Barwa, Woda pokrzywowa

Barwa, Woda pokrzywowa

Cena już od 4,18 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Preparat do pielęgnacji włosów z ekstraktem z liścia pokrzywy. Zwiększa elastyczność włosów i ogranicza skłonność do ich wypadania. Sprawia, że włosy stają się miękkie i lepiej się układają.
Produkt przebadany dermatologicznie.

wzmacniające
w butelce
Struktura
lekkie
50 - 100ml

fajna wcierka

Dość długo używałam tej wody pokrzywowej i na początku zauważyłam wspaniałe efekty. Włosy stały się mocniejsze, zdrowsze, ładnie błyszczały i przdewszystkim mniej sie przetłuszczały.

Niestety w trakcie uzywania drugiej buteleczki, włosy zaczeły mi bardziej niż zwykle wypadywać. Była to zasługa zapewnie alkoholu.

Teraz używam tej wcierki parę godzin przed myciem włosów, wcierając w skóre głowy.

Plusy:
-włosy mniej się przetłuszczały
-zdrowsze i mocniejse

Minusy:
-po dłuższym stosowaniu włosy zaczęły mi wypadywać
-niezbyt fajna aplikacja

Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[825570].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie.

Ja po krótce - używałam nieregularnie więc nie do końca mogę powiezdieć czy super działał. Ale nie będę katowała moich wlosów takim składem - alkohol, alkohol, alkohol!
Plusy:
+działa w jakiś sposób, u mnie to tylko jednorazowe po uzyciu ładne włosy, lśniące :)
+cena

A teraz minusy:
-Skład - alkohol, alkohol,alkohol!
-Zapach - ^ to co wyżej
- Szklana buteleczka
-Ciężka aplikacja
-Dostępność

Używam tego produktu od: Już nie używam.
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801339].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo przyzwoity produkt.

Zacznę od plusów, których nie brakuje:

+ włosy przestały wypadać, pojawiły się tzw.baby hair.
+ loczki puszyste, lśniące, uniesione, łatwo się układające.
+ cena

... a minusy:

- zapach (ewidentny zapach spirytusu).
- pojawiły się wyspeki łupieżu (podejrzewam, że na skutek alkoholu znajdującego się na pierwszym miejscu w składzie).
- aplikacja (wylewa się za dużo płynu)
- szklana butelka (jak wiadomo łatwo się tłukąca)
- dostępność (dostępna jedynie w niektórych Astorach)

Genralnie polecam, bo efekty zdecydowanie zagłuszają wszelkie minusy.

Ilość zużytych opakowań: 1 duży

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[761138].usefull || 0 }}% pomocna.

Dekoloryzacja włosów

Ulubieniec...

Kupiłam ten produkt w kiosku za ok. 5 zł, długo czekał na swoją kolej, ale to tylko i wyłącznie przez skład, obawiałam się tego alkoholu. Wodę przelałam do buteleczki z atomizerem przez co produkt był wydajny i łatwy w użyciu.

Plusy:
- mnóstwo nowych malutkich włosków, widać to u mnie idealnie nad czołem,
- szybszy porost włosów,
- zmniejszenie wypadania włosów,
- produkt tani,
- łatwa dostępność.

Minusy:
- szklane opakowanie bez atomizera,
- alkohol w składzie,
- zapach, niestety gdy moje włosy np. zmokną czuć ten zapach,
- podrażnienie skóry głowy.

Jedna buteleczka wody starczyła mi dokładnie na miesiąc codziennego stosowania. Na początku wystąpiło podrażnienie skóry głowy i przy lekkim potarciu skóry łupież, ale z tym sobie poradził olej kokosowy (używałam go przed myciem na skalp włosów).

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektów, zmniejszyło się wypadanie włosów, co do przetłuszczania to myłam standardowo co 3-4 dni. Na pewno kupie go ponownie za jakiś czas, ciekawe czy woda brzozowa z tej serii będzie równie dobra jak ta ;]

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[701897].usefull || 0 }}% pomocna.

LUbię to!

Kolejny hit wśród włosomaniaczek, który musiałam przetestować!
Plusy, plusy:

- Wysyp baby hair - jestem niemal pewna na 100%, że to właśnie produkt Barwy przyczynił się do ich pojawienia
- Włosy są uniesione, ładnie błyszczą
- Cena oraz dostępność - 4 zł/ kioski/sklepy spożywcze/ drogerie

Minus:
- Potworny swąd, który za każdym razem mi przeszkadza
- Włosy lecą jak leciały

Kupię na pewno bo pomimo smrodu widzę fajne efekty - stosuję ją 3 tygodnie bez przerwy/ potem Jantar.

