Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Nepentes, Emolium, Emulsja do kąpieli

Nepentes, Emolium, Emulsja do kąpieli

Cena już od 21,35 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Emulsja do kąpieli Emolium to nowoczesny emolient polecany do kąpieli dermatologicznych dla dzieci i dorosłych ze skórą bardzo suchą oraz w chorobach przebiegających z suchością skóry: atopowym zapaleniu skóry, rybiej łusce, łuszczycy, wyprysku i liszaju płaskim. Dzięki bogatej i bezwodnej formule długotrwale odbudowuje płaszcz hydrolipidowy oraz pozostawia skórę odpowiednio natłuszczoną i odżywioną. Regeneruje skórę i eliminuje uczucie wysuszenia i swędzenia. Tworzy na powierzchni skóry aktywną lipidową okluzję, która działa dwukierunkowo: dostarcza w głąb skóry substancje długotrwale wiążące wodę w skórze oraz chroni ją przed utratą wody i działaniem czynników zewnętrznych. Hypoalergiczna formuła Emulsji do kąpieli powstała we współpracy z dermatologami. Jest rekomendowana do stosowania u dzieci od 1 miesiąca życia.

SUPER

PLUSY:
+ nawilżona i gładka skóra
+ ładny skład

MINUSY:
- dla niektórych problemem może być cena natomiast jak dla mnie produkt wart jest swojej ceny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1488891].usefull || 0 }}% pomocna.

Lubię, lubię, lubię ;)

Produkty marki Emolium stosuję już od dawna, pozniej probuje czegoś nowego, po czym do nich wracam. Są moimi pewniakami :) emulsja nawilża, chroni, zmiękcza, skóra jest przyjemna w dotyku i ukojona. Kupuję je zwykle w Super-Pharm bo tam są najkorzystniejsze cenowo. Polecam alergikom.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458402].usefull || 0 }}% pomocna.

sprawdziła się

Używam do kąpieli córeczki. Mała ma problem z suchą skórką, więc co jakiś czas używamy do kąpieli emolientów. Emolium ma wg mnie najrozsądniejszy stosunek cena-jakość.
Emulsja zamknięta jest w wygodną i ładną butelkę. Na jedną kąpiel zużywamy jedną nakrętkę emulsji. Produkt jest przezroczysty, jednak po wlaniu do kąpieli staje się biały i zabarwia całą wodę. Nie pachnie, a przynajmniej ja nic nie czuję.
Po takiej kąpieli skórka mojego dziecka jest ładnie nawilżona, jakby uspokojona. Nie musimy już używać balsamu. Na skórze dziecka tworzy się jakby olejkowa powłoczka. Ważne, że nie uczula.
Używana od czasu do czasu emulsja ta jest bardzo wydajna. Naprawdę polecam, to dobry i niedrogi emolient.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1435371].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Wykorzystała: kilka próbek

Nie sprawdził się

Dostałam w aptece 10 próbek tego kosmetyku. Każda próbka zawiera 15 ml emulsji.
Stosowałam do kąpieli synka 14 miesięcznego. Nie kupię opakowania pełnowymiarowego, ale czy polecam? Nie mam pojęcia. To chyba jest kwestia nastawienia. Osobiście nie jestem fanką ani emolium ani oilatum czy oillan w pielęgnacji małych dzieci ( właściwie u siebie też nie lubiłam), bo są to kosmetyki, które w bardzo dużym stopniu opierają się na parafinie ( zawsze na pierwszym miejscu w składzie). O ile parafina w kremach jakoś mi nie przeszkadza to w kosmetykach do kąpieli jest ona wręcz widoczna gołym okiem. Jest to to właśnie co oblepia i natłuszcza ciało. Działa to to powierzchniowo. Większego działania to to nie robi, nie wnika w głąb skóry. Uczucie oblepienia jest raczej nieprzyjemne. Nie zauważyłam jakiegoś, jakiegokolwiek działania, które byłoby inne niż stosowane wcześniej kosmetyki do kąpieli. Na szczęście nie podrażniło i nie uczuliło ( co mogło się zdarzyć).
Wygląda jak biały olej. Nie pieni się (oczywiście), barwi wodę na taki mlecznobiało-szