Floslek, Seria Do Pielęgnacji Oczu, Żel ze świetlikiem i babką lancetowatą do powiek i pod oczy

Preparat przeznaczony dla osób ze skłonnością do podrażnień i obrzęków skóry powiek i okolic oczu oraz posiadających wzrok zmęczony sztucznym oświetleniem. Działa przeciwobrzękowo, przeciwzapalnie, przeciwalergicznie i kojąco. Wyciągi roślinne zawarte w żelu pobudzają mikrokrążenie, likwidują opuchliznę, uspokajają zestresowaną skórę. Preparat działa kojąco i rozświetlająco.
Dwie wersje opakowań: słoiczek 10g i tuba 15 ml.

Hit za niewielkie pieniądze !!

Mam 25 lat i długo szukałam jakiegoś kremu pod oczy, który rozprawi się z moimi workami pod oczami oraz po nocnymi opuchnięciami i cieniami.
Już po pierwszym użyciu żel zredukował worki do zera oraz nocne opuchnięcia.
Jest idealny pod makijaż gdyż nie rolluje się pod podkładem.
Nie podrażnia,nie uczula.
Chyba zostaniemy przyjaciółmi na długo :)

Łagodny i skuteczny

Dzięki dobremu składow żel nie podrażnia delikatnej okolicy oka, co przeważnie robią mi drogeryjne kremy. Szybko się wchłania i przynosi ulgę przy opuchniętych po spaniu powiekach. Doskonale pozbywa się cieni i worków pod oczami, co dla mnie jest ważne , bo często mam problemy z bezsennością, co widać właśnie po oczach. Nie wpływa na trwałość makijażu. Stosuję go rano i wieczorem, pod oczami i na górnej powiece i nie zamienię już na inny

Bardzo fajny!

Stosuję go rano i wieczorem, ale jedynie na powiekę. Pod oczy wolę coś bardziej treściwego. Sprawdza się bardzo dobrze - nałożony w niewielkiej ilości ani trochę nie wpływa na trwałość makijażu. Szybko się wchłania, nie podrażnia. Jest tani i wydajny. Naprawdę go lubię i na pewno będę stosować dalej :)

Glov

Brak efektów.

Bardzo lubię testować rożne kremy pod oczy, jak jestem cały dzien w domu to co jakieś 2godzinki aplikuje sobie taki kremik :) ale niestety nie ten. Fajnie chłodzi jeśli trzyma sie go w lodowce i to tylko tyle. Nie robi nic ze skóra pod oczami i gdzieś w połowie opakowania pozbyłam sie go, ponieważ nawet stosowany tak często nic nie zrobił w kierunku poprawienia kondycji skory.

Nie pomaga ale i nie szkodzi

Kupiłam ten żel zachęcona dobrą opinią marki. Żel jak żel, był w porządku,ale niczego nie urywał.

:) + lekka konsystencja przezroczystego żelu
:) + bardzo dobrze się wchłania
:) + lekko i gładko się rozprowadza
:) + nadaje się pod makijaż
:) + lakko nawilża i chłodzi skórę pod oczami
:) + bardzo wydajny! Codziennie go stosowanie starczyło na 6 miesięcy
:) + bardzo atrakcyjna cena
:) + bardzo delikatny dla oczu, nie podrażnia, nawet jak odrobina dostanie się do oka
:) + bezzapachowy
:) + bardzo wygodne opakowanie - miękka tuba, z której łatwo wydobyć kosmetyk do ostatniej kropli

Ale niestety...
:( - nie zmniejsza cieni pod oczami (choć to obiecuje)
:( - nie zmniejsza opuchlizny i obrzęków (a to także obiecuje)
Taki trochę zbędny gadżet. Niby coś robi, a robi niewiele.

Choć przyznaję, że pierwsze zetknięcie z nim zrobiło na mnie większe wrażenie - miałam wrażenie, że cienie pod oczami zniknęły, ale obawiam się, że była to tylko siła autosugestii ;-) Po pół roku stosowania cienie jak były, tak są nadal.
A ja nadal szukam swojego ideału.

Więcej nie kupię, dalej szukam swojego Hitu.

Żałuję, że go kupiłam. W pierwszym momencie po spróbowaniu go od siostry spodobało mi się jego delikatne odczucie chłodzenia, więc kupiłam go dla siebie. Niestety, mimo, że nie mam pod oczami znacznych zasinień, a tym bardziej worków, żel nie robi absolutnie nic. Nawet stosowany przy trzymaniu w lodówce - schłodzenie go absolutnie nic nie zmienia. Plus za nawilżenie i że nie roluje się po nałożeniu grubej warstwy, a raczej wchłania.
Plusy:
+ dobrze się wchłania
+ nawilża
+ wydajność

Minusy:
- nie zmienia absolutnie nic w kondycji skóry
- cena

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Zero efektu

Skuszona niską ceną kupiłam produkt sobie, mamie i siostrze. Każda z nas używała go przez parę tygodni, namiętnie na noc i na dzień (zachęcone opiniami z internetu chciałyśmy uwierzyć w jego moc)... i nic.
Absolutnie zero efektu - równie dobrze działa normalny krem nawilżający. Nawet szkoda tych 8 czy 9 zł :)
Odradzam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zwykły

Niestety nie byłam zadowolona z tego produktu. Raz go kupiłam i nigdy więcej nie wezmę go ponownie. Po pierwsze nie pomaga. Nie robi kompletnie nic. Nasmarowałabym powieki zwykłym kremem Nivea i pewnie byłby lepszy efekt... Plus za wydajność i niską cenę. Natomiast żel sam w sobie to pomyłka. Lekko podrażnia. No, nie dla mnie.

