H2O Formula, Mineralny peeling pod prysznic

H2O Formula, Mineralny peeling pod prysznic

Łagodny peeling o formule trójfazowego działania: delikatnie złuszcza nartwe komórki naskórka, nawilża oraz likwiduje jego szorstkość.
Mikroelementy z osadu Morza Martwego oraz ekstrakty z alg bogate w witaminy:
- wzmacniają strukturę skóry
- wpływają na pobudzenie mikrocyrkulacji krwi
- wygładzają i ujędrniają
Peeling wzbogacony został morskim kolagenem, który blokuje reakcje wysuszające oraz uelastycznia. Skóra staje się intensywnie nawilżona, dotleniona, zachowuje swój naturalny odczyn.

Skład: Aqua, Sodium Laurerth Sulfate, Polyethylene, Cocamidopropyl Betaine, Acrylates/Steareth-20Methacrylate Copolymer, Acrylates Copolymer, Parfum, Phenoxyethanol, Tetra-sodium EDTA, Algae Extract, Methylparaben, Panthenol, Polysorbate 20, 2-Bromo-2-Nitropropane-1, 3-Diol, Fish Extract, Ethylparaben, Propylparaben, Buthylparaben, Dead Sea Minerals, Tocopherol, CI 44045

Cena: ~10 zł / 200 ml

całkiem niegłupi

Peeling w miarę dobry i do tego tani jak barszcz, zakupiłam go kiedyś za niecałe 10 zł. Peeling przyjemnie pachnie, ma fajna konsyetencję, w miarę dobrze peelinguje, choć jak dla mnie to ciut za delikatnie, wolę ostrzejsze peelingi, ciałko pozostawia wypolerrowane prawie jak trzeba, mięciutkie i gładziutkie. Warto kupić, w szczególności za te pieniądze. Polecam :)

Świetny!

Za niską cenę rewelacyjny efekt wygładzenia! Absolutnie mojego ciala nie wysusza, radzi sobie bardzo dobrze ze skórą i przeciwdziała wrastającym włoskom. Dobrze się spłukuje, a drobinki peelingujace są duże i dość liczne.

taki sobie

zbyt drobne ziarenka, po nałożeniu rozpływa się niczym żel, nie czuję ziarenek i nie czuję żeby mi się coś ścierało :P nie dla mnie, ale za to piękny świeży zapach

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...od 2 mieięcy / pierwsze i ostatnie.
Recenzja: ...

depilacja jak się przygotować

od biedy może być

Używałam go 2 lata temu, peeling jak peeling, nic nadzwyczajnego, był dosyć wydajny. Skusiłam sie znowu, któż by się nie skusił za 6 zł w promocji :)
Ślicznie wygląda na dłoni, ale w użyciu taki sobie. Jest gęsty, kleisty. Toporny na suchej skórze a mało skuteczny na mokrej. Drobinki są zbyt delikatne, a może jest ich za mało. Zapach niewyraźny. Ogólnie nie mogę go polecić. Nawet za 6 zł ;).

Taki sobie...

Zużyłam chyba 4 opakowania tego żelu i pierwsze z nich było najlepsze - nie wiem jak to możliwe, ale te następne miały już dużo mniej tych ścierających drobinek; czyżby producent zaczął oszczędzać...? Nie podoba mi się także to, że bardzo szybko zasycha na skórze, trzeba ją co chwilę zwilżać, bo inaczej nie ma mowy o masowaniu. Faktycznie jest dość wyszuszający, zapach OK. Do zakupu zachęca cena, to jeden z najtańszych peelingujących żeli pod prysznic.

Wysusza, ściąga i napina

Lubię morskie zapachy, ten nie powala, ale też nie mam większych zastrzeżeń. Myje, oczyszcza średnio, nieprzyjemnie ściąga i napina skórę (mam uczucie jakbym założyła mocno ciasny kombinezon) i zupełnie nie nawilża skóry- jak obiecuje producent- to bzdura jakaś z intensywnym nawilżaniem, wręcz przeciwnie- mi ją wysuszał.Ilość zużytych opakowań: 1

dla mnie niczym żel ...

Kupiłam go jak większość osób w chwili pustki portfela ;) Zapach ma dla mnie średniawy , bo znam gorsze i lepsze też znam ;) Poza tym ściera skórę ale szalenie delikatnie, co w przypadku mojej wrażliwej i delikatnej skóry odpowiada mi niby ale... Właśnie ma on jak dla mnie zbyt żelową konsystencję, bo wydaje mi się, że więcej w nim cech i substancji żelowych niż peelingujących. Nie zauważyłam jakiegoś wysuszenia skóry o którym piszą moje przedmówczynie ale stosuję go tylko raz w tygodniu, więc może dlatego. Nie zachwycił mnie, ot przeciętność nad przeciętnościami. Wydajny bardzo średnio.

Nie dla mnie

Niby taki super skład, a takie mierne działnie, bardzo wysusza skórę, płynny, mało wydajny, drobnki malutkie, raczej nie za dobrze ścierał, rozdrażniał i napinał moją skórę, nie lubiłam go stosować, zapach jakiś nieokreślony, chyba nie za bardzo morski. W sumie niewypał. Zraził mnie do tej firmy. Ale tani...

dobry, ale...

Pachnie faktycznie morsko, ale to zapach bez specjalnych rewelacji, brakuje mu głębi. Bardzo dobrze oczyszcza skórę, drobinki ma ok. i cena...z tego wszystkiego chyba najlepsza ;), niestety daję tylko trzy gwiazdki, bo ma dla mnie jedną bardzo dużą wadę-najbardziej ze wszystkich peelingów jakie miałam do tej pory wysusza mi skórę, co naprawdę daje się odczuć, dlatego używam go tylko czasami, kiedy w portfelu pusto, bo co do skuteczności zastrzeżeń nie mam :)

Niech bedzie :)

Generalnie jest ok :)Tani, srednio wydajny, gesty, skuteczny ( ostry, ale bez przesady ;) ) zapach ma morski ale ja jakos go mało czuje :D skóra po nim jest dobrze oczyszczona, nie podrazniona, wygładzona. Tak sie własnie zastanawiam ile mu dac, a niech tam dam mu 3,80 ;) gwiazdki, bo robi to co ma robic dobry peeling, przy tym jest smiesznie tani :) Ogolnie POLECAM z czystym sumieniem, bo to NAPRAWDE DOBRY PEELING :) tylko..tylko..jakos mnie nie wzruszył..nadal teskni mi sie za peelingiem Nivea :D i chyba pojde zaspokoic moją tesknote :D

świetny

Ładnie, świeżo, morsko pachnie. Gęsty, dobrze się rozprowadza. Dobrze się pieni. Dobrze się spłukuje. Świetnie złuszcza i ściera, ma pełno ostrych, dużych drobinek, czuć jego działanie, co lubię. Skóra jest dokładnie złuszczona i oczyszczona, odświeżona. Po prostu świetny, ale jednak bez takich rewelacji, żeby dać pięć *.

morski...

Rewelacyjny peeling. Ma drobe lecz bardzo dużą ilość drobinek. Taki jakby piaseczek. Super wygładza skórę, jest bardzo wydajny. Zapach utrzymuje się bardzo długo na skórze. Otacza ciało morskim zapachem... Kończę pierwsze opakowanie, ale na pewno kupię następne.