ANTY, Krem pielęgnacyjny kojąco-nawilżający

ANTY, Krem pielęgnacyjny kojąco-nawilżający

Soraya w linii ANTY proponuje przeznaczony na noc krem pielęgnacyjny. Jest to lekki krem o działaniu łagodzącym i kojącym (zawiera prowitaminę B5 i witaminę A). Dzięki zawartości aktywnego czynnika antybakteryjnego oraz olejku z drzewa herbacianego, krem ogranicza rozwój flory bakteryjnej przyczyniającej się do powstawania zapalnych stanów ropnych. Wyciągi roślinne wpływają na normalizację pracy gruczołów łojowych (hamują przetłuszczanie się skóry) oraz działają ściągająco na rozszerzone pory. Preparat nie zawiera substancji zapachowych.

Cena: 10 zł

nie dla wrażliwej

Chętnie pozbędę się tego kremu:
- podrażnił moją skórę;
- uczulił;
- na skórze pojawiły się grudki/krostki, których nie mogę się pozbyć; wyglądają jakby były wypełnione wodą; nie wiem co teraz z tym zrobić;
- twarz swędzi po nim, a cera jest ściągnięta;
Krem wydawał się atrakcyjny; ma ładny zapach, ale niestety kompletnie nie sprawdził się dla mojej wrażliwej skóry; Miał koić i nawilżać, a stało się odwrotnie. Nie rozumiem, dlaczego krem kojący mnie uczulił i spowodował jeszcze większe podrażnienia. Odradzam i przestrzegam.

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

uczula

Niestety krem zamiast koić i nawilżać działa zupełnie odwrotnie. Tylko podrażnił moją skórę i spowodował nowe wypryski. Pojawiły mi się dodatkowe różowe krostki, ewidentna wysypka. Nie wierzę w argumenty, że to tylko na chwilę i że skóra się przyzwyczai.

Miałam problemy z trądzikiem, dlatego liczyłam, że ten krem pomoże mi dobrze nawilżyć skórę twarzy. Długo leczyłam problemy skórne, ale widzę, że i tym razem bez wizyty u dermatologa się nie obejdzie. Zdecydowanie odradzam kupowanie tego kremu, to pieniądze wyrzucone w błoto. Krem oprócz przyjemnego zapachu i niskiej ceny nie przekonał mnie.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

sredni

Krem stosowałam na noc. Bardzo dobrze nawilża , niestety podrażnia skórę i cięzko się wchłania. Nie powoduje powstawania wyprysków, ogranicza ich ilośc. Jest wydajny, słoiczek wystarczy na 2-3 miesiące.

Konturowanie Smashbox

uczulił mnie :(

myślałam już, że nie jestem odpowiednią osobą, żeby zrecenzować ten krem, ale używałam go jakieś parę miesięcy temu, i wtedy można było uznać moją cerę jako mieszaną, a dla takich właśnie (i tłustych i trądzikowych) ten krem jest przeznaczony. Moja skóra była sucha na policzkach a przetłuszczała się w strefie "T" - broda, nos, czoło. Nałożyłam ten krem na noc (jak zwykle pełna obaw co będzie) i obudziłam się w nocy, gdyż na twarzy czułam wyraźne swędzenie, skóra była zaczerwieniona, natychmiast dokładnie umyłam twarz, ale niestety rano były jeszcze czerwone plamki i cały dzień czułam swędzenie. Być może krem był dla mnie za mocny, może jest on przeznaczony wyłącznie dla osób z trądzikiem i ma jakieś mocne skadniki by ten trądzik zwalczyć, ale producent nie powinien o tym zapominać redagując ulotkę. Krem nie wchłania się zbyt dobrze, pozostaje coś tłustego na twarzy..., konsystencja - OK

Eeee...

Przede wszystkim wchlania sie fatalnie. Mozna smarowac i smarowac, a na twarzy ciagle trzyma sie warstwa jakby masla :-/

Zuzylam dwa opakowania (na noc, bo na dzien sie nie nadaje, skora swieci sie na potege) i nie zauwazylam pozytywnych skutkow, ktore moglabym przypisac temu wlasnie kremowi. Wole juz krem matujacy z tej serii.

Ale jest tani i krzywdy raczej nie robi ;)

Tak sobie

No cóż, ja mam cere tłustą, młodą, z niekoniecznie wyraźnymi zmianami trądzikowymi - więc kryteria spełniam. Ale zadowolona nie jestem. Dlaczego? Otóż krem, fantastycznie się nakłada, uwielbiam jego zapach, konsystencję, to jak się wchłania - idealny, ale tylko pod tym względem. Krem leży u mnie na półce od paru miesięcy nieużywany. Za każdym podejściem zaczynają wyskakiwać mi krostki. Nie jest to jakiś "wysyp" krostek, ale regularnie jest ich coraz więcej. Nie wiem czy to wina kremu, czy dziwny zbieg okoliczności, że cera w tym momencie się buntuje, niemniej jednak - obwiniam krem i do niego już raczej nie wrócę. A szkoda, bo, używanie go, było naprawdę przyjemnością.

