Neo Make Up, HD Perfector Loose Powder (Puder sypki HD)

Neo Make Up, HD Perfector Loose Powder (Puder sypki HD)

Profesjonalny puder sypki z efektem HD.
Specjalny mix pudrów zapewnia idealnie aksamitną, uelastycznioną skórę o jednolitym kolorycie przez wiele godzin.
Zawarta w pudrze krzemionka redukuje świecenie, matuje cerę oraz nadaje jej jedwabistość i idealne przyleganie do skóry bez efektu maski.
Ultra lekka formuła pozwala skórze swobodnie oddychać, nie wysuszając skóry.

sypki
matujące

Wisienka na torcie Twojego mejkapu

Uwielbiam sypkie pudry i nie wyobrażam sobie bez nich codziennego makijażu. Przetestowałam już kilka marek, lecz wciąż nie znalazłam tego nr 1. Puder NEO Make Up wyróżnia się na tle innych doskonałą jakością produktu i jest dla mnie teraz niezbędny do wykończenia makijażu i utrwalania. Jest bardzo drobno zmielony, zapewnia idealny mat i jedwabistą gładkość. Cały makijaż zyskuje na jakości i trwałości. Testowałam wersję Translucent - puder nie bieli, nie tworzy efektu maski, doskonale dopasowuje się do odcienia skóry. Nie wymaga dużej wprawy w stosowaniu, świetny do codziennych poprawek zwykłym, puchatym pędzlem. Podoba mi się elegancka, minimalistyczna szata graficzna w macie. Uważam, że jest to udany produkt, taka wisienka na torcie całej stylizacji.

Puder sypki

Moim zdaniem puder sypki NEO Make Up to idealny kosmetyk dla każdej kobiety. Po użyciu tego pudru skóra jest idealnie gładka, puder redukuje świecenie, nie wysusza skóry i jej nie obciaża. Dopasowuje się naturalnie do koloru skóry a efekt utrzymuje się przez cały dzień .

Efekt HD

Puder zamknięty jest w plastikowym pudełeczku.
Cała oprawa kosmetyków od Neo Makeup jest utrzymana w klasycznej czerni.
Puder ma brązowy kolor mimo że jest transparentny, ale to niczemu nie szkodzi bo nie zmienia koloru podkładu.
Ładnie stapia się że skóra.
Po nałożeniu pudru buzia jest bardzo miękka, aksamitna. Matuje twarz na około 5h. Puder jest bardzo lekki i nie obciąża skóry.

Pierwsza klasa!

Pierwsze moje wrażenie mówiło mi że puder będzie za ciemny dla mojej karnacji ale po użyciu wyjątkowa wpasował się w skórę i sprawił że stała się ona wygładzona, sama byłam w szoku że zwykły puder potrafi to zdziałać, pomimo mojej tendencji do świecenia się w strefie T puder bardzo dobrze się sprawdził i przez ok 6 godzin nie musiałam nakładać go ponownie, mimo to nie wiem czy zapłaciłabym 80zl

Bardzo dobry.

Puder długo utrzymuje się na twarzy, dopasowuje się do koloru twarzy. Współgra z wieloma podkładami. Testowałam w różnych sytuacjach i sprawdził się idealnie.

Spełnił moje oczekiwania

Puder mimo że jest transparentny w opakowaniu jest pomarańczowy, na początku trochę mnie to zraziło ale używając go już ponad tydzień stwierdzam że nie zmienia on koloru mojego podkładu. Poprawnie utrwala podkład, sprawdza się najlepiej ze wszystkich pudrów drogeryjnych stosowanych przeze mnie dotychczas. Jest dobrze zmielony, dzięki czemu naturalnie wygląda na twarzy, stosowany pod oczy również spełnił moje oczekiwania. Opakowanie jest czarne eleganckie, mimo że wykonane z plastiku nie wygląda ono tandetnie.