Używam tego produktu od: raz miałąm

Nic nadzwyczajnego

Żel zakupiłam w celu trzymania go w lodówce i nakładania go na podpuchnięte po nocy dolne powieki.

- dzięki niskiej temp. daje przyjemne uczucie chłodu
- dobrze się wchłania
- jest wydajny (idealnie wystarcza na 3miesięczne stosowanie jak zaznaczono na opakowaniu)
- poręczne opakowanie
- niska cena
- dostępność

- delikatnie zwalcza opuchliznę, ale nie jest to nic spektakularnego, a niestety na tym mi najbardziej zależało

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w słoiczku

Świetny na opuchnięte powieki

Recenzja dla żelu.

Mam dwadzieścia kilka lat. Żel ze świetlikiem i babka lancetowatą uważam za niezbędnik od którego należy zacząć pielęgnacje delikatnej skóry wokół oczu.

Produkt polecił mi Pan sprzedawca w sklepie zielarskim, kiedy poprosiłam o coś na poranną opuchliznę oczu.

Nakładam go na oczyszczoną skórę przed snem oraz po porannym myciu twarzy. Staram się spać z głową ułożoną prosto, nie na boku i wtedy, razem z tym kremem cuda się dzieją!

Po stosowaniu przez tydzień mogę sobie go na następne dwa tygodnie podarować, albo stosować rzadziej, bo po prostu (nie mam pojęcia jak on to robi!!) sprawia, że moje oczy nie puchną!

Ma też świetną konsystencje, zawsze nakładam sporą warstwę, na górnej i dolnej powiece, również przy samej linii rzęs, tak że zazwyczaj krem wchodzi niestety też do samego oka, ale nic, absolutnie nic mi to nie szkodzi! Żel jest niesamowicie delikatny dla moich łatwych do podrażnienia, łzawiących oczu.

Na dodatek wystarcza na wieki. Zawsze mnie dziwi kiedy naciskam i naciskam tubkę a tam wciąż coś jest!

PLUSY:
-niesamowicie wydajny
-nadzwyczajnie delikatny (nie szczypie nawet jak przypadkiem wyląduje w oku)
-zmniejsza opuchliznę
-z czasem likwiduje moje nocne puchniecie oczu w ogóle
- ma higieniczny aplikator
-miła, żelowa konsystencja
-doskonała cena

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

jest, a jakby go nie było

Właśnie wykończyłam tubkę tego żelu. I od razu muszę napisać recenzję, bo to jeden z tych kosmetyków, który nie zrobił na mnie żadnego wrażenia i o którym pewnie zaraz zapomnę.

Postać żelowa, zapachu w sumie brak. Opakowanie typowe dla Flos Leku, ja miałam tubkę. Aplikacja wygodna, żel wchłania się całkiem szybko tworząc na skórze nieprzyjemną, kleistą powłoczkę.

A teraz działanie, którego nie ma. Otóż poza wyczuwalną powłoczką nie czuję nic więcej. Żadnego nawilżenia, ukojenia. Worki jak były tak są, minimalne zmarszczki również. Kiedy zapomniałam go użyć skóra wyglądała dokładnie tak samo jak przy aplikacji.
Makijażu na tym zrobić się nie da.

Podsumowując, nie warto. Lepiej dołożyć kilka zł i kupić coś lepszego.

dobry

Kupiłam w poszukiwaniu czegos na worki pod oczami. Nie mam z tym dużych problemów, ale lepiej walczyc z małymi, niz z duzymi.
Uzywałam zazwyczaj rano, często tez wieczorem. Worków pod oczami nie zauwazyłam, ale to moze tez dlatego, ze w miare się wysypiam. Nie oczekujmy cudów od zelu :P
Podoba mi sie konsystencja, bardzo lubię żelowe kosmetyki. Pod makijaż tez sie sprawdza. Jedynie co mi przeszkadzało, to uczucie pare minut po aplikacji, wydaje się być nieco cięzki... Jesli chodzi o nawilżenie, to oceniłabym na średnie, żel raczej nie temu służy.

Nie skończyłam jeszcze całego opakowania, ale jest bardzo wydajny, nie wiele potrzeba do aplikacji.
Cena przystępna, zapłaciłam 7 z groszami, w aptece :)

Ilość zużytych opakowań: 1/4 tubki