Używam tego produktu od: 3 miesiące z przerwami
Ilość zużytych opakowań: około 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[694241].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak najbardziej tak :)

Kupiłam ją na próbę, ale widzę, że na stałe zagości w mojej szafce :)
Co prawda nie zauważyłam tego, żeby włosy szczególnie mniej się przetłuszczały, no, może trochę pomaga, ale ma wiele innych plusów :)
+ włosy stają się puszyste, uniesione
+ nie wypadają
+ włosy stają się grubsze, bardziej odżywione
+ brak łupieżu

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[658788].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydoanie tak! ;))

Godna polecenia wcierka dla osób chcących przedłużyć świeżość swoich włosów- mnie barrrdzo ona pomaga . Uwielbiam jej zapach . Opakowanie jest dla mnie idealne- każdego ranka rozsmarowuję trochę specyfiku w dłoniach po czym przystępuję do masowania nimi skalpu-zero filozofii. (Raz przelałam całość do buteleczki z atomizerem- użytkowanie było istnym koszmarem- za dużo zabawy z tym pompowaniem )
Woda pokrzywowa dodaje również włosom nieco objętości.

Używam tego produktu od: Pół roku z przerwami
Ilość zużytych opakowań: duuuużo ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[627054].usefull || 0 }}% pomocna.

babyhair rosna jak to po pokrzywie + przedłuża świeżość włosów

przelewam wodę w buteleczkę z atomizerem,
używa sie ją wtedy oszczędnie i cudnie się dozuje

+ bezzapachowa na skalpie!
+ nie podraznia mojej skóry, choc czasem szczypie przez chwilkę
+ nie alergizuje, bo nie mam uczulenia na pokrzywę
+moje liczne babyhair w końcu strzeliły bardziej w górę!
+ fajnie podpusza moje delikatne kłaczki
+ minimalnie przedłuża świeżość skalpu, a mam koszmarny łojotok (ok 6 godzin od umycia mam tłuszcz na glowie jaby mi ktoś naleśnika zarzucił na łeb)
+ tania 5,30 zł
+ Nie Testowana Na Zwierzątkach
+ polska firma, wspieramy naszych!

+/- włosy kiedyś częściej się elektryzowały, teraz troche mniej, ale czuję, że mogłyby przestać jakby nie częste uzywanie tej wody
+/- przy codziennym używaniu mam skórki schodzące z głowy

Nie daje max gwiazdek bo mam jedynie porównanie z wcierkami od dermatologów (np z arniką, skrzypem, brzozą)

Barwa wyprowadziła na rynek wode pokrzywową w plastikowej buteleczce z atomizerem, wiec nie jest dla mnie wadą, że ten produkt nie ma atomka :ehem:
jak mam wybór zawsze kupię tą w szklanej butelce, plastiki do mnie nie przemawiają :nie:

Zwykle zużywam jedna buteleczke w 2-3 miesiące, czasem dlużej.

Używam tego produktu od: co ileś lat od daaawna
Ilość zużytych opakowań: kilka butelek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[624231].usefull || 0 }}% pomocna.

Okej

Ta woda pokrzywowa jak dla mnie jest w porządku. Na początku strasznie przesuszała mi skórę, ale z tym poradziłąm sobie nawilżającymi maskami. Kupiłam ją na wypadające włosy i zadziałała. Do tego zmniejszyła przetłuszczanie. Jest tania. Butelka faktycznie może być niezbyt wygodna, ale ja wszystkie wcierki przelewam do specjalnej buteleczki z takim "tyjkiem".

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[620116].usefull || 0 }}% pomocna.

Hmmm...

Nie jest to do końca idealny produkt. Ponieważ nie zauważyłam jakiś zbawiennych efektów jego działania. Gwiazdki przydzielam tylko i wyłącznie za zmniejszenie przetłuszczania się włosów.

Plusy:
-zmniejszenie przetłuszczania
-cena
-dostępność (przynajmniej u mnie)

Minusy:
-opakowanie (nieporęczne, przeważnie się oblewam ;/ )
***brak innych efektów (nie wzmacnia włosów ani nic takiego)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[614179].usefull || 0 }}% pomocna.