Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem i rumiankiem do powiek i pod oczy (stara wersja)

łagodzi podrażnienia, zmniejsza zaczerwienienie i pieczenie. Usuwa uczucie tzw. "ciężkich powiek". działa przeciwzapalnie, zmniejsza złuszczanie naskórka wokół rzęs.

Zdecydowanie na TAK

Ten krem wpadł w moje ręce przypadkowo, ale bardzo się z nim polubiłam. Krem ma konsystencje galaretkowatą (lekko żelowata), ale bardzo fajnie rozprowadza się w okolicach oczu i daje uczucie chłodu i orzeźwienia. Przydatny szczególnie kiedy wstajemy bardzo wcześnie :-) Krem jest ważny do 3 miesięcy od otwarcia opakowania, ale mi się zdarzało używać go jeszcze tydzień, dwa po tym terminie i tragedii nie było. Krem jest też w bardzo niskiej cenie (7 zł?) i dostępny nie tylko w aptekach, ale też drogeriach. Ja mój kupowałam w Rossmann albo Hebe. Polecam każdemu, to naprawdę dobry i niedrogi krem. Ja używam go zamiennie z innymi kremami pod oczy bo nadaj testuję nowości, ale do tego na pewno wrócę.

Używam tego produktu od: od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

taki sobie

Nawilżył okolice oczu, ale to chyba tyle. Ma fajną konsystencję galaretki (mam wersję w słoiczku). Jednak nic ten żel nie zrobił z moimi sińcami. Może w przypadku, gdy ktoś nie ma problemów z cieniami albo sińcami to mógłby być zadowolony. :) nie mam dużego porównania, bo nie używałam wcześniej żadnych produktów do okolić oczu.

likwiduje podrażnienie, pieczenie i zaczerwienienie

Żel nie tylko łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia, ale pomaga zmniejszyc opuchliznę i pieczenie. Przynosi ukojenie moim oczom. Nadaje się pod makijaż. W upały lubię trzymać go w lodówce i zimny nakładam pod oczy i na powieki. To przynosi im niesamowitą ulgę.

Ilość zużytych opakowań: kilka tubek po 15 ml

Smokey eyes H&M

nawilża

Chyba, żaden krem pod oczy nie jest w stanie zniwelować cieni pod oczami. Swoją opinie wystawiam wychodząc z założenia, że krem pod oczy powinien dbać o skórę pod oczami a nie zmniejszać since.

+makijaż sie nie osypuje pod nim
+daje uczucie wypoczętego oka
+nawilża skórę pod oczami
+oczy od niego nie pieką

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

jestem zadowolona

Na początku sprostuję że zaznaczyłam odp tak- czy kupię ponownie, bo myślę że to zrobię ale będę też próbować inne ,z ciekawości.

Jestem zadowolona z tego żelu bo dla mnie jest wydajny. Nakładam go palcem ,odrobinę-na tyle ile faktycznie potrzeba.
Bardzo szybko się wchłania. Łagodzi moje wieczne alergie na kosmetyki.
Kiedy mam opuchnięte oczy po jakims tuszu,łykam wapno i smaruje sie tym żelem. PO nie całej godzinie wraca do normy, a tusz do kosza.
Jest małym opakowaniem ktory wszedzie się miesci, dosc tani chociaz kupilam za 7zł w Hebe. Cena jest taka przyzwoita jednak na taką ilość to mogłaby byc ciut niższa ale nie przesadzajmy.
Since pod oczami są na prawdę mniejsze,a skora wydaje mi się mniej opuchnieta, mniej nabrzmiala. Doskonale wspolgra z makijazem.
Uzywam go wlasciwie przed snem, i rano mam na prawdę bardzo ładnie wyrównany koloryt skory wokol oczu.
Jednym minusem jest to że nie jest wspomagający w odzmarszczaniu ;)
ale nie jest to jego zadanie więc wybaczam

Ilość zużytych opakowań: 1pelnowymiarowe

Sprawdził się ;)

Jestem bardzo zadowolona z zakupu tego żelu :) Super sprawdził się podczas sesji, kiedy bardzo dużo czasu spędzałam przy komputerze i notatkach.

Żel ukoił oczy, nie podrażnił ich.

Oczywiście nie powinno się oczekiwać cudów - to tylko żel za 7zł :) Jednak naprawdę przynosił ulgę, skóra w okolicach oczu wyglądała na wypoczętą.

Trzymałam żel w lodówce - fajnie sprawdzał pod koniec dnia, naprawdę orzeźwiał ;)

Stosowałam codziennie rano i wieczorem. Kosmetyk starczył mi na miesiąc. Wydajność jest w porządku patrząc na cenę produktu.

Na pewno kiedyś do niego wrócę, chcę wypróbować jeszcze inne wersje :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Jak dla mnie akurat

Ja go stosuję profilaktycznie na lekko opuchnięte, podkrążone oczy, całkowicie niweluje u mnie te oznaki i jest świetnie. To lekki żel i lekkim działaniu i równie lekkiej cenie, więc nie można się po nim cudów spodziewać. Jak dla mnie idealny. Nic mnie nie piecze...

Strasznie wysusza.

Niestety ale nie sprawdził się. To mój drugi żel pod oczy z Flos lek i niestety też niewypał (z Ziaji też kiepski!) ale do rzeczy:

-nie przynosi ulgi zmęczonym oczom
- nie łagodzi podrażnień
ale za to straaasznie wysuszył mi okolice oczy. Tak bardzo, że porobiły mi się w kącikach jakieś małe kurze łapki i miałam tam strasznie napiętą skórę. Nie tego oczekuję od żelu do oczu. Jedyne plusiki to może to, że nie szczypał w oczy jak np. Ziaja no i fajnie chłodził. Ogólnie jednak niewypał. Wysuszanie tak delikatnych okolic całkowicie go dyskwalifikuje. Kolejny, który się nie sprawdził.

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: wciąż 1 i ostatnie.

nie polecam

spodziewałam się przyjemnie chłodzącego żelu, a tymczasem:

- chłodzi tylko w momencie aplikacji
- oczy mi po nim łzawią
- nie zauważyłam zmniejszenia pieczenia
- nie usuwa uczucia "ciężkich powiek"

-/+ daje chwilowe ukojenie dla oczu

+ szybko się wchłania
+ poręczne opakowanie
+ wydajny, już mam go dosyć :p

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

lubię i chętnie używam

Wg mnie te żele Flos-Leka zbytnio nie różnią się między sobą, miałam już kilka wersji i moje odczucia co do każdej z nich są dość podobne.

PLUSY:
+ żelowa konsystencja, lekka, łatwo się wchłania
+ nie podrażnia
+ nawilża, niweluje napięcie skóry pod oczami
+ cena i dostępność
+ bardzo wydajny
+ higieniczne opakowanie (mówię o tym w tubie z aplikatorem a nie w słoiczku)

MINUSÓW właściwie jako takich nie widzę.
Tzn można się przyczepić że jakoś spektakularnie nie działa, ale z nim jest lepiej niż bez niego, więc jakoś tam działa :P
I oczywiście trzeba pamiętać że jest to żel więc nie jest bardzo treściwy, ja za jakieś 5 lat pewnie przerzucę się na coś bardziej nawilżającego, bo wiadomo - latka lecą :P ale jak na razie jest w sam raz :)

Dla mnie najważniejsze jest że daje uczucie ulgi i koi skórę pod oczami. Lubię go używać, jest tani i wydajny.

Okropny

Ten żel jest poprostu okropny , bardzo podrażnił mi skóre pod oczami .
-szczypie
-podrażnia
-piecze
nie ma on moim zdaniem żadnych plusów , nie polecam go osobom z wrażliwą skórą.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Bardzo go lubię

Miałam worki pod oczami i koleżanki poleciła mi ten krem ze świetlikiem. W aptece pani poleciła świetlik + rumianek. Ma wersję w żelu i się super sprawdza. Fakt faktem, że jest lato i buzia jest opalona, więc zaciemnienia pod oczami sa mniej widoczne, ale ja widzę duuuuże efekty po tym żelu! Za pierwszym razem prawie się zraziłam bo skóra zaczęła mnie szczypać, ale już kolejne razy było dobrze i odczuwałam ulgę.

+ likwiduje worki pod oczami
+ odpręża skórę
+ rozświetla skórę pod oczami
+ świetna aplikacja
+ szybko się wchłania
+ nie widać, że się go nałożyło
+ cena