Emolium, Emulsja do kąpieli

Emolium, Emulsja do kąpieli

Cena już od 14,59 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Emulsja do kąpieli Emolium to nowoczesny emolient polecany do kąpieli dermatologicznych dla dzieci i dorosłych ze skórą bardzo suchą oraz w chorobach przebiegających z suchością skóry: atopowym zapaleniu skóry, rybiej łusce, łuszczycy, wyprysku i liszaju płaskim. Dzięki bogatej i bezwodnej formule długotrwale odbudowuje płaszcz hydrolipidowy oraz pozostawia skórę odpowiednio natłuszczoną i odżywioną. Regeneruje skórę i eliminuje uczucie wysuszenia i swędzenia. Tworzy na powierzchni skóry aktywną lipidową okluzję, która działa dwukierunkowo: dostarcza w głąb skóry substancje długotrwale wiążące wodę w skórze oraz chroni ją przed utratą wody i działaniem czynników zewnętrznych. Hypoalergiczna formuła Emulsji do kąpieli powstała we współpracy z dermatologami. Jest rekomendowana do stosowania u dzieci od 1 miesiąca życia.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 4

Genialna

Emulsja jest po prostu genialna. Używam jej w trakcie kąpieli mojej córeczki i muszę powiedzieć, że uratowała jej skórę.
Plusy:
- doskonale natłuszcza i nawilża
- pozostawia na skórze warstwę ochronną
- łagodzi podrażnienia
- zapobiega nawrotom suchej skóry
- bardzo łatwa w użyciu
- ekonomiczne opakowanie
- brak intensywnego, drażniącego zapachu

Minusów nie zauważyłam.

Polecam borykającym się z AZS.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 i pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138091].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 119

Ok

Plusy:
- woda stawała się delikatniejsza
- wydajny
- skóra nie była podrażniona

Minusy:
- w sumie brak ale nie uważam, że ten produkt jest mi jakoś niezbędny do kąpieli

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1101521].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

bardzo dobry

Jest bardzo dobrym produktem, nawilża skórę, co nie powoduje swędzeń. Używam go razem z moim synkiem. Dzięki temu produktowi ani ja ani mój syn nie mamy problemu z suchymi skórkami :). Bez żadnych zaczerwień, skóra stała się gładka po zaledwie kilku użyciach. Minusem jest cena bo nie jest za bardzo wydajny, jednak za tak dobry produkt warto tyle zapłacić :)

Ilość zużytych opakowań: chyba 15 :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022810].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja zalety

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 18

bardzo dobry dla mnie i mojego synka

Produkt bezkonkurencyjny w stosunku do preperatów marki Nivea Baby, Johnson\\\'s baby, Hipp, a nawet do osławionego Oilatum. Oczywiście Oilatum też jest bardzo dobry, ale dla skóry mojej i mojego synka, a ma on skórę problematyczną, Emolium jest lepszy.

Zalety:
- nawliża skrórę
- WIDOCZNIE ŁAGODZI PODRAŻNIENIA
- natłuszcza
- bez ryzyka można używać do wymagającej, słonnej do alegrii i podrażenień skóry dziecka
- skóra po użyciu jest tak miękka, natłuszczona, nie wymaga nakładania kremu
- przy długotrwałym stosowaniu na delikatnej skórze dziecka nie ma podrażnień, łuszczenia się, czerwonych plam itp.

Minusy:
- średnio wydajny
- cena dosyć wysoka, ale za dobry preparat trzeba zapłacić
- może komuś przeszkadzać zapach, ale zapach uważam za mniej ważny jeżeli preparat niesie dobre efekty, a w przypadku tego preparatu ich nie brakuje

Z czystym sumieniem polecam Emolium kobietom ze skórą suchą, wrażliwą, łuszczącą się jak i ich dzieciom z tego typu problemami. Produkt tak mi się spodobał, że teraz używam go regularnie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964140].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

Rewelacyjny!

