Szczotka do masażu drewniana

Szczotka do masażu drewniana

Pojemność 1 szt

Drewniana, owalna szczotka do masażu z drewnianymi wystającymi kolcami długości mniej więcej 1.3 cm. Doskonała do codziennego masażu. Regularne masowanie wygładza skórę. Sprawia, że ciało jest bardziej jędrne.

inne
Wykonanie
naturalne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

O nie.

O nie, nie, nie, nie. Dosyć szybko się jej pozbyłam.
Szczotka jest średniej wielkości, dobrze leży w dłoni.
Ale:
- masaż drewnianymi kolcami jest bolesny
- kolce są za sztywno osadzone, brakuje im elastyczności
- szczota szybko się psuje, kolce wylatują.

Nie kupię więcej.

nie dla osób ze słabymi naczynkami

Szczotkę kupiłam w Rossmanie wiosną, miała być dopełnieniem kosmetyków antycellulitowych jakie kupiłam nastawiona na walkę z pomarańczową skórką. Masaż wykonywałam dwa razy dziennie, okrężnymi, niezbyt mocnymi ruchami (wiedząc, że moje naczynka mogą pękać). Niestety, mimo ostrożności zaczęłam zauważać kolejne pajączki na nogach. Wtedy też odłożyłam szczotkę. Mogę jednak powiedzieć na podstawie obserwacji z około miesiąca stosowania, że jest całkiem dobrym dopełnieniem antycelluitowych kosmetyków. Drewniane wypustki nie wypadały, szczotka całkiem dobrze układa się dłoni. Skóra była jędrna, cellulit lekko się zmniejszył. Prawdopodobnie, gdybym używała jej dłużej, efekt byłby większy. Niestety - nie dla mnie takie przyjemności.

Beznadzieja :(

Ciężko stwierdzić, czy zapewnienia producenta są zgodne z prawdą, gdyż... drewniane kolce wypadają! Rozsypują się po całym pokoju, sprawiając, że nie tylko zmarnowałam pieniądze na zakup tego produktu, ale też czas na zbieranie tych kolców. Nawet na zdjęciu wyżej zauważyć można brak kolca. Nieważne, czy używamy łagodnie, czy masujemy z większą siłą - wszystko się rozpada! Zdecydowanie nie polecam :(

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Zbędny gadzet

Pieniądze wyrzucone w błoto, tyle mogę powiedzieć o tym przyrządzie do masażu.
-bardzo źle się go trzyma w dłoni, cały czas się wyślizguje, "ucieka"
-właściwie nadaje się tylko do ud
-nie jest to jakiś przyjemny masaż
-poprawia krążenie
-nie ujędrnia/wyszczupla/usuwa celulitu
Gdyby aplikacja była łatwiejsza może byłabym z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: od roku
Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Mała rzecz, a cieszy

Wiele z recenzentek skarży się na małą poręczność lub wypadanie wypustek. Mnie całe szczęście to nie dotyczy.

Szczotka mieści mi się w dłoni idealnie, mogłaby ewentualnie mieć kwadratowy kształt bez zaokrąglenia. Używam jej codziennie od ok. miesiąca i wypustki jak na razie też są na swoim miejscu.

Najpierw nakładam balsam, czekam ok. 5-10 minut aż się wchłonie, a potem masuję. Delikatnie, nic na siłę, jeśli czuję, że boli, to staram się to robić lżej, nie chodzi przecież o to aby zedrzeć sobie skórę.

Efekt - miękka, gładka skóra, po miesiącu widoczna redukcja cellulitu, przestały też puchnąć mi nogi (w połączeniu z piciem ok. 2 litrów wody dziennie). Skóra po masażu jest napięta i zrelaksowana.

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 szczotka

Nie

Kupiłam ten masażer w trakcie szału na masaże. Uważam że spokojnie można się bez niego obejść.
-nadaje się właściwie tylko na uda
-źle się go trzyma w dłoni, cały czas ucieka
-jakby był prosty, bez tego wypuklenia to pewnie byłny bardziej efektywny, ponieważ w trakcie masażu pracuje tylko góra
-skóra jest po nim gładsza
-poprawia krążenie
Gdyby aplikacja była łątwiejsza to zapewne byłabym z niego bardziej zadowolona.

