Neo Make Up, Satin Matte Lipstick (Pomadka do ust matowa satynowa)

Neo Make Up, Satin Matte Lipstick (Pomadka do ust matowa satynowa)

Pojemność 3,8 g

Pomadka do ust o satynowej konsystencji, która nadaje ustom ekskluzywne matowe wykończenie oraz zapewnia wysoki poziom krycia. Kremowa struktura umożliwia precyzyjną aplikację, a zawarte w pomadce witaminy A,C i E gwarantują optymalne nawilżenie i regenerację skóry ust.

Niestety, nie jest to efekt, jakiego oczekuję

Niestety, pomadka okazała się być czarną owcą zestawu NEO Make Up. Testowany przeze mnie odcień 03 Chloe to cielisty, kremowy odcień nude. Swoją drogą, lubię, gdy odcienie kosmetyków mają ciekawe nazwy, ta bardzo mi się podoba - skojarzenie zarówno z lubianym przeze mnie zapachem, jak i z jedną z sióstr Kardashian, które uwielbiają takie odcienie nude na ustach. Szminka dość dobrze kryje, faktycznie jest matowa i pozbawiona drobinek. Produkt niestety nie spełnił moich oczekiwań, ponieważ efekt na ustach nie zadowala mnie. Pomadka wygląda trupio, usta tracą swój ładny kształt, zlewają się z twarzą. Poza tym, "mat" nie do końca wygląda tak jak powinien - usta wyglądają na ściągnięte, spierzchnięte, pomadka zbiera się w zakamarkach i zmarszczkach ust. Wygląda po prostu nieestetycznie. Niestety, nie ma właściwości nawilżających, wręcz wysusza. Sytuację ratuje przezroczysty nabłyszczacz Neo - w duecie usta wyglądają naturalnie, kusząco i ładnie. Kolor jest podbity, usta nawilżone, gładkie i lśniące. Zamierzam wykończyć całe opakowanie, ale niestety bez błyszczyku ani rusz. Co mogę pochwalić? Eleganckie, minimalistyczne opakowanie, generalnie szata graficzna marki bardzo do mnie trafia.

Moja ulubiona

Wyprofilowana co powoduje łatwe i równe nakładanie produktu na usta. Trzyma się długo i nie ściera. Jest matowa i nie wysusza ust co jest wielkim plusem.

Nie byłam pewna

Zwykła prosta pomadka o dość uniwersalnym kolorze, ale za to idealnie podkreśla usta zapewniając stuprocentowe krycie. Zapewnia idealne matowe wykończenie ust, nie przesusza, a dodatkowo nawilża usta. Utrzymuje się dość długo.

Poprawna

Pomadka w tradycyjnej formie spisywała się dobrze, ma bardzo dobrą pigmentacje, jej kształt umożliwia precyzyjną aplikację, jednak nie podbiła mojego serca. Nałożona z nabłyszczaczem tej samej firmy, robiła efekt woow!

Piękny matt

Jestem zaskoczona ta szminka. Żadna do tej pory nie dała mi efektu wow jak ta.
Mimo iż jest matowa to usta nie są suche przez to ze jest satynowa ( wiem wiem masło maślane :p)
Kolor boski , delikatny wtapiający się w oścień ust. Polecam

Usta lśnią

Jestem z niej zadowolona, ponieważ do tej pory ciężko było mi znaleźć odpowiedni kosmetyk, który nie będzie sprawiał, że moje usta będą suche i niestetyczne.

Rewelacja

Świetna matowa pomadka o pełnym kryciu, dobrze utrzymuje się na ustach oraz nie przesusza ich. Ma przepiękny kolor, usta wyglądają na wygładzające. Bardzo polecam

Używa produktu od: próbka

Pomadka satynowa

Pomadka ma wykończenie matujące. Najważniejszy jej atut jest taki, że nie wysysza ust. Jest bardzo trwała i wygodna w aplikowaniu. Jak najbardziej polecam.

Nie dla mnie

Niestety jest to wg mnie najgorszy produkt od marki Neo. Jedynym plusem jak dla mnie jest to, że pomadka jest zamknięta w ładnym, eleganckim opakowaniu. Niestety na ustach nie wygląda ona najlepiej, podkreśla suche skórki, nie daje równomiernego ładnego krycia i koloru, zmniejsza optycznie usta, a efekt satynowego matu nie jest taki jak być powinien. Do tego trwałość jej nie powala. Bardzo ciężko się nią ogólnie pracuje. Ja niestety już po nią na pewno nie sięgnę.

Pomadka

Pomadka zaskoczyła mnie bardzo efekt był piekny w kolorze delikatnym.Nadal usta delikatnego blysku mimo ze byla matowa.Jeśli mialabym używać jeszcze raz na pewno bym sięgała po nią

produkt ok, ale bez fajerwerków

Dosyć skromna kolorystka, nie jest trwała, choć też się nie zjada i nie maże się na ustach, nie spływa ogólnie ok, ale nie ma takich fajerwerków, które pozwoliłyby mi ją zakupić po raz kolejny i traktować ją jako must have.

Cudowna

Neo Make Up, Satin Matte Lipstick (Pomadka do ust matowa satynowa) to genialna pomadka, która nawilża i pielęgnuje usta dając przy tym matowe wykończenie. Nie zastyga tworząc skorupę lecz ładnie wysycha , nie lepi się, pięknie kryje i długo się utrzymuje.

genialna pomadka!

Pomadka NEO Make Up stała się moją ulubienicą wśród pomadek.
Kosmetyk doskonale kryje usta, jest przyjemna w aplikacji i zapewnia matowe wykończenie i prezentuje się efektownie.
Zauważyłam również, że po używaniu szminki poprawiła się kondycja moich ust, które są nawilżone i zregenerowane.