Lavande Essentielle, Huile Lactée Relaxante Pur arôme (Olejek relaksujący do masażu i kąpieli stóp)

Olejek łączy w sobie podwójne działanie: rozluźniającego masażu i łagodzącej kąpieli. Zawarte w nim składniki (olejek eteryczny z lawendy, mentol, olejek z pestek winogron, składniki nawilżające) działają antyseptycznie, odświeżająco, odżywiają i uelastyczniają skórę stóp. Olejek sprawi, że zmęczone stopy odzyskają formę

relakcuje i odpręża

Rzeczywiście po użyciu tego olejku nogi stają się "lżejsze", odpręża i odciąża je ..Olejek po wlaniu do wody staje się mleczno-biały..
Buteleczka tego olejku jest malutka a Yves Rocher wcale nie jest tanią firma więc nie wiem czy kupię ponownie(tym bardziej że rzadko go stosuje) Jednak polecam produkt również jako pomysł na prezent!

Używam tego produktu od:kilku lat-nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:połowa 1szego

Nie zastąpiony

+ mega wydajny (wlewam do miski 1-2 zakrętki)
+ doskonale nawilża
+ uelastycznia skórę stóp
+ odpręża
+ po wielu godzinach w butach na obcasie, to jedyny ratunek
+ zastosowany natychmiast po "spacerku" etc., zwalcza odciski w zarodku
+ super relaksujący zapach, prawdziwa aromaterapia :)

Używam tego produktu od: ok. 2 lata

mily i tyle

Olejek ma lawendowo-mietowy zapach, ktory dosc szybko ulatnia sei ze skory. Stosowanie ejst przyjemne zarowno do kapieli jak i masazu. Olejek lekko natluszcza, ale wchlania sie wystarczajaco, zeby od razu zalozyc skarpetki. Nie nawilza czy zmiekcza stopy, ale tez nie do tego zostal stworzony. Jest bardzo wydajny. Ma sliczne opakowanie, podobnie jak inne olejki YR, wiec przyjemnie cos takiego dostac w prezencie. Chyba wiecej nie kupie, bo starczy na dlugo.

Używam tego produktu od: kilka dni

Anna Małecka masaż twarzy

Mógłby mocniej nawilżać

Skóra jest bardzo gładka, natłuszczona przez ok. 20 min- potem to mija; ale mam wrażenie, że trochę słabo nawilżona. Przyjemny, lawendowy zapach i duża wydajność.
Ogólnie- bardzo pozytywne wrażenie, ale olejek jest nie tak dobry jak krem odżywczy z tej serii- więc 1* mniej.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

przyjemność stosowania

używałam go zarówno do kąpieli stóp jak i do masażu i lepsze efekty daje masaż ;;)))olejek rzeczywiście relaksuje i odpręża zmęczone stopki ;) świetnie pachnie. super wygładza, zmiękcza i nawilża stopy. dobry w lato bo dodatkowo chłodzi stopy. jest wydajny jeśli sie stosuje do masażu bo wystarczy kilka kropel, do kąpieli zgodnie z zaleceniem producenta trzeba wlać 3 nakrętki, także moze szybko się skończyć. lepiej go kupic gdy jest w promocji.
Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ciągle jedno

DOSKONAŁY! Musisz go mieć!

Absolutnie mój KWC.
Ile razy, nad ranem, przychodząc do domu po całej nocy przetńczonej w niebotycznie wysokich butach na obcasie, zwłaszcza w seksownych i niesamowicie niewygodnych kozaczkach, obdzielałam swoim błogosławieństwem i odbywałam długie monologi pochwalne na cześć twórców tego olejku, wiem tylko ja sama...

Jest IDEALNY!
Poprawia wygląd stóp, nawilża, regeneruje...
Przede wszystkim sprawia, ze nawet najbardziej wymęczone, wykrzywione, opuchnięte stopy po kilku chwilach kąpieli wodnej z ućyeim olejku odzyskują życie.
Zawsze warto go mieć! W dodatku jest naprawdę bardzo wydajny!

Ps. Trzeba tylko uważać, by nie wywinąć orła - dodany do wody działa podpobnie jak oliwka, można się poślizgnąć ;)

mój ulubiony

No cóż mi bardzo przypadł do gustu. Uwielbiają go moje stópki.Ratuję je zawsze w lecie kąpielą w tym olejku, po odparzeniach, przegrzaniach i bąbelkach po niewygodnych bucikach. Po takiej kąpieli stópki są dobrze zrelaksowane, ukojone, i dobrze odżywione.Bardzo podoba mi się zapach tego olejku.Zużyłam już kilka opakowań i będą następne!!!

średni

A ja używałam tylko do masażu, do kąpieli nie. ;)Bardzo ładny, mocny zapach, przyjemność estetyczna jeśli chodzi o opakowanie, natomiast co do właściwości nawilżających - absolutny BRAK. :(Jedyne, co robi, to mocno natłuszcza, ale nie o to przecież chodzi...Ilość zużytych opakowań: 1 i więcej nie kupię. :(

nie zachwycił mnie

Bardzo lubię olejki do stóp, ten jednak niespecjalnie przypadł mi do gustu. Dodany do wody pachnie na mój gust trochę za mało intensywnie, chociaż z drugiej strony może to i dobrze, bo jego zapach zupełnie mi nie odpowiada - wyczuwam w nimprzede wszystkim mokry, lekko gnijący mech :(, lawenda przebija się gdzieś w tle, ogólnie kompozycja absolutnie nie udana. Poza tym efekty zmiękczenia skóry są raczej mierne. Plusy to bardzo estetyczny wygląd opakowania i ogólna przyjemność używania 'czegoś' do rozpieszczania stóp ;) Aaaa, używałam tego olejku tylko do kąpieli, do masażu - nie.Ilość zużytych opakowań: 1