Wild Berry Volumising Shampoo (Szampon zwiększający objętość włosów)

Wild Berry Volumising Shampoo (Szampon zwiększający objętość włosów)

Szampon pięknie pachnie borówkami, dobrze myje, jest wydajny, ma konsystencję przezroczystego, płynnego żelu i śliczny fioletowy kolor. Jak na kosmetyk profesjonalny, nie jest drogi, tym bardziej, że butla (prosta i funkcjonalna) ma aż 350 ml. Włosy są puszyste, lekkie, łatwo je ułożyć, fryzura długo się trzyma i pozostaje puszysta.

Dobry ale bez zachwytów

Cóż, mnie zapach tego szamponu bardzo drażni i uzywałam go z zaciśniętymi zębami :) na pewno plusem jest jego duża wydajność, butelka ma dużą pojemność i szampon starczy na długo. Dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Włosy sa po nim naprawdę puszyste - tu w stu procentach spełnia obietnice producenta, w dodatku nie obciąża cienkich włosków i nie powoduje szybszego natłuszczania. Dla moich włosów skłonnych do przesuszenia nie jest jednak najlepszy - trochę wysusza włosy, po umyciu są tak mocno splątane że uzycie nawilzającej odżywki jest konieczne. A i tak po wysuszeniu włosy, choć puszyste, sa dość suche i sztywne w dotyku. Dobry szampon, na pewno warto go wypróbować bo zdecydowanie zwiększa objętość włosów, ale znam takie które nawilzają lepiej.

super

Polecam zwlaszcza tym,ktorzy maja problemy z przetluszczajacymi sie,cienkimi wlosami;szampon w widoczny sposob zwieksza objetosc wlosow i zmniejsza ich przetluszczanie(przynajmniej u mnie); moze nie jest tani-32zl, ale budelka jest dosyc duza(320 ml),szampon jest bardzo wydajny,ladnie sie pieni,najwieksza zleta to chyba ten sliczny dlugo utrzymujacy sie na wlosach zapach.

Super!

Jak już napisałam w zgłoszeniu- dla mnie super! Daję 5 gwiazdek za skuteczność i przyjemność stosowania!