NYX Professional Makeup, Jumbo Eye Pencil (Kredka do powiek)

NYX Professional Makeup, Jumbo Eye Pencil (Kredka do powiek)

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Kredka do powiek - może służyć jako cień, baza pod cienie lub jako eyeliner. Dostępna w 24 odcieniach. Kredka do oczu, która sprawdza się także jako cień do oczu. Kremowe kredki Jumbo powstają z mieszanki olejków i pudrów mineralnych. Kredki Jumbo Eye Pencil można temperować za pomocą temperówek o większym otworze.

do temperowania
o przedłużonej trwałości

Wszechstronna połyskująca biel

Kupiłam tą kredkę w promocji podczas robienia innych zakupów . W związku z tym, że był to nieplanowany zakup , nie miałam pomysłu do czego konkretnie go zużyję poza linią wodną ale zachęciła mnie po pierwsze marka Nyx , po drugie - wielkość Jumbo.
Okazało się, że spełnia mi się w wielu rolach więc zastępuje mi kilka kosmetyków w kosmetyczce . Nakładam ją jako eyeliner - warto zaznaczyć, ze pomaga mi precyzyjny pędzelek, ponieważ formuła też kredki pozwala na taką zabawę.
Używam jej też na kąciki wewnętrzne oka - kolor jest taki lekko mleczny z połyskującymi drobinkami. Ślicznie rozjaśnia oko .
Mam jedną rozterkę z temperowaniem jej - podobno można to robić , a w związku z tym, że korzystam dla niej też w pędzelków - nie miałam jeszcze takiej potrzeby ale jestem już na „płaskiej granicy”.
Obawiam się temperowania plastiku, a to co „wystawalo” ponad niego wystarczyło mi na zaskakująco długo .
Na koniec dodam , że używałam jej też jako bazę pod cienie ale musiałam ostrożnie ją dozować, bo nadmiar zaczyna się zbierać w załamaniach

przecudowna!!!!!

na kredkę polowałam naprawdę długo, zachwycona poleceniami. Cena jak na kredkę jest dość spora, ciężko także z jej dostępnością. Po zakupie produktu przestało mnie to jednak dziwić. Uważam ze kredka NYX jumbo jest warta każdej złotówki. Ma przeogromną pojemność, nigdy sie nie kończy. Ja używam tego produktu każdego dnia od ponad roku, a nadal jest niemalże cała. Kolejnym plusem jest pigment, wystarczy idrobina kosmetyku, a kolor widać z kilometra, wiec jeśli zależy nam na naturalnym efekcie, należy z nią bardzo uważać. Ja jednak maluje się mocno, dlatego bardzo ją sobie chwale. Jest bardzo miękka i przyjemna w aplikacji, w odróżnieniu od innych kredek, które bywają tępe i nieprzyjemne w nakładaniu na np.linie wodną. Trwałość to kolejna jej zaleta, kosmetyk wygląda na twarzy pięknie aż do momentu jego zmycia. Nie ma potrzeby dokładania go w ciągu dnia. Opakowanie także jest wygodne i duże, dlatego kredka nie ginie w kosmetyczce, a na półkach sklepowych zdecydowanie przyciąga uwage. Z ogromną checią kupiłabym kolejne opakowanie, gdyby nie to, ze mam wrazenie ze moja kredka nigdy sie nie skonczy

nie da się jej używać

Mam kolor iced latte - średni brąz, delikatnie perłowy. Kolor piękny... i tu się kończą zalety.
Kredka jest grubsza niż średnica większości grubych temperówek, więc po kilku użyciach nie ma jak jej naostrzyć.... Kiedy próbowałam ostrzyć ją dużą temeperówką, obudowa pękła i po kredce. Zostało mi wydłubać zawartość i nakładać pędzelkiem, co nie jest takie głupie, bo sama kredka jest bardzo nieprecyzyjna. Konsystencja tłusta, szybko się rozmazuje, zbiera w załamaniu powieki. Nałożona na bazę, która normalnie trzyma mi cienie i kredki cały dzien, wytrzymuje max 5 godzin i sie roluje...

Spodziewałam się czegoś lepszego

Miałam wobec tej kredki duże oczekiwania. Posiadam odcień cottage cheese. Kredka jest zabezpieczona folią, więc mamy pewność, że nikt jej przed nami nie testował w sklepie na brudnej ręce.
Wielkość jest idealna. Kredka jest kremowa, nie jest za twarda chociaż przy aplikacji na górne powieki mogłaby być trochę bardziej miękka.

Trochę żałuję, że nie wybrałam odcienia milk. Słabo widać ją na skórze, daje delikatny efekt i dosyć szybko znika. Nie jest to zły produkt, ale spodziewałam się czegoś lepszego, zużyję ją ale nie kupię ponownie.