Spełnia swoje zadanie

Zaczynam już drugie opakowanie tego kremu i myślę, że będą jeszcze kolejne. Krem uratował moją skórę. Krem Sorai okazał się wybawieniem. Błyskawicznie złagodził i nawilżył skórę. Żadne inne kremy nie dały takiego efektu. Jestem naprawde zachwycona. Używam go na dzień i na noc. Doskonale nadaje się pod makijaż, tak jak obiecuje producent. Wchłania się nieźle, doskonale nawilża, nie natłuszcza, delikatnie matuje. Jest bardzo wydajny, naprawdę niewiele trzeba na całą twarz. Łagodzi i koi. Dla mnie bomba! No i jest taniutki.

U ilość zużytych opakowań: 1

Zdecyowanie nie polecam

Przeczytałam te wszytskie pochwaly ja jego temat i poniewaz konczyl mi sie Biodermin, z ktorego bylam tak srednio zadowolona, postanowilam kupic ten. W koncu mial byc taki cudowny, niezawodny po prostu ideal.
A tymczasem...
1. Zapach jest bardzo miły.
2. Konsystencja dziwna - jakas taka "lejaca sie"... :/
3. Użylam go raptem pare razy - na mojej twarzy (lekko podleczonej przez poprzednika- patrz wyzej) pojawily sie wielgachne, bolace pryszcze! Takie ktore sie swieca, "rozciagaja" skore... I to nie jeden! Tylko cala masa!

Nie chcialo mi sie wierzyc, ze ten cudowny, "wypasiony" czy jeszcze jak nazwany krem dziala w ten sposob. A jednak! Od ostatniego uzycia stoi na polce i zbiera kurz.

A propos ceny - moze i nie jest wygorowana, ale placimy w duzej mierze za opakowanie ( to tekturowe ), bo niby za co... ? Za zawartosc? :[
Ten krem to pomylka i porazka sorayi.

Może być

A więc podsumowując przy kończeniu drugiego opakowania: Krem jest nawet nawet, tylko za slabo jak dla mnie matuje (nie mam cery tłustej, tylko mieszaną, dlatego krem matujący z tej serii byłby dla mnie zbyt mocny). Nawet po nałożeniu kosmetyku ma się wrażenie, że nie posiada żadnych właściwości matujących. Poza tym sam wygląd kremu może odstraszać- wygląda jak papka drożdżowa . Krem jest taki maziasty, bardziej pobudza produkcje sebum niżnawilża :( Może to dlatego, że skóra już ię do niego przyzwyczaiła?Na początku wydawał sięsuper-extra... Szkod, myślałam, że znalazłam swój ideał mazidła do twarzy.

ilość zużytych opakowań:drugie

SIUPER

Sama jestem zdziwiona jego działaniem.Używam go od niedawna, ale już zauważyłam, że rozdrapane niespodzianki na buzi o wiele szybciej się goją..:)Jest całkiem przyjemny, ma konsystencję masła i przyjemny zapach.Za tę cenę jest na prawdę świetny.Polecam dziewczętom, które nie mogę się powstrzymać przy "skubaniu buźki"

Używam tego kosmetyku od tygodnia/ ilość zużytych opakowań: w trakcie
Recenzja: ...

świetny

- tani - 13 zl
- bez zbędnych barwnikow i zapachow
- przyjemna, lekka konsystencja
- nawilża, świetnie koi, łagodzi zaczerwienienia
- działa przeciwtrądzikowo
- pomaga kiedy skóra jest przesuszona po np. brevoxylu
- skóra jest po nim matowa, o dziwo....
Ten krem przekonal mnie, ze nie trzeba uzywac kremow matujacych przy tłustej cerze :)
Naprawde swietny, polecam.

Bardzo dobry

Kupiłam go pod wpływem recenzji na wizażu i nie zawiodłam się.Krem dobrze nawilża i matuje (nie jest to jakiś wspaniały mat,ale na opakowaniu wcale nie pisze ze to krem matujący). Wogóle po jego stosowaniu cera jest jakaś taka przyjemniejsza i milo jest popatrzeć w lustro.Krem nawet radzi sobie z niewielkimi bliznami po przyszczach i moim wyciskaniu :) Jest bardzo wydajny,a jedyne co mi nieodpowiada to jakiś taki beżowy kolor kremu ,ale i tak daje ***** bo to najlepszy krem jaki do tej pory miałam.

Edytuje recenzje ponieważ jestem już przy wykańczaniu słoiczka. Denerwuje mnie konsystencja bo według mnie jest zbyt gęsty i troche trudno go rozsmarować. Chyba jednak troche zapycha pory - przynajmniej odniosłam takie wrażenie, a po 2 miesiacach jakos nie mam ochoty go uzywac i zmuszam sie do skonczenia opakowania. Raczej nie kupie ponownie choć bede milo wspominać, bo na początku bylo cudownie :) Podsumowujac to odejmuje jedna gwiazdke :)