Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Himalaya Herbals, Antiseptic Cream (Krem antyseptyczny)

Himalaya Herbals, Antiseptic Cream (Krem antyseptyczny)

Cena już od 4,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Środek pomocniczy stosowany w leczeniu zranień, skaleczeń, drobnych oparzeń, ran, różnego rodzaju wysypek, grzybiczych infekcji skórnych. Krem zawierający wyciąg z aloesu ma silne właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Zawiera także tlenek cynku, który przyspiesza gojenie się ran. Indyjska marzanna i niepokalanek pięciolistny mają właściwości antyseptyczne, wspomagają leczenie skaleczeń.

Skład: /składniki aktywne/ Indian Aloe (Aloe Vera), Five-leaved Chaste Tree (Vitex Negundo), Almond (Prunus Amygdalus), Indian Madder (Rubia Cordifolia), Borax Anhydrous (Tankana), Zinc Calx (Yashad Bhasma).

/składniki pozostałe/ Aqua, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate SE, Cetyl Palmitate, Liquid Paraffin, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Polyoxylated Alcohol, Dimethicone, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Fragrance, Methylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Propylparaben. (18.10.2010)

Cena: 5,30zł / 20g

antybakteryjne

Niezbędny

Kupiłam zachęcona opinią przyjaciółki, której pomógł na podrażnione powieki. Bardzo mnie zdziwiło, że nadaje się na tak wrażliwe miejsca i nie pogłębia krzywdy.
Dla mnie uniwersalny, gdy mam miejscową potrzebę, wyprysk, wykwit, a nawet przesuszone i swędzące miejsce to po niego sięgam.
Krem jest bardzo wydajny, bo wystarczy go niewiele, a ponadto jest bardzo gęsty, w zasadzie konsystencji pasty.
Pachnie wyraźnie ziołami, bardzo dobrze mi się kojarzy.
Opakowanie niewielkie i za grosze. Tubka z materiału, którzy dobrze się wyciska niemal do samego końca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1479851].usefull || 0 }}% pomocna.

jest odkryciem mojej toaletki

Krem jest nieziemski! Dzięki niemu znikają zaczerwienienia na skórze twarzy powstałe na skutek pojawienia się/zagojenia pryszcza. Smarując go bezpośrednio (punktowo) na miejsce wykwitu, powoduje on zasuszenie i zmniejszenie obrzęku pryszcza. Jest wspaniały! Pachnie pięknie, ziołami. Nigdy nie widziałam kremu o lekko brązowym kolorku, skład jest fenomenalny, bez żadnych świństw. A jeszcze lepsza cena- 5-6zł w SuperPharm. Opakowanie super, można postawić go na zakrętce, a również bez problemu przeciąć- jest warto przeciąć i wyskrobać całość produktu! Zużyłam kilkanaście tubek i nie zamierzam z niego zrezygnować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1457922].usefull || 0 }}% pomocna.

niezły

Krem ma przyjemną konsystencję, ładny ziołowy zapach. Posmarowany cienką warstwą szybko się wchłania. Stosuję go głównie na drobne ranki, otarcia, gdy mam popękaną skórę dłoni.

plusy:

- cena
- zapach
- łagodzi
- przyśpiesza gojenie
- nie piecze stosowany na podrażnioną skórę
- wydajny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1361711].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Niezbędny :-)

Cudeńko za grosze :-)
Nie wiem, na czym dokładnie to polega, może to efekt placebo ;-) ale niewątpliwie działa! Zmniejsza wypryski, pomaga goić się zadrapaniom, wyciśniętym pryszczom, łagodzi ugryzienia owadów...
Dodatkowe punkty za estetyczne opakowanie, niewiarygodną wydajność (używam kilka miesięcy, a nie zużyłam jeszcze pół tubki), świetną cenę i zapach - dla mnie całkiem przyjemny (choć specyficzny, trzeba się przyzwyczaić).
Jednym słowem POLECAM, bo może zdziałać naprawdę wiele dobrego :-) A nawet jeśli komuś nie podejdzie, to strata mała, bo kosztuje dosłownie kilka złotych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1183368].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja na duuuużo nieprzyjemnych sytuacji

Myśląc o tym kremie tylko jedno mi się nasuwa: REWELACJA!

Zalety:
- cena
- względna dostępność
- wydajność
- ziołowy, przyjemny zapach
- pomaga na bardzo dużo niespodzianek skórnych: wypryski, otarcia, odparzenia, oparzenia, a nawet przy gojeniu drobnych zranień
- konsystencja

Wady:
- brak

Skarb za niewielkie pieniądze warty każdej uwagi i każdego grosza jaki kosztuje!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1076986].usefull || 0 }}% pomocna.

Wybawienie

Na maść Himalaya skusiłam się, kiedy miałam ogromny wysyp bolesnych podskórnych gul na czole i brodzie. Nie wiedziałam jak sobie z nimi w ogóle poradzić. Wtedy natknęłam się na nią w internecie. Najpierw przeczytałam artykuł anwen, a później zaczęłam czytać opinie na KWC. Dowiedziałam się, że świetnie sobie radzi ze wszelkiego typu niespodziankami na twarzy, i kupiłam ją za 5 zł w osiedlowej drogerii.

To był świetny wybór. Po dwóch dniach stosowania punktowo, guzy widocznie się zmniejszyły, obrzęk również. Niektóre zupełnie zniknęły, a niektóre nadawały się już do wyciśnięcia. Bardzo mi wtedy pomogła i jestem jej za to wdzięczna.

Teraz używam jej za każdym razem, kiedy mi coś wyskoczy. Nałożona punktowo na noc, świetnie koi skórę i łagodzi wszelkie podrażnienia. Redukuje pryszcze, wysusza je, a nawet czasem likwiduje.
+ Pomogła mi także kiedy popękały mi kąciki ust. Po jednym zastosowaniu problem znikł.
+Kiedy miałam podrażnioną skórę wokół nosa od kataru , również okazała się zbawienna

Jedyne co mi przeszkadza to zapach (bardzo intensywny, ziołowy, drażniący). Oraz to, że kiedy zaschnie tworzy ciemną skorupę, która wygląda bardzo brzydko. Dlatego odjęłam pół gwiazdki.

Podsumowując maść jest bardzo dobra, radzi sobie z wieloma problemami. Polecam wszystkim! :)

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044216].usefull || 0 }}% pomocna.

Pierwszorzędny

Odkryłam go przypadkiem, a właściwie podkradłam mężowi, który stosuje go na wiecznie popękane dłonie. Jesienią moje usta zaczynają wołać o pomoc i tak mnie szczęsliwie podkusiło, żeby spróbować nałożyć jego warstwę na usta. Już po kilku minutach, odczułam nieznajomą mi z innych mazideł ulgę. Usta zrobiły się miękkie, bez uczucia sciągnięcia i szorstkości ...i to wcale nie na chwilę, jak to bywało przy innych preparatach przeznaczonych do popękanych ust. Dodam, że maść nakładam prawie zawsze na noc( aby jej nie zjeśc za szybko) choć wchłania się ona bardzo szybko, i po 2,3 razach usta praktycznie wracają do normy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043873].usefull || 0 }}% pomocna.

W sam raz na nagłe wypadki

Bardzo cenię sobie Himalayę za dobry, naturalny skład kosmetyków. Ten krem kupiłam przypadkiem, bo zobaczyłam go w kosmetyczce koleżanki, więc gdy natknęłam się na niego SuperPharm postanowiłam również z niego skorzystać.

Krem jest malutki, więc chyba nie jest do stosowania na całą twarz ;) Chociaż i mi się zdarza w chwilach lenistwa nałożyć go na całą buzię. Wtedy ma uczucie ściągnięcia, co dobrze sprawdza się przy wypryskach, które stają się mniej widoczne, po chwili jakby łagodnieją.

Bardzo polecam do punktowego smarowania różnego typu niespodzianek.

Używam tego produktu od: Lipiec 2015
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040508].usefull || 0 }}% pomocna.

Trzeba wiedzieć, jak go używać

Zacznę od tego, że borykam się z wysypem drobniutkich wyprysków na całej twarzy lub też z podskórnymi gulami, które bolą przeokrutnie. Wszystko to oczywiście pojawiło się po odstawieniu antykoncepcji.
Krem kupiłam, bo zainteresowałam się bardziej naturalnymi składkami i zwyczajnie pomyślałam, że jest tani i może kiedyś się przyda. No i obudziłam się dzisiaj zachwycona.
Moja nerwica powoduje, że nie zawsze mogę powstrzymać się od drapania tych malutkich i większych wyprysków, w związku z czym mam mini rany na całej twarzy, które próbują zaschnąć, a wtedy ja znowu je zdrapuję. Czy tylko ja mam wrażenie, że one specjalnie swędzą? Używałam Biodermy z serii sebium global, effaclar duo też nie był tutaj pomocny, olejek tamanu czy jojoba też nie były w stanie zrobić nic, tak więc wczoraj padło na ten krem. Posmarowałam nim zmasakrowaną twarz i poszłam spać.
Dziś większość wyprysków wchłonęła się, rany ładnie się goją, a skóra jest ukojona i nie wyczuwam już miliona grudek pod palcami, gdy przejeżdżam nimi po twarzy.
REWELACJA
ponadto krem sprawdza się rewelacyjnie na podrażnienia po goleniu. Od razu niweluje chęć ciągłego drapania oraz przyspiesza gojenie.
Trzeba po prostu wiedzieć, jak i na co go używać. Z mojej strony to tyle. Szczerze polecam!

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1029755].usefull || 0 }}% pomocna.

OK

Krem dostałam jakiś czas temu w prezencie. Jest bardzo przyjemny dla twarzy i świetnie pachnie. Ponadto po chwili od nałożenia czułam na twarzy taki lekki puder... (?) Twarz była matowa, jakby przypudrowana. Bardzo mi się to podobało. Lekko redukował zaczerwienienia i koił, jednak nic więcej... Dlatego do niego nie powróciłam, ale myślę, że kiedyś to zrobię, bo cena w Super Pharm była zachęcająca. :)

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021944].usefull || 0 }}% pomocna.