Używam tego produktu od: lata
Ilość zużytych opakowań: jedna szt

Szkoda nerwów i pieniędzy

Kupiłam w celu zwalczenia uporczywego cellulitu z twardym postanowieniem codziennych masaży.

Pierwszy i ostatni plus masażera jest taki, iż faktycznie po kilku minutach skóra jest rozgrzana, napięta, i myślę że gdyby nie koszmarne wykonanie, to mógłby całkiem nieźle spełniać swoją rolę.

Szczotka kiepsko leży w ręce, mimo dodatkowego uchwytu jest niewygodna i wypada z rąk, próbowałam ją złapać na różne sposoby, nic nie dało rady.

W zależności od sił włożonych w masaż można uzyskać bardzo delikatny efekt, lub nawet - o zgrozo! - całą masę siniaków i pęknięte naczynka.

No i to, co wkurzyło mnie najbardziej - po 2 dniach używania ze szczotki zaczęły wypadać mi masujące wypustki - początkowo sumiennie wygrzebywałam je spod łóżka, szafy (nieźle potrafiły odstrzelić) bo były to sztuki pojedyńcze, po 5dniach ze szczotki potrafiło wypaść mi ich tyle, że zostawały 2, 3.

Nerwy i kasa w błoto, szczotka nie daje rady ani z kremem ani bez, jestem bardzo zirytowana i dawno nie przypominam sobie tak kiepskiego zakupu..
NIE POLECAM.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 rozwalone

byle jaki

Szczotka jest do kitu,bardzo szybko wyleciały mi z niej te kulki,odkleiła się ta wkładka z nimi,efektu ujędrnienia,a tym bardziej zaniku cellulitu nie zauważyłam,nie polecam.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 3,4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedna szczotka

jeszcze nie wiem

Używałam wczoraj po raz pierwszy :D
najpierw nałożyłam balsam , trochę rozsmarowałam,bo chciałam potem masażerem ,ale nie wyszło ,musiałam robić to ręcznie xd Bałam się że będzie nieprzyjemny,ale było fajne . Skóra miękka,to łatwo masować i nie czułam żadnych dysknofortów :) Co do innych ,to jeszcze nie wiem ,jak wyjdzie

Używam tego produktu od: wczoraj

super

uwielbiam go, choć nie używam codziennie czasami mam tygodniową, a nawet dwutygodniową przerwę, ale i tak jest to genialne.
Był okres, że używałam tego codziennie i efekty naprawdę były, w połączeniu z balsamem to mistrzostwo.
A jeszcze lepiej jak połączyć szczotkę z dietą i ćwiczeniami :D właśnie mam taki zamiar, bo wakacje niedługo :)

Naprawdę polecam!

Używam tego produktu od: bardzo długo

Rewelacja

Już od dawna czaiłam się na taką szczotkę, bo używałam jej jeszcze przed ślubem (podkradałam ją mamie). Widziałam poprawę, tzn. cellulit NAPRAWDĘ znikał, a skóra była cudownie mięciutka i różowa :) Teraz znów skusiłam się na to cudo i w połączeniu z dietą i ćwiczeniami widzę MEGAEFEKT. Bardzo, bardzo polecam przy walce z pomarańczową skórką, bo jest bardzo skuteczna. Mój zestaw pielęgnacyjny to ta szczotka i balsam antycellulitowy. Jedyną malusieńką wadą jest to, że "rączka" jest za szeroka i szczotka czasem ucieka ;) Ale dla chcącego...
+produkt który kupuje się raz na zawsze
+tania (w Rossmanie dałam za nią ok. 12 zł)
+bardzo skuteczna w walce z cellulitem
+ujędrnia i uelastycznia skórę
+masaż jest przyjemny i relaksujący

Wyrzucone pieniądze

Kupiłam ten masażer z nadzieją, że poprawi mój stan skóry na udach. Niestety nie miałam okazji zbyt długo nacieszyć się tym przedmiotem, gdyż po 2 dniach stosowania zaczeły wypadać z niego drewniane wypustki. Nie minął nawet tydzień jak masażer został \"łysy\" :(

Używam tego produktu od: tylko jeden tydzień - lipiec
Ilość zużytych opakowań: 1 - dosłownie zużyty