Pomadka Satin Matt

Pomadka Satin Matt

Pomadki z tejże serii posiadają bardzo naturalne i pastelowe kolory. Efekt na ustach jest matowy, trwały i kryjący. Istotny jest również fakt, iż produkt ten przy swoich walorach nie wysusza ust.

Cena: 8 zł

PIĘKNY MAT

Najważniejszy jest wynik końcowy, a w tym wypadku zaskoczył mnie zupełnie. Otóż szminka daje efekt bardzo subtelnego, jakby dyskretnego nałożenia, a jednocześnie zapewnia subtelny matt, powodujący bardzo naturalny efekt.
Wyśmienicie nakłada się na usta, perfekcyjne trzyma się przez parę godzin i pięknie podkreśla kształt ust. Nie wysusza i daje bardzo lekkie nawilżenie.
Wybrałam kolor 72A, piękny, pudrowy, naturalny róż.

Używam tego produktu od: 1 ROK

dobra

Pomadka jest rzeczywiście zupełnie matowa i dostępna w ładnych kolorach. Trwała, nie wysusza. W sumie jestem bardzo zadowolona.

Jedyne co mi się nie podoba to smak... pomadkowy. Jestem przyzwyczajona do błyszczyków i różnego rodzaju hybryd, więc prawdopodobnie stąd to zastrzeżenie.

Ale ogólnie polecam, szczególnie ze względu na bardzo subtelny efekt.

dobra

Lubię tę pomadkę do ust - uważam, że jak na swoją cenę jest naprawdę dobra. Na silnym mrozie się trochę ścinała na ustach - ale odkąd nastała wiosenna pogoda spisuje się świetnie. I rzeczywiście kolry sa bardzo naturalne i dośc trwałe. PolecamIlość zużytych opakowań: 2

Cellulit składniki

polecam!

Tak jak napisałam w swym zgłoszeniu- pomadka jest naprawdę bardzo dobra. Namówiła mnie na jej zakup pani z mojego ulubionego sklepu kosmetycznego mówiąc , iż coraz więcej klientek jest zainteresowanych tym produktem. I doprawdy jestem wdzięczna, że dałam się (wyjątkowo;-) namówić. Jeżeli ktoś się lubuję tak jak ja w naturalnych , matowych odcieniach to powinien się przekonać do tego kosmetyku.