Dobry dla cery tłustej

To najdrobniej zmielony puder z jakim się do tej pory spotkałam. Lekki jak chmurka. Pyli się, ale to cecha pudrów sypkich. Ładnie matuje moją tłustą skórę i to na dość długo w porównaniu do innych pudrów, które stosuję. Dobrze utrwala podkład. Nie robi ciastka na buzi, nie plami i nie zbiera się w placki. Skóra jest milutka jak aksamit. Lepiej nie przesadzać z ilością, bo wtedy może być widoczny. Na (nie)szczęście moja cera wchłania każdą ilość pudru z powodu nadmiernego wydzielania sebum.
Głównym jego składnikiem jest krzemionka więc jeśli planujemy robić zdjęcia z lampą to lepiej uważać.
Jestem z niego zadowolona, chociaż jego cena mnie trochę przeraża. Ja dostałam go do testów, więc super ale nie wiem czy kupłlabym go za 85zł. Dla mnie to wysoka cena. Może gdy okaże się równie wydajny co skuteczny to kto wie może zainwestuję ???? jednak najpierw postaram się znaleźć równie dobry a tańszy odpowiednik.

idealny kosmetyk

Puder sypki NEO Make Up to świetny kosmetyk zwieńczający makijaż.
Kosmetyk redukuje świecenie skóry, nadaje jej gładkości i bardzo dobrze dopasowuje się do kolorytu skóry.
Puder jest niczym mgiełka, nie czuć go na skórze, nie zauważyłam także żeby skóra była wysuszona po użyciu pudru.
Użyłam pudru podczas wykonywania makijażu na dłuższe wyjście i jestem zachwycona, makijaż utrzymywał się przez cały wieczór.

To jest to!

Puder, to zdecydowanie mój ulubiony kosmetyk Neo Make Up. Nie miałam okazji dotąd stosować pudru w formie sypkiej, więc musiałam zaopatrzyć się w pędzel do pudru, jednak tego wydatku nie żałuję. Puder okazał się strzałem w dziesiątkę, doskonale matuje, sprawia, że skóra jest gładka i promienna. Jednak to co najbardziej uwiodło mnie w tym kosmetyku, to dopasowanie do mojej dosyć jasnej cery z czym nie każdy puder potrafi sobie poradzić. Zdecydowanie polecam ;)

Jestem na nie

Niestety, sypki puder niesamowicie wysuszył mi skórę, źle się rozprowadzał i sypał się bardziej niż inne. Strasznie się rozczarowałam, bo oczekiwałam czegoś dokładnie odwrotnego. Ciężko go też zmyć.

Idealnie zmielony puder HD Perfector Loose Powder

Już podczas pierwszego użycia pudru sypkiego od NEO Make Up byłam pod wrażeniem tego jak niesamowicie drobno jest zmielony. Rzeczywiście utrwala makijaż, zapewniając aksamitne i naturalne wykończenie. Matuje skórę na wiele godzin, ale nie jest to płaski mat, jest to jedwabiście matowy efekt trójwymiarowości. Świetnie współgra z wieloma podkładami, m.in z Revlonem Colorstay, Infallible Matte od Loreala czy all day flawless od Max Factora tworząc duet idealny. Mimo mojej dość mocno przetłuszczającej się cerze, naprawdę utrzymał mat przez cały dzień. Warto zauważyć, że nie jest to transparentny puder, gdyż ma lekko beżowy odcień z żółtymi tonami, który nadaje zdrowy wygląd skórze oraz pasuje niemal do każdego typu urody. Nie przyciemnia ani nie bieli podkładu. Jego opakowanie jest niezwykle eleganckie, minimalistyczne i solidne. Pozwala na dozowanie odpowiedniej ilości produktu. Już po pierwszej aplikacji pudru koleżanki pytały mnie jaki puder mam na twarzy, sugerując, że na pewno był drogi, bo wygląda nieskazitelnie. Po mojej rekomendacji, powiedziały, że na pewno go wypróbują!

Kosmetyk dobrej jakości godny polecenia!

Puder spełnił moje oczekiwania. Z pewnością sięgnę po niego ponownie jak skończę ten, jest wprost rewelacyjny. Efekt jaki daje ten puder utrzymuje się przez cały dzień. Moja mieszana skóra po użyciu jest idealnie gładka, nie wysuszona. Opakowanie solidne, można spokojnie wozić w torebce. Problem świecenia skóry już mnie nie dotyczy. Idealnie dopasowuję się do koloru cery. Polecam serdecznie. Nie wyobrażam sobie już codziennego makijażu bez tego pudru.

Puder marzenie

Jestem mega zachwycon, trafiłam chyba w koncu na swoj pudrowy Święty Graal.
Puder bardzo fanie rozprowadza sie po twarzy, idealnie do niej przylega.
Puder po clym dniu na buzi pozostaje caly czas matowy.
Produkt jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilosc by pokryc cala twarz.
Opakownie bardzo solidne, eleganckie i spojne z innymi produktami formy.