Nawilżający fluid Hydramatte

Nawilżający fluid Hydramatte

Nawilżający fluid Hydramatte z proteinami jedwabiu. Według producenta wykazuje właściwości łagodzące, przyczynia się do lepszego dotlenienia skóry i lepszej witalności tkanek, optycznie odmładza twarz niwelując zmarszczki, korzystnie nawilża i reguluje poziom wilgoci w skórze, zawiera naturalne filtry przeciwsłoneczne. Dostępny w 4 odcieniach.

Cena: ok. 9 zł

CO TO JEST ????

Strasznie zdradliwy! Wysusza, a nie nawilza... Niby ladnie sie naklada, rozprowadza, zaraz po nalozeniu jest OK, ale po dwoch godzinach na twoarzy robia sie takie jasne "gniazdka". ktore wygldaja jak luszczaca sie skora... Obrzydliwosc.. Wszedzie tego pelno.. A Fu! A juz wierzylam w dobra jakosc za male pieniadze ;(((

Moze ja mam cos z cera na starosc, ale ten podklad jest nie do nalozenia, Strasznie wlazi w pory, a nie mam takich znowu strasznie wielkich, robiac z nich jasne krpeczki. Pieknie uwydatnia kazda niedoskonalosc cery a po paru godzinach pieknie splywa. Za to matuje i ta jedna gwiazdka to za to.Ilość zużytych opakowań: jedno, niecale

Łał! na razie ****

Bardzo łatwo sie rozprowadza, wcale nie jest za tłusty, a myślałam, że będzie, bo dopiero w domu zobaczyłam, że to do każdego rodzaju cery. W moim przypadku jak coś jest do każdego rodzaju cery, to znaczy, że mogę stosować tylko na noc :-), bo na dzień za tłuste. A tu niespodzianka. Nie kryje za bardzo - i dobrze, ja nie lubie kryjących i nie znoszę mieć poczucia skorupy na twarzy. Duuuuże brawa za odcień piaskowy beż - bez cienia pomarańczu czy różu, chłodny, idealny dla mnie, ja-śniu-teń-ki!! Matować - nie matuje wcale, ale mnie nic nie matuje. Na razie mnie nie uczulił. Pojemność - 40 ml - starczy na długo. Nie jest gęsty, raczej tak rzadki jak Maybelline Fresh Matt, ale w pzeciwieństwie do niego nie wylewa się z tubki. Nie obciąża twarzy, lekko się "nosi". Jak na razie - jestem bardzo, bardzo zadowolona i oby mi służył jak najdłużej :-)

Jak makijażem powiększyć usta

niezły

Kupiłam ten podkład w przekonaniu, że skoro jest matujący, to musi być do cery tłustej. A tu sobie czytam, że polecany jest do każdej cery, a szczególnie dla suchej i wrażliwej. No to sobie myślę, że podkładzik wyląduje w koszu, jako, że posiadam cerę mieszaną z ukłonem w stronę tłustej. I miła niespodzianka - moją tłustawą cerę podkład matuje całkiem dobrze, na kilka godzin. Ma całkiem sensowne odcienie, lekką konsystencję, nie spływa z buzi, ale kiepsko się nakłada - robi smugi, trzeba mieć dobrze wprawione ręce, żeby owe smugi skutecznie zlikwidować. Trochę lepiej mógłby też stapiać się z cerą, bo mimo dobrze dobranego koloru, twarz wygląda na umalowaną, a ja lubię jak podkład udaje, że moja cera sama w sobie jest taka boska :D Generalnie, jak na podkład za tę cenę (jest go 40 ml) jest całkiem niezły, sądzę, że gdyby moja cera była sucha, odpowiadałby mi jeszcze bardziej.