ANTY, Krem matujący

ANTY, Krem matujący

Krem na dzień dla cery tłustej, trądzikowej i mieszanej o szerokim pasie tłustym, doskonały pod makijaż.
Krem matujący o potrójnym działaniu: po pierwsze matuje skórę przez wiele godzin, po drugie ogranicza nadmierne wydzielanie substancji tłuszczowych i działa antybakteryjnie, po trzecie nawilża skórę.
Wielogodzinny efekt matowej skóry jest osiągany dzięki mikrocząsteczkom o zdolnościach wchłaniania substancji tłuszczowych.
W recepturze kremu zastosowano również czynnik antybakteryjny i olejek z drzewa herbacianego - składniki te wpływają na zmniejszenie zalegania łoju na skórze oraz, poprzez zwężanie rozszerzanych porów, skutecznie ograniczają tworzenie się zaskórników. Krem zawiera również substancje łagodzące m.in. alantoinę, a także witaminę A - wpływającą na wygładzenie skóry i poprawienie jej kolorytu. Typ kremu - lekki krem nawilżający, oraz zastosowane składniki aktywne sprawiają, że nie tylko matuje on skórę, ale jednocześnie nawilża. Preparat nie zawiera substancji zapachowych.

Cena: 10 zł

świetny

Spełnia wszystkie moje wymagania, ktore są wymienione w opisie kremu. Działa nawilżająco, zapobiega powstawaniu pryszczy, pozostawia skórę gładką w dotyku. Jedyną wadą jest to, że pozostawia lekki film na twarzy i może nie matuje idealnie, ale czego chcieć za taką cenę?

skuteczny

Uzywałam go jakis czas temu i dla mojej bardzo tłustej cery jest po prostu swietny. Żeden krem tak nie matuje skóru i to na tak długo. Normalnie jak umyje twarz to po godzinie tłuszcz można zbierac łyzką a po nim prawie cały dzien jestem matowa :) Po dłuższym stosowaniu moze wysuszac skórę dlatego ja stosuje go tylko na dzien.
Własnie zakupiłam kolejne opakowanie... :)

uzupelnienie recenzji

chcialabym dodac jeszcze uzupelnenie po dalszym okresie uzywania kremiku sorai. troszke wysusza w okresie zimowym cere, dlatego polecam na noc albo na niego nalozyc kremik nawilzajacy albo koajacy z tej samej serii. Ale czy jest ten dyskomfort w porwoaniu z matowa cera bez wypryskow.

dzienny smoky eyes

Rewlelacja

krem jest swietny, jak za sowja cene przebil vichy normaderm, dermedica i garniera. Mam cere tlusta ze sklonnoscia do wypryskow i zaden krem nie byl w stanie na dluzej jej zmatowic oraz zapobiec wypryskom. Moze dla osob z cera mieszana bedzie za wysuszajacy, ale dla tlustych jest idealny!!

strasznie wysuszył :(

W lato zawsze bardziej przetłuszcza mi się twarz, więc postanowiłam kupić coś mocniejszego i chyba przebodrzyłam. Od razu po nałożenu twarz miałam czerwoną twarz, wysuszyła się, czułam ściągnięcie... Jeśli ktoś ma naprawdę przetłuszczającą się twarz to jak najbardziej polecam, natomiast jeśli ktoś ma mieszaną, tak jak ja,to odradzam.

dobry

Mam cere mieszaną, strefa T praktcznie niczym nie daje się zmatowić. Krem bez rewelacji ale zadziałał na strefe T na ok 3 godziny, początkowo szczypał w normalnych partiach cery ale przeszło, moim zdaniem optycznie duże opkaowanie a mało kremu, zaletą jest niska cena,

krem jak krem...

krem jest niedrogi (zapłaciłam 11,59 zeta), matuje twarz i lekko odświeża, rzeczywiście czasem szczypią policzki, co jest troszkę denerwujące...ale za to buzia jest nietłusta i świeża pół dnia lub nocy! Skóra jest gładsza i milsza w dotyku, śmiem twierdzić że się nieco wygładza po zastosowaniu tego specyfiku....choć gdyby nie te piekące policzki! No cóż! Przecież to jest krem antybakteryjny! Myśle ze da się do tego przyzwyczaić!Jest na pewno dobry to tłustej cery...do mieszanej chyba za mocno działa wysuszająco...

Ujdzie

Trzy * dostaje krem, który ładnie świeżo pachnie, ma lekką konsystencję, dobrze się wchłania i trochę matuje. Za to nic a nic nie nawilża, wręcz przeciwnie - wysusza skórę.
Zużyłam jeden słoiczek. Kolejnych nie będzie.

Trochę dziwny...

Ten krem na pewno do najlepszych nie należy, bo:
- Ma brzydkie pudełko
- Ma (według mnie) ochydny zapach
- Gdy go nałoże na moją mieszaną cerę, to czasem zaczynają mnie szczypać policzki
- po jego użyciu wypryski stają się bardziej widoczne.
Plusy są następujące:
- Niedrogi: kupiłam go w granicach 10 złotych(nie pamiętam dokładnie)
- Ma dość lekką konsystencje

świetny

Nie rozumiem skąd aż tyle niepochlebnych opinii na temat tego kremu. Dla mnie to strzał w dziesiątkę. Krem ma postać delikatnej białej emulsji, która błyskawicznie się wchłania, matuje i nie zostawia tłustego filmu na skórze. Można bez problemu robic na nim makijaż. Mam tłustą, problemową cerę i dla niej ten produkt okazał się zbawieniem. No i jest taniutki, tylko 9 zł za coś tak wspaniałego. :) Odejmuje jedną gwiazdkę, bo krem troche wysusza skórę, ale producent nie obiecywał nawilżania. Serdecznie wszystkim polecam, jest to produkt o wiele lepszy niz różne Dermiki, Vichy, Erisy, czy inne potwory.

dziwny

Dobrze się wchłania i matowi. Po paru dniach w kilku miejscach skóra zaczęła się łuszczyć i była czerwona.

E-e

Na początku pragnę zaznaczyć, że używałam tego kremu jak miał granatowe wieczko. Myślę jednak, że za wiele sie nie zmienił. W pozornie dużym opakowaniu jest niewiele kosmetyku. Miał dziwną konsystencję (jakby budyniu) i przez to bardzo długo się wchłaniał. Zawsze musiałam ścierać niewchłoniętą resztę, choć zaznaczam, że nie kładłam go na twarz dużo. Matował bardzo krótko: 3- 4 godziny. Jedynym plusem była niska cena i to, że podkład się dobrze na niego nakładał.