Turnaround Instant Facial Masque

Turnaround Instant Facial Masque

Cena już od 149,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Już po pierwszym zastosowaniu ten silny preparat złuszczający daje skórze jasność, energię oraz odnowienie jej kolorytu. Poprzez stymulację naturalnego procesu odradzania się skóry, Turnaround Instant Facial poprawia ogólny stan skóry, niwelując powierzchniowe niedoskonałości, oraz dając uczucie odświeżenia. Skóra jest złagodzona oraz wyjątkowo miękka. Ponieważ naturalny proces odnawiania się skóry z wiekiem spowalnia się i jest gorzej regulowany, produkt ten pomaga również osiągnąć młodszą, zdrowiej wyglądającą skórę. ta luksusowa bladoniebieska maseczka w kremie jest błyszcząca po nałożeniu, ale podczas wysychania zmienia się w matowe wykończenie. Wystarczająco łagodna, by używać jej raz w tygodniu dla wszystkich typów skóry, Turnaround Instant Facial jest idealnym rozwiązaniem dla uzyskania gładszej, bardziej promiennej skóry.

wygładzające
Cera
młoda
krem

Znasz skład tego produktu?

Podobnie jak serum - srednio!

Nie zauwazylam żadnych rezultatów po stosowaniu tego produktu.
Mialam wrazenie ze przez swoje mikrokgranulki podrażnia mojaw mieszana cerę. Do zluszczania naskórka teraz stosuje się szczoteczki soniczne nie agresywne kosmetyki...
Cena wysoka efektów brak.
Nie polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[992256].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Peeling Clinique

Używałam go jako peeling, próbka 15ml.

Zalety:
- dobrze złuszcza naskórek
- skóra jesta gładka i promienna
- widać na niej energię
- łagodzi podrażnienia
- czuję, że skóra jest dobrze oczyszczona

Wady:
- cena !! to chyba jedyne ograniczenie..

Używam tego produktu od: 3 dni
Ilość zużytych opakowań: próbka 15ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973831].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Pomimo ceny, jestem zadowolona z produktu. Inne peelingi stosowane do tej pory nie daly mi poczucia tak oczuszczonej skory. Bardzo dobrze wyrownuje koloryt, niedoskonalosci staja sie mniej widoczne, a do tego nie podraznia. Zdaje sie ze odkad uzywam maseczki raz czy dwa razy w tygodniu stan mojej skory polepszyl sie, stala sie taka bardziej odzywiona byc moze przez to ze dzieki dokladnemu oczyszczeniu krem dobrze sie wchlania:)

Wydaje mi sie ze jest malomwydajna, za ta cene wolalabym aby produkt wystarczyl na dluzej.

Ogolnie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[903601].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

dobra, ale nie wiem czy warta ponownego zakupu

Maske stosowalam razem z serum Clinique Turnaround.

Maseczka ma kolor lekko zielonkawy, nie jest bardzo gesta, ale dosyc szybko zasycha (ok. 3 minuty). Zmycie jej z twarzy nie stanowi zadnego problemu. Przy nakladaniu czuc drobinki jak przy peelingu. Zaschnieta warstwa lekko migocze na twarzy drobinkami.

DZIALANIE:
Skora po niej jest odrobine bardziej oczyszczona i po prostu swieza. Nie zastapi calkowicie peelingu, ale delikatnie wygladza.

Nie wysusza skory, nie sciaga.

Nie daje natchmiastowych efektow "wow", ale uwazam, ze systematycznie stosowania pomaga utrzymac optymalna pielegnacje skory.

Nie zauwazylam po niej zadnego wysypu niespodzianek, zadnych popekanych naczynek, ani jakichkolwiek negatywnych rzeczy, do ktorych powstania moglaby sie przyczynic.

Na pewni moze byc swietnym uzupelnieniem pielegnacji linii Turnaround i glownie w takim celu ja polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[830765].usefull || 0 }}% pomocna.

zwykły peeling za duże pieniądze

Nie wiem, czy wydałabym ponownie na niego pieniądze, bo jakoś rewelacji nie zauważyłam. Ot zwykły peeling to twarzy, który faktycznie przez to, że posiada ogromną ilość mikrodrobinekbardzo dobrze złuszcza martwy naskórek. Kolejnym plusem jest jego wydajność - niewielka ilośc wystarczy do wypeelingowania całej twarzy. Nie podrażnił mnie, nie uczulił, nie wyskoczyły mi po nim niemiłe niespodzianki więc jest ok. Tylko po co ta wygórowana cena? Za o wiele mniejsze pieniążki można kupić o wiele lepsze produkty.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[802955].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdzierak,zluszczak,zdrapak

Gdybym miala wskazac hity kosmetyczne 2012 r., to maseczka Turnaround znalazlaby sie wysoko w moim zestawieniu. Mam cere tlusta, wypielegnowana, mam ok. 30 lat i po calym dniu pracy i biegania po miescie mam wrazenie, ze twarz mi sie koszmarnie blyszczy i jedyne na co mam chec to maseczka z glinki ;) jezeli tez tak macie, to Clinique Turnaround moze okazac sie swietym graalem.

Moim zdaniem spokojnie zastapi mikrodermabrazje w przypadku mniej zanieczyszczonych cer, ale uwaga ! Át maseczka naprawde zluszcza i to, co siedzi pod spodem wylazi na wierzch! W moim przypadku obsypalo mnie troche na czole, ale przy systematycznym uzyciu wszystko sie zaczelo goic. Przy pierwszym zastosowaniu skora byla troche zaczerwieniona, ale to uczucie szybko minelo, robilam 2 minutowy masaz, potem zostawialam na 10-15 minut i przy systematycznym uzywaniu naprawde widze poprawe tzn. mniej mi sie przetluszcza cera, jest wyraznie gladsza, pory zmniejszone. Duze oklaski dla Clinique!

Cena jest wysoka, ale z tego, co sie orientuje, to 1 zabieg mikrod. jest nawet drozszy. Jezeli ktos wiec nie ma wiekszych problemow z cera, a chcialby ja odswiezyc, to goraco polecam ten produkt.

Ps tez mam lekko rozszerzone naczynka, ale maseczka mi ich nie podraznila. Wlasciwie nie wiem, dlaczego jest to maseczka...jest to bardziej peeling, poniewaz ma bardzo ostre drobinki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[724116].usefull || 0 }}% pomocna.

podrażniona cera, popękane naczynka

Złuszcza wszystkie suche skórki i dogłębnie oczyszcza pory. Używałam jej przez kilku lat i zawsze byłam zadowolona z efektów. Co jakiś czas zauważałam popękane naczynka, ale nie byłam pewna od czego, aż zrobiłam sobie przerwę od tego peelingu i po jakimś czasie do niego wróciłam. Okazało się, że popękane naczynka to sprawka właśnie tego peelingu. Moja przygoda z Clinique Turnaround się nie skończyła.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[716897].usefull || 0 }}% pomocna.

uwielbiam! <3

moja mama kupiła, ten produkt, ale ja go używam ;p
bardzo ładnie wygładza on buźkę, jest jak pupcia niemowlaka. wyrównuje jej koloryt i nadaje blask. po zmyciu maski z twarzy jest ona bardzo rozświetlona za sprawą malusieńkich drobinek. z początku mnie wkurzały, ale potem ten efekt rozswietlnia mi sie baardzo spodobał. ta maska jako jedyna oczyszcza moją twarz z jakichkolwiek skórek czy \'brudów\'. nosze maske około 2h jak mam czas, od czadsu do czasu zwilrzam rece i od nowa masuje twarz po czym zostawiam jeszcze maske na twarzy.

podsumowując:

PLUSY:
+wydajność (wystarczy pare kropel by pokryć całą twarz)
+erozświetlenie
+działanie oczyszczające
+opakowanie
+dostępność (douglas, sephora)
+drobinki, które są dość ostre, ale za to super ścierają
+podoba mi się, ze najpierw robimy peeling, a potem zostawiamy ją jeszcze na jakiś czas na twarzy

MINUSY:
- cena

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[608561].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez szału

Jednak się zawiodłam. Na początku wogóle byłam wręcz zawiedziona, teraz po 4 miesiącach kończę opakowanie i ostatecznie ja jak i moja skóra się przyzwyczaiła. Na początku żadnych efektów, wręcz cera była podrażniona i potem przez dwa dni jakaś nieładna. Używam maskę raz w tygodniu, trzymam ok 20 minut. Teraz cera jest już normalna po użycie a w zasadzie bez efektu. Ot zwykły peeling. ogólnie nie wypominam kosmetykom ceny ale ta jak i na Clinique jest nawet spora, jak i na peeling więc jednak liczyłam na coś więcej, może i dałam się nabrać na ten efekt mikrodermabrazji, sama nie wiem. Napewno wielkim plusem jest dla mnie forma maseczki, którą kończymy jako peeling- jak dla mnie super rozwiązanie. Wady to: mizerny efekt i te drobinku, fuj. Wogóle tego nie rozumiem. Ogólnie w mojej opini średni produkt za sporą cenę. Szukam dalej.

Używam tego produktu od: ok 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe 75 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[567210].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

Maskę zostawiam na godzinę i przy zmywaniu delikatnie masuję.Maska nie jest tak mocna jak straszy producent.Ładnie odświeża buzię,rozpuszcza suche skórki,rozświetla.Po zmyciu maski na twarzy zostają opalizujące drobinki.Używam jej raz w tygodniu i myślę,że spełnia swoje zadanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[559947].usefull || 0 }}% pomocna.