ich, ma świeży, cytrusowy zapach, zmiękcza włosy i ułatwia rozczesywanie.No i jest tania. :)

nie i nie !

Zdecydowanie nie ułatwia rozczesywania!Dla moich włosów ta odżywka straszna była.Najgorsza jeszcze w tym wszystkim była sama konsystencja-za rzadka, a sama odżywka niemiła w dotyku , wiem, że to dziwnie brzmi ale jakaś wodnisto-(szorstka?) ,brrrrZapach znośny. Lekko obciążała włosy( więc do moich cienkich zupełnie odpada)- a na przetłuszczanie nie miała wpływu w ogóle.Więcej jej nie kupię, pomimo atrakcyjnej ceny .....