Vaseline, Hand&Nail (krem ochronny)

Vaseline, Hand&Nail (krem ochronny)

Kategoria

Krem szybko się wchłania i na długo pozostawia na skórze niewyczuwalną warstwę, pomagającą chronić dłonie przed niekorzystnym działaniem detergentów, chlorowanej wody oraz innych czynników zewnętrznych. A na dodatek odżywcza keratyna pielęgnuje również paznokcie! Zabogiega ich łamaniu i rozdwajaniu. I wzmacnia je nawet o 50 %!! Sama się przekonałam!

Cena: 9 zł

ujdzie...

generalnie kremik nie jest zly ale :

-rzadki-jak dla mnie zdecydowanie za rzadki !
-po 5 minutach znow mam wrazenie ze skora jest wysuszona
-nie wzmacnia paznokci a producent to obiecuje

szybko sie wchlania,ladnie rozprowadza.starcza na dlugo i jest tani ale to chyba nie wystarczy zeby nazwac go dobrym kremem zwlaszcza ze u mnie jesgo funkcja nawilzajaca stoi pod znakiem zapytania :-0

Używam tego produktu od:3 tygodni

pożądny

Mimo, że jego konsystencja była dla mnie nieco rzadka, przez co nakładałam go trochę częściej, krem spełnił swoje zadanie, ładnie nawilżał dłonie, skóra była miękka, a płytka paznokcia nieco mocniejsza, do tego miły zapach i niska cena.

Używam tego produktu od:jakiś czas temu

Przyjemna konsystencja, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, miły dla noska zapach :-)
Zauważyłam poprawę wyglądu moich paznokci.
Jedyną wadą jest to, że szybko się "ulatnia" i trzeba nakładać kolejną warstwę. Ale dawkowanie kremu jest przyjemne więc do dzieła ;-)

bardzo dobry

Bardzo dobry krem, szybko się wchłania, nie pozostawia lepiacej sie powłoki, nawilża, ręce pomimo czestego mycia pozostają nawilżone. Nie potrafie ocenic jego wpływu na paznokcie.

dobry

Faktycznie - ochronny. Nadaje się do zapobiegania, niż niwelowania skutków tzn. ratowania suchych dłoni. Ma bardzo przyjemny zapach. Bardzo podoba mi się jego opakowanie. Ogólnie, lubię produkty tej firmy :)

aksamitka

Bardzo lubie ten krem do rak.Od kilku lat mialam rozne kremy ,ten okazal sie najlepszy dla mnie.Nie mam zbyt suchej skory na rekach-raczej normalna,mimo wszystko po uzyciu tego kremu na rekach nie ma zadnej tlustej warstwy.Szybko sie wchlania i przez dlugie godziny moje rece sa dobrze i prawidlowo nawilzone (bo o to chyba chodzi?:) Ten krem takze sprawdza sie doskonale na rekach mojej mamy,ktora ma przesuszona skore.W ogole ta firma produkuje swietne balsamy do ciala.Polecam!

dziwny

z jednej strony nieźle nawilżał dłonie i chyba troszkę wzmacniał paznokcie,ale gdy tylko go odstawiłam dłonie były jeszcze bardziej wysuszone, a paznokcie łamliwe :( strasznie nie podobał mi się osad, który się tworzył na opakowaniu, taka skorupa :(cóż do Koziego Mleka Ziaji to się nawet nie umywa !!!

polecam

Ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania i pozostawia dłonie nawilżone i mięciutkie. Jedynie w przypadku bardzo zniszczonych lub wysuszonych rąk trzeba nim smarować praktycznie co chwilę. Ale przy systematycznym stosowaniu tego kremu do takich sytuacji nie dochodzi. Napewno przy nim zostanę. (Ale ja mam inny niż ten na zdjęciu).

Slaby

Nic specjalnego, kiedys go mialam i pamietam, iz w ogole nie bylam zadowolona, wiec lezal w lazience i czasami smarowalam nim stopy ;) lokcie... Skorek w kolo paznokci mi nie nawilzal nalezycie, dloni rowniez, wiec nie polecam.

Zle nie jest..ale super?

no nie..super to tez nie. Trzy gwiazdki to wszystko co dac mogę :)Za:* szybko się wchłania,* nawilża, odzywia, wygładza skórę rąk w stopniu średnim,*funkcjonalne w uzytku i miłe dla oka opakowanie,*zapach miły, nie drażniący ( wersja zielona z ogórkiem i wersja rózowa z witaminkami)Barkuje mi w nim:-obiecanego wzmocnienia paznokci,-dłuzszego nawilżenia i ochrony skóry dłoni,-nie lubie tych klusek, które zbierają się przy dozowniku - to taaakie nieestetyczne ..fuj... ;)- średnio wydajny.Reasumując: taki tam kremik . Jak nic innego nie ma, kupić można. Rewelacji się spodziewać nie nalezy ;)Powiem nawet, ze nie wypada ;)

koszmarny

Krem do rąk tej firmy (tylko były inne kolory opakowania) miałam kiedyś i jak dla mnie to był koszmar. Ten krem zrobił mi rany pomiędzy palcami, wyglądało to tak jak bym miała wypaloną skórę, a potem strupki gdy się goiło. Nie mam pojęcia co oni dodali do jego składu, ale potem przez jakiś czas leczyłam swoje dłonie. Po tej "przygodzie" już nigdy nie sięgnęłam po ten krem ani inne kosmetyki Vaseline Intensive Care. Ja nie polecam zdecydowanie tego kremu choć zdaję sobie sprawę, że to była pewnie jakaś reakcja alergiczna na któryś ze składników.

tradycyjny

Miałam krem o tej nazwie, ale to nie był ten na zdjęciu... Pamiętam, że miał gęstą dosyć konsystencję, szybko się wchłaniał i rzeczywiście dobrze odżywiał i nawilżał. Zapach taki tradycyjny - o ile ktoś coś wyczuje... Mimo to polecam, dobra jakość za niską cenę.