Polecamy: 3 DNI DO BIELI

NYX, Jumbo Eye Pencil (Kredka do powiek)

NYX, Jumbo Eye Pencil (Kredka do powiek)

Kredka do powiek - może służyć jako cień, baza pod cienie lub jako eyeliner.
Dostępna w 24 odcieniach.

Kredka do oczu, która sprawdza się idealnie także jako cień do oczu. Kremowe kredki Jumbo powstają z mieszanki olejków i pudrów mineralnych, nakładają się bez wysiłku i są dostępne w całej gamie żywych odcieni. Kredki Jumbo Eye Pencil można temperować za pomocą temperówek o większym otworze.

Spodziewalam sie czegos lepszego

Sa lepsze kredki od tej. Strasznie szybko znika z powieki ze o nalozeniu jej na linie wodna aby otworzyc troche oko(posiadam kolor MILK)juz nie wspomne. Szok ! Spodziewalam sie czegos lepszego po NYX'ie
Na pewno nie kupie jej ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1285606].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja -nie mam zastrzezen

Swietna kredka i tyle!
Tania, mocno napigmentowana, dlugo sie utrzymuje na powiece, IDEALNA jako baza trzymajaca i podbijajaca cienie. Posiadam kolor Rust i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Jest miekka, latwo ja rozetrzec, lekko blednie ale nie znika.
Jest gruba wiec nie jest z nia latwo pracowac jesli np. chcemy uzyskac cienka kreske ale moim zdaniem ona nie jest do tego celu. To produkt raczej do rozcierania a nie do zostawiania jednolitej plamy.
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1206548].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetne

Kredki NYX trafiłam przypadkiem na allegro, były tanie więc kupiłam.
Obcenie mam kilka kredek.

Plusy:
- kredki są dobrze napogmentowane
- są miękkie
- wydajne
- trwałe
- kolor Milk jest świetny jako baza pod cienie
- inne kolory mogą slużyć jako cienie
- duży wybór kolorów
- nie łamią się podczas temperowania
- tanie

Minusy:
- kredki są grube więc przy narysowaniu cienkiej kreski trzeba się trochę napracować

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1042544].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Rozświetlacze

Przyjemna, mięciutka, ale nietrwała

NYX Jumbo Pencil mam w chyba najbardziej "chodliwym" odcieniu 604 Milk i z powodzeniem używam na linię wodną, w kącikach i na całą powiekę.
Kredkę kupiłam, ponieważ była zachwalana na YT, łatwo dostępna w Douglasie i tania, jeśli porównamy stosunek wydajności do ceny.

Kredka jest bardzo mięciutka, na początku malowałam nią bezpośrednio linię wodną oka (mam duże oczy i wielkość kredki nie przeszkadzała), ale trochę smarowała po dolnych rzęsach, więc teraz wyręczam się cienkim pędzelkiem do eyelinera i jest naprawdę super. Wystarczy posmarować pędzelek kredką i biała linia za chwilę jest gotowa. Z powodzeniem można robić nią w ten sposób kreski na powiece, albo precyzyjnie rozjaśnić kąciki oka.

Kredka sprawdza się też jako baza i za jej pomocą jestem w stanie wydobyć kolor nawet najbardziej wkurzających i niknących na powiece cieni.

Niestety, Jumbo Pencil ma swoje wady: kredka nie wytrzymuje tak długo na powiece i linii wodnej ile bym od niej oczekiwała, cienie po 6-8 h rolują się. Nie jest wykręcana i dosyć ciężko ją utemperować, bo jest zrobiona z plastiku.
Jest na to patent: trzeba wsadzić kredkę na chwilę przed temperowaniem do zamrażalnika, żeby nie rozwaliła się.

Zalety:
+ ciekawe kolory
+ wielofunkcyjna: baza, cień, eyeliner, na linię wodną
+ miękka i kremowa
+ przy rozcieraniu nie traci znacznie na pigmentacji
+ wydobywa kolory nawet z uciążliwych cieni
+ bardzo wydajna (używam od 7 miesięcy, a zużycie jest minimalne)

Wady:
- jest nietrwała ( tylko 2-3 h w niezmienionym stanie na linii wodnej, cienie po 6-8 h rolują się, sama na powiece odbija się, więc trzeba przypudrować)
- trudno utemperować
- nie obędzie się bez zakupu pędzelka, bo kredka jest za gruba do linii wodnej czy kącika

To moja pierwsza biała Jumbo-kredka i jestem z niej w sumie zadowolona. Wystarczy mi na bardzo długo (pewnie coś około 2 lata), ale raczej rozejrzę się za innymi kiedy ją zużyję.

Ilość zużytych opakowań: 1 kredka 5 g w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029663].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jestem przekonana

Zakupiłam kolor 611 Yogurt. Piękny brudno brązowy połyskujący róż. Kupiłam go z myślą o linii wodnej. Niestety u mnie się nie sprawdza, w ogóle nie zostawia choćby poświaty na linii wodnej. Znalazłam jednak inne zastosowanie dla niego. Stosuje go jako cień i wygląda on bardzo ładnie, jednak mam fajniejsze cienie w różowawych tonach. Produkt w kredce jest je st jednak wygody i nie ma problemów z uciążliwymi drobinkami. Odczuwam jednak lekki dyskomfort dociskając kredki do oka. Nie jest to dostatecznie miękki i kremowy produkt.
Podsumowując co jest plusem :
+Forma produktu
+piękne kolory, ja mam przydymiony brudnawy róż
+dobra pigmentacja
+trwałość jest w porządku nawet na moich tłustych powiekach

Co nie polubiłam:

- Zastawiam się co będzie jak widoczna część się wykończy, mam temperować/skrobać ten plastik? tam nic się nie wysuwa...
-nie sprawdza się na linii wodnej

Podsumowując fajny produkt, używam go jednak nie wiem czy go kupie znowu. Będę raczej dalej poszukiwać połyskującej brzoskwiniowej/kremowej/jasnej różowej kredki na linie wodna.

Ilość zużytych opakowań: jedno ciągle

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025670].usefull || 0 }}% pomocna.

KWC

NYX Jumbo Eye Pencil#604 Milk Lait

Swietny kolor, znacznie rozjasnia ruchoma czesc powieki, fajna, solidna konsystencja, ulatwiajaca bezproblemowe roztarcie na powiece i pod lukiem brwiowym.
Można również stosować na linii wodnej.

Super!

Używam tego produktu od: tygodnia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[979752].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna, ale do czasu...

Kredkę kupiłam, bo swoją ulubioną zgubiłam, a akurat w perfumerii, do której uderzyłam, jej nie mieli. Oczywiście musiała być czarna! Konsultantka doradziła mi tę i... zapomniałam, że kiedyś wolałam inną! Ale wszystko do czasu.

Kredka jest miękka, kremowa, super rozprowadza się po powiece. Jedno pociągnięcie wystarcza na dobrą sprawę, aby kreska była gotowa - nie muszę jej poprawiać, gdyż kolor jest na tyle intensywny, że nie ma potrzeby podkreślać tej czerni inaczej czy też wielokrotnie. Jednak tylko do grubych kresek, do cienkich, ze względu na grubość kredki, się nie nadaje.

Nie zostawia czarnych śladów, jednak po zatemperowaniu czar pryska. Jakbym używała zupełnie innej kredki. Problemy z aplikacją, kolor też już nie taki intensywny, a kredka nie utrzymuje się tak długo jak dotychczas.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[975746].usefull || 0 }}% pomocna.

wspaniałe kredki - szkoda, że tak ograniczona kolorystyka

Te kredki to mój KWC z malutkim minusikiem.
Mam kolory 611 yogurt, 604 milk i 617 iced mocha.
Moim kwc stały się tylko dzięki kolorkowi yogurt ale wszystkie są super.

Yogurt to kolor, który idealnie sprawdził mi się w te wakacje - nie za jasny, nie zaciemny, idelany na lato. Trzyma się długo. Ja go używam na gołą powiekę. Nie rolował się tylko stopniowo wycierał i to akceptuje. Fenomenalne wykończenie i efekt ładnych zdrowych powiek, a jako baza pod inne cienie to efekt jest wręcz luksusowy.

Są wydajne, ale fajnie też że schodzą. Lubie patrzeć jak się zmiejszają:-) Cena bardzo mała jak za taką jakość bo 19.99 zł. Dostepność - u mnie bardzo dobra, bo NYXa mam w pobliskim Douglasie.

Za co mały minusik - za formę. Zakrętki pękają od razu i potem czubek kredki tak się babrze, że szkoda kosmetyczki. Może NYX kiedyś zmieni formułę na cień np. w kremie w słoiczku. Zapłaciłabym za to trochę więcej. No i jak dla mnie słaby wybór kolorów - oprócz tych 3 wymieniony, to są jeszcze płaska zieleń... niebieski i ... coś tam jeszcze nie ciekawego :-(

Wielu koleżnkom polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949321].usefull || 0 }}% pomocna.

Z ich powodu przestałam uzywać bazy pod cienie.

Wszystko co dobre, zostało o nich napisane w recenzjach poniżej. Ja mogę się jedynie powtórzyć.

Można powiedzieć, że do mojej kosmetyczki trafiły dzięki moim brytyjskim ulubienicom, wizażystkom, siostrom Pixiwoo (polecam ich kanał na YouTubie). To u nich pierwszy raz zobaczyłam te kredki używane w charakterze bazy pod cienie. Trochę czasu zajęło mi przekonanie się do tego sposobu aplikacji kredek (i to nie tylko tych z Nyxa, bo te z Avonu wysuwane również świetnie się sprawdzają, trzeba tylko mocniej rozetrzeć). Aż się złamałam, poszłam do Douglasa i wybrałam. Na pierwszy, testowy rzut poszedł "Strawberry Milk" - blady, perłowy róż. Pełen zachwyt to mało powiedziane. Cieszyłam się do lusterka jak mała dziewczynka.

Genialnie się blendują. Mając dwa kolory, np. Iced Mocha i Yogurt, można zrobić cały makijaż, który będzie stonowany i bardzo naturalny. W dodatku niesamowicie trwały.

Do Strawberry Milk po kilku dniach dołączyły: wspomniane Yogurt i Iced Mocha, oraz Purple Velvet. Dzięki tym kredkom można "rozpracować" trudne kolorystcznie palety, dopasowując je do własnego typu urody. Po prostu nie ma takiego cienia, którego nie dałoby się nimi "opracować" i zmusić wręcz do bycia takim, jakim my chcemy.

Nie podoba mi się jedynie ich ograniczona paleta. Kilku kolorów, które bym chętnie przygarnęła pozostaje już szukać tylko w drogeriach internetowych.

Cena adekwatna do jakości. Zwłaszcza, że w drogeriach internetowych są dostępne za mniej, niż w Douglasie. Mało tego - są zestawy 8 szt. za bodajże 119zł i wtedy wychodzi jeszcze mniej.

Na koniec, żeby nie było tak słodko, jeden minus - zatyczka. Jest zrobiona ze zbyt mało elastycznego plastiku, który pęka. Wystarczy zobaczyć w jakim stanie są testery, żeby się przekonać, że trzeba obchodzić się z nią delikatnie.

EDIT (marzec \\\'15): po dłuższym używaniu i porównaniu z takimi produktami jak kredki Jumbo z Sephory, czy sephorowskimi cieniami kremowymi Velvet Eyeshadow, czy nawet cieniami w kredce Kiko, odejmuję 1,5 gwiazdki i zabieram KWC. Kredki Nyxa są jednak tłustsze i nie tak odporne na ścieranie jak mi się wydawało (w porównaniu ze wspomnianymi produktami). Były świetne do zimowych makijaży, jednak na wiosenną, że o letniej porze nie wspomnę, nie będą się kompletnie nadawały.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945529].usefull || 0 }}% pomocna.

TAK

Powiem krótko i treściwie:

Fantastyczna jako baza pod cienie. Ma kremową ale gęstą konsystencję. Po nałożeniu na powiekę i wklepaniu jej w skórę tworzy taki fajny film, do którego cienie świetnie przylegają. Niesamowicie intensyfikuje kolor i przedłuża trwałość cieni. Z taką bazą cienie się nie rolują. Przydaje się też do rozjaśniania łuku brwiowego. Ma kremową ale gęstą konsystencję.

U mnie asolutnie nei sprawdza sie na linii wodnej. Waży się i uczula.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[939431].usefull || 0 }}% pomocna.