Nivea, Creme Soft, Kremowe mydło w płynie

Nivea, Creme Soft, Kremowe mydło w płynie

Łagodne mydło do rąk z cennym olejkiem migdałowym chroni Twoją skórę i pielęgnuje podczas mycia.
Produkt przebadany dermatologicznie.

mydła
oczyszczające
w żelu

Jest OK

Mydełko mam zawsze pod ręką. I w kuchni kiedy trzeba szybko umyć dłonie. Również w łazience i nie tylko do mycia dłoni ale nawet na czarną godzinę do kąpieli. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne. Samo mydełko jest bardzo kremowe, dobrze się pieni i super oczyszcza skórę z zanieczyszczeń.

Jedno z moich ulubionych

Świetne, rodzinne mydło. Pięknie pachnie, jest wydajne. Dokładnie myje dłonie i nie przesusza ich, ma bardzo ładne opakowanie, a także wygodny dozownik.

Niebezpieczne mydło dla dłoni! Potwornie wysusza, skóra jest aż napięta od tej suchości, może nawet pękać. Nie kupujcie go!

Robiłam akurat zakupy na czas izolacji w okresie koronawirusa. Leżało sobie jakiś czas w zapasie, aż w końcu je wykorzystałam. Kupiłam opakowanie z pompką oraz zapas. Spodziewałam się czegoś lepszego po znanej marce Nivea. Najtańsze marketowe mydła wypadają lepiej od tego. Nivea, co z tobą?

Mydło ma biały, perłowy kolor, pachnie kremowo. Dobrze się pieni, dobrze myje ręce z brudu, tłustości czy kosmetyków kolorowych. Ale jakim kosztem?! Już pierwszego dnia zauważyła, potworną suchość na dłoniach, skóra stała się napięta jakby miała pęknąć. Producent zapewnia, że mydło przebadane dermatologicznie, zawiera olejki, ale gdzie to wszystko? Dawno żadne mydło nie wysuszyło tak bardzo moich dłoni. Szkoda, że kupiłam go aż tyle..

Suche, swędzące, popękane dłonie

Bardzo często myję dłonie, więc mydła w płynie idą u mnie niemal jak woda, dlatego przeważnie stawiam na najtańsze mydełka albo kupuję coś w promocji, bo po co przepłacać za zwykłe mydło. Tego z Nivea Creme Soft chyba jeszcze nigdy nie miałam, więc kupiłam. Od razu zaznaczę, że dla mnie mydło ma głównie myć i nie wysuszać.
Mydło ma ładne opakowanie, chociaż nie widać ubytku produktu, to mi to nie przeszkadza (u mnie zawsze w zapasie kilka mydeł jest heh). Pompka działa bez zarzutu i dozuje produktu w sam raz.
Mydełko jest białe i kremowe, dosyć gęste. Jakoś tak bardzo się ono nie pieni, co kompletnie mi nie przeszkadza. Pod tym względem jest tak standardowo. Mydło dobrze myje dłonie, chociaż nie radzi sobie jakoś super ze zmyciem np.zaschniętego podkładu (jak większość mydeł w płynie w moim przypadku).
Nie spodziewałam się, że będzie ono nawilżało dłonie, ale liczyłam że będzie dla nich poprostu neutralne. Niestety wysusza strasznie! Moje dłonie ogólnie w okresie zimowym są problematyczne, ale gdy kupiłam to mydełko to nie było z moją skórą problemów. Po 2 tyg. mycia nim mam dłonie mega suche, aż popękane do krwi w niektórych miejscach. Dłonie z tej suchości bardzo mnie swędzą. Czuję ogromny dyskomfort. Ono zmasakrowało moje dłonie gorzej niż mydło z Lidla w płynie.

Mydło nie było wydajne, bo przy używaniu przez 2 osoby wystraczyło na ok.3 tyg.maksymalnie.

Mydło ma zapach Cremu Nivea Soft i przez jakiś czas czuć go na dłoniach. Poza tym nie ma chyba żadnych plusów które zachęcałyby do jego zakupu.

Nie polecam. Szkoda kasy i skóry.

Bardzo wysusza dłonie

Tyle lat to mydło jest na rynku, a zawsze jakoś nie było mi po drodze, żeby je kupić. Pewnie miałam czuja:) Mydło ma przyjemną, kremową konsystencję, ładnie pachnie. Dokładnie myje ręce. Ale bardzo je niestety wysusza. Do tego stopnia, że swędzą i pieką trochę. Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Jest mało wydajne.

koszmarnie wysusza

Zwykle używam mydła Isany z Rossmanna, ale spodobał mi się zapach tego mydła i je kupiłam. Niestety po 2 tygodniach stosowania (zimą) miałam kompletnie wysuszone dłonie! Tak jak wszyscy domownicy. Normalnie nie muszę używać kremu do rąk, a tu musiałam je nawilżać miesiąc, żeby wróciły do stanu wyjścia. Wymieszałam je z innym i jakoś się skończyło, ale ciężko było. Nigdy więcej. Nie nie nie!

Ilość zużytych opakowań: jedno duże i jedno małe

Nie wysusza, nie podrażnia, dostępne w opakowaniu uzupełniającym

Mydło jest łagodne, nie podrażnia, nie wysusza, ładnie, delikatnie pachnie. Co prawda nie używałam go zimą, kiedy moje dłonie są wyjątkowo wrażliwe, ale myślę, że się sprawdzi.
Mydło jest dosyć rzadkie, ma piękny, perłowy kolor. Nie jest bardzo treściwe. Nie pieni się spektakularnie, jednak myje dobrze. Jest wydajne.
Mydła kupuję najczęściej w opakowaniach uzupełniających i przelewam do pojemnika z pompką. To oszczędność i wygoda. Dobrze, że również w przypadku tego mydła istnieje taka możliwość.
Cena, szczególnie opakowania uzupełniającego, przystępna. Warto kupować w promocjach, które często bywają np. w Rossmannie.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie uzupełniające (500 ml)

Zwykłe mydło w płynie

Mydło ma bardzo delikatny zapach, który w ogóle nie utrzymuje się na skórze. Kosmetyk ma perłową, dość gęstą konsystencję. Raczej słabo się pieni. Mydło nie wysusza i nie podrażnia, ale nie zauważyłam też by odżywiało skórę. Dość wydajne. Bardzo funkcjonalne, estetyczne opakowanie. Podsumowując - mydło to nie wyróżnia się jakimś szczególnymi właściwościami pielęgnującymi - wg mnie to jedno z wielu mydeł w płynie, które obecnie można znaleźć w sklepach.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Dobre mydełko

Dałabym mu cztery gwiazdki, ale nie do końca odpowiada mi zapach mydła. Pewnie dlatego, że jestem przyzwyczajona do ślicznych zapachów mydeł w płynie Palmolive.

Mydło Nivea ma fajną, perłową konsystencję i dobrze się pieni. Nie odpowiada mi natomiast jego opakowanie, z którego przy jednym naciśnięciu pompki wydobywa się zbyt dużo mydła. Ale generalnie jestem zadowolna, skóra jest wystarczająco wypielęgnowana.

To dobre mydło, ale nie pobije Palmolive.

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie