BeneFit, Play Stick, Cream to Powder Foundation (Podkład w sztyfcie)

BeneFit, Play Stick, Cream to Powder Foundation (Podkład w sztyfcie)

Pojemność 8,5 g

Wysokiej klasy połączenie korektora, pudru i podkładu. Kremowy, doskonale kryjący sztyft, który nie tylko kryje, ale i pielęgnuje dzięki esencji z zielonej herbaty i rumianku. Po nałożeniu na skórę delikatnie się wchłania nie tracąc jednocześnie swoich właściwości kryjących. Unikalna kombinacja składników daje perfekcyjny wygląd oraz doskonałą ochronę, a wszystko to zaledwie w jednej chwili!

Dobry ale szukam dalej..

Oceniam kolor spin the bottle. W tym sztyfcie podoba mi się jak ładnie wtapia się w cerę i ujednolica. Na początku wystraszyłam się, że kolor jest za ciemny ale po dokładnym roztarciu pięknie się wtapia tworząc fajny satynowy efekt.
Kryje przyzwoicie, trzyma się około 4h potem zaczyna przebijać. Nie podoba mi się jego zapach jest jakiś taki mentolowo-kamforowy. Wolę zapachy pudrowe. No i najwiekszy minus to wydajność. Mi starczył na 1,5msc. Ale to pewnie zależy od tego kto co ma do ukrycia. Ja mam sporo przebarwień więc stosowałam obficie. Mimo dość wysokiej ceny polecam go do spróbowania ponieważ jest to sztyft z potencjałem i myślę może znaleźć zwolenniczki!

najlepszy jaki miałam

a miałam już wiele podkładów. :) jestem posiadaczką cery mieszanej i naczynkowej jednocześnie. Potrzebuję czegoś co utrzyma sie przez wiele godzin na twarzy, przykryje wszystkie wypryski, naczynka i będe wyglądała naturalnie. Ten podkład w sztyfcie spisał się na 5 z plusem. Jedyna wadą jest cena...ale play stick można kupić taniej na ebay lub allegro. Nie jest też wydajny, miałam go zaledwie 2 miesiące przy codziennym stosowaniu. Mam bardzo jasną cerę, więc wybrałam odcień spin the bottle - jest idealny. Nie za ciemny, ale jednocześnie ma ciepły odcień, który sprawia że cera wygląda zdrowiej i lepiej.
Ciągle szukam podkładowego KWC, ale ten jest najbliższy ideału. Polecam!

niekoniecznie

Potrzebowałam czegoś praktycznego na wyjazd, takie połączenie podkładu z korektorem pod oczy (żeby było szybko i oszczędnie z miejscem w kosmetyczce). Play Stick rzeczywiście taki jest, z tym że okazał się nieco przyciężki dla skóry. Tłusty, dość opornie się wchłania, za to kryje mocno, jak dla mnie za mocno. Mam suchą cerę i źle znoszę takie maski na buzi. Używam więc tylko jako korektora i tutaj się sprawdza. Dobrze maskuje zarówno drobne wypryski jak i zasinienia wokół oczu. Myślę, że będzie dobry dla młodej, mieszanej skóry.
Więcej nie kupię, już wolę dźwigać podkład i tubkę korektora.

Używam tego produktu od: maja
Ilość zużytych opakowań:1/5 opakowania