Miałam okazję przetestować ten produkt i mogę powiedzieć, że jest nim zachwycona. Używam do kąpieli dla mojej rocznej córeczki, która ma AZS. Żałuję, że nie trafiłam na Emolium wcześniej, bo używałam już chyba dziesiątek innych emolientów, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Skóra córki jest poprostu zdrowa: nawilżona, bez suchych miejsc, nie swędzi. I to wszystko po niecałych dwóch tygodniach codziennego używania. Polecam wszystkim mamom dzieci z AZS, warto wybróbować, bo może u Was też zadziała. Ja już na pewno przy nim zostanę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957978].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 76

Rewelacja!

Nie zamienię go na żaden inny preparat tego typu. Skóra mojej półrocznej córeczki była często przesuszona, szorstka, zdarzały się miejsca zaczerwienione. Od 10 dni stosowania jest wszystko w porządku. Skóra gładka, jednolita w kolorze, aksamitna w dotyku. Zgodnie ze wskazaniami nie nawilżam dodatkowo i mojej Patrycji to wystarcza. Pomimo, że emulsja się nie pieni, ma doskonałe właściwości myjące i zmiękczające wodę. Kąpiel z użyciem Emolium to prawdziwa przyjemność.
Pokusiłam się o zestawienie zalet i wad tej emulsji:
1) ZALETY
-Wydajny (butla 400ml),
-Nawilża całe ciało,
-Koi podrażnienia, zaczerwienienia, szorstkości skóry,
-Natłuszcza ciało,
-Tworzy barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi,
-Chroni skórę przed utratą wody,
-Skóra dziecka z gładkiej stała się aksamitna w dotyku,
-Posiada nakrętkę + dozownik,
-Można go używać od 1-ego dnia życia,
-Delikatna, prawie bezwonna.
2) WADY:
-Jak wszystko, co dobre, pewnie kiedyś się skończy.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947978].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 19

MUST HAVE wrażliwców/atopików

Emolium (zarówno emulsje do kąpieli jak i inne produkty) polecił mi dermatolog jako pomoc w leczeniu objawów AZS. Jak to bywa ze skórą atopową, może ją uczulić wszystko - nawet delikatne produkty dla dzieci i niemowląt. W tym wypadku jednak mieliśmy szczęście ;) emulsja nie tylko delikatnie oczyszcza skórę ale również natłuszcza ją dostarczając do wewnątrz lipidy a na zewnątrz tworząc ochronny film na skórze.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: na pewno ponad 1000 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[924757].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 354

Napisanych recenzji: 826

Dobry

Bardzo dobra emulsja przynoszaca ulge suchej i wrazliwej skorze. Ma wodnista konsystencje, troche tlusta, ale przyjemnie sie ja naklada. Jej dzialanie mozna zaobserwowac juz po 1 kapieli. Jest delikatna dla skory, nie powoduje podraznien.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[913122].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

bardzo dobry kosmetyk dla wrażliwców i niemowląt

Emulsję zaczęłam stosować w kapieli mojej miesięcznej córeczki, zaraz po wykończeniu emulsji trójfazowej, z tej samej serii.

Bardzo dobrze odżywia i chroni skórę dzidziusia, a i moje dłonie skorzystały na tych kąpielach:-)

NIe podrażnia, praktycznie nie pachnie i jest naprawdę dobrym dermokosmetykiem.

Szkoda tylko, że jest dość droga i stosunkowo szybko się zużywa.

Używam tego produktu od: lutego
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[836171].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 35

Całkiem fajna :)

Od dziecka mam bardzo suchą skórę więc uznałam, że poza balsamem fajnie byłoby wypróbować coś do kąpieli zamiast zwykłych żeli, które zwykle jeszcze bardziej wysuszają skórę. Mój wybór padł na emulsję Emolium.

+można się nią umyć i nie potrzeba do tego żadnych dodatkowych kosmetyków
+nawilża
+powleka skórę filmem, jednak nie jest on zbyt tłusty
+ładny skład
+lubię jej zapach
+wydajna

- cena
- chyba jako nieliczna, nie znoszę długich kąpieli i ciężko mi wytrzymać w wannie te wskazane 15min więc będę szukać dalej czegoś podobnego, ale pod prysznic :P

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[822381].usefull || 0 }}% pomocna.