Wielka kredka

Wyciągnęłam tę kredkę z kalendarza adwentowego i.... mnie zamurowało. To na prawdę konkretny i duży produkt. Tu właśnie zaczynają się schody bo mam wrażenie, że precyzyjna ołówkowa kredka byłaby lepsza i łatwiejsza w użytkowaniu. Na plus konsystencja, nie za miękka nie za twarda jednak grubość kredki jak dla mnie pozostawia wiele do życzenia. Po kilku użyciach ciężko precyzyjnie zrobić dobrą kreskę i resztki niechcianego produktu nieestetycznie osadzają się na rzęskach tworząc papkę. Produkt spełni swoją funkcję u wizażystek, które bez problemu poradzą sobie z tym problemem ale do użytku domowego radzę zainwestować w ołówek.

Beznadziejna pod każdym względem

Kupiłam odcień MILK jako bazę pod cienie. Niestety kredka ma tłustą i ciężką konsystencję. Pod wpływem ciepła rozpływa się i traci kolor rozmazując przy tym cienie. Za gruba końcówka, jakby ktoś używał jako eyelinera. Temperowanie jest mega słabe, temperujesz razem z plastikiem, który wcale nie chce współpracować. Cena nadmiernie wygórowana.

Odcień MILK

Mam odcień MILK co mogę dobrego powiedzieć o tym produkcie hmm
Cena jest dosyć spora nie ma co konsystencja tłusta ciężko dobrze rozprowadzić dzień na powiekach trzeba się sporo natrudzić
Na moich oczach niestety nie utrzymuję się prawie wcale.. rozmazuje się schodzi traci kolor totalna maskara jestem strasznie rozczarowana bo opinie miały naprawdę dobrą
Co dalej.. opakowanie hmm zatyczka do kredki rozwaliła się po kilku tygodniach...
Zrobione z tanich materiałów po prostu się rozleciało może jest duży wybór jeżeli chodzi o kolorystkę ale u mnie się nie sprawdziło kompletnie a szkoda więcej nie kupię

Całkiem fajna kredka

Kredkę posiadam w kolorze białym, zakupiłam ją gdy potrzebowałam intensywnie białej bazy do makijażu na halloween, sprawdziła się świetnie, kolor jest intensywny ładnie się rozprowadza można uzyskać równomierny efekt, po utrwaleniu cieniem dobrze się utrzymuje.
Bardzo dobrze sprawdza się również jako baza pod bardzo jaskrawe cienie
jak dla mnie super !

Produkt wielozadaniowy

Mam odcień turkusowej zieleni, ale sprawdza się na tyle dobrze, że zamówiłam jeszcze dwa inne.
To nie jest raczej samodzielny cień. Ale jeśli używamy go jako bazę pod zielone cienie albo pigmenty, sprawdza się świetnie. Nie roluje się, łatwo ją rozetrzec na powiece.
Ja najbardziej lubię używać tego cienia w charakterze kredki na linie wodna - jeden z niewielu tego typu produktów, który u mnie wytrzymuje cały dzień.
Sprawdzi się też jako liner, chociaż ja wolę mieć cós, co da się nałożyć pędzelkiem

Warte uwagi <3

Gdy pierwszy raz zobaczyłam te kredki byłam nastawiona do nich obojętnie. To znaczy ni to dobre ni to złe. Kupiłam na początku kolor turkusowy z ciekawości i dlatego, że kredki były na promocji. Gdy ją rozpakowałam i przejechałam po dłoni... to się zakochałam. Końcówka delikatna, miękka. Kolor intensywny, dobrze napigmentowany. Byłam tak podekscytowana kredką, że musiałam wrócić do sklepu i dokupić jeszcze ze dwie. ;P Gorąco polecam. <3

Wykorzystała: kilka próbek

Kupiłam ten produkt na promocji. Jestem z niego bardzo zadowolona. Używam go cały czas. Bardzo dobrze mi się sprawdza .
Zalety:
-łatwe w użyciu
-wygodne
-piękne kolory
- duża dostępność w sklepach
-pojemność
-dobrze kryje
-cena
Wady
-brak

Lubię te kredki!

Nyx zawsze mnie zaskakuje ciekawymi kolorami i formułami. Tutaj także mnie nie zawiódł, stworzył zestaw przecudownych kolorystycznie kredek do oczu, które mogą służyc jako podkreślenie linii wodnej oka lub cień do powiek. W obu przypadkach sprawia się dobrze. Jestem tylko trochę rozczarowana ich trwałością na linii wodnej, ale wystarczy w trakcie dnia poprawić raz lub dwa i problem znika.