Hugo Boss, No. 1 (Woda toaletowa)

Hugo Boss, No. 1 (Woda toaletowa)

Poważny, w sam raz dla panów w garniturach. Na początku trochę przytłaczający, ciężki, potem - gdy się trochę ulotni - bardzo męski. I trwały.

Nuta głowy - bergamotka, lawenda, szałwia.
Nuta serca - jaśmin miodowy, rozmaryn.
Nuta bazowa - paczula, drzewo sandałowe, mech dębowy.

Nuty
drzewne
>100ml

Nie rozumiem fenomenu.

Coś mnie podkusiło i kupiłam ten zapach mężowi co by miał na bardziej wymagające, biznesowe spotkania czy jakieś szczególne wyjścia. W końcu to H.Boss - ponadczasowy, męski klasyk o którym tak dużo się słyszało. No i moim błędem był zakup w ciemno - nie sprawdziłam go przed zakupem.

Okazał się być ordynarnym śmierdziuszkiem, którego znieść w moim otoczeniu nie mogę chociaż robiłam do niego wiele podejść. Próbowałam w dzień wolny nosić go na swojej skórze, by jakoś obyć się z nim. Ale nie da rady, dla mnie to typowy \'killer\'.

Szałwia, lawenda, rozmaryn i drzewo sandałowe zdominowały ten zapach czyniąc go ziołowym zlepkiem i niczym więcej. Gdzie bergamotka, gdzie jaśmin miodowy, gdzie paczula? Zostały uduszone przez wyżej wymienione retro-zioła, a szkoda, bo kwiaty dodały by tu jakże potrzebnego powiewu świeżości.

Niestety kojarzy mi się z tanimi wodami po goleniu prosto z kiosku. Tak mocny i prosty, że głowa zaczyna od niego boleć momentalnie. Rozumiem jednak, że może się podobać, fanów tak mocnych, klasycznych zapachów jest przecież sporo.

Jak dla mnie to taka męska wersja Chanel N.5, którego fenomenu nie rozumiem, który jest dla mnie jednym z najgorszych zapachów z jakim miałam do czynienia, a jednak świat go kocha. Może jeszcze musi minąć parę dekad zanim zaprzyjaźnię się z tego typu dusicielami :)
W tym momencie jednak wolę trzymać się od Hugo z daleka.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 50ml w trakcie

Ma charakter

Jakoś nie rozpoznaję go na innych, chyba rzadko obecnie używany. Zdecydowany, bardzo wyrazisty, męski, ziołowy, wcale nie słodki.
Mój mąż ma do niego słabość i kupuje od czasu do czasu- w butelce raczej mi się nie podoba- ale na jego skórze- całkiem nieźle ...

Używam tego produktu od:wielu lat- mój mąż
Ilość zużytych opakowań:ok.10?

super

jak dla mnie wspaniały-trochę słodki,dośc dł. utrzymuje sie zapach.wprawdzie nie jest on zbyt intensywny, lecz wprawia mnie w zachwyt.opakowanie moze i nie jest rewelacyjne,ale ważne jest zawartośc, a ta jest cudowna.jako drugie opakowanie upolowalem wersję specjalną-bo opakowanie jest ładniejsze.naprawde polecam!

Używam tego produktu od:1,5roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

cudowne wspomnienie

Pachniała nim moja pierwsza miłość, może dlatego tak bardzo mi się podoba?
Zapach ponadczasowy, elegancki a przy tym bardzo męski. Zdecydowanie dla dojrzałych Panów.
Jedna uwaga, na nastolatkach faktycznie daje wrażenie ordynarności.

Używam tego produktu od:nie używam

Ordynarny

Okropny zapach, bardzo tandetny i ordynarny, pachnie jak najtańsze wody kolońskie z czasów PRL, opakowanie równie ordynarne jak zapach, ktoś kiedyś powiedział, że pachnie on jak mysie siki z formaliną- może miał rację.na szczęście jest nietrwały....
Jedyne co w nim ekskluzywne to cena, jeśli lubisz pezepłacać to idealny produkt.

rewelacja

Tak jak w nazwie tak i na codzień - Nr 1!!!!! Moj facet używa go od 15 lat i nie zamierza zdradzać tego zapachu na inny:))))))). Mimo iż tak długo go stosuje, to do tej pory pytaja sie co to za zapach!

mniamm

jeden z moich ulubionych zapachów dla mężczyzn. Elegancki, ale zarazem dość świeży.W ciągu dnia się leciutko, stopniowo ulatnia i pachnie coraz ładniej. Niezwykle seksowny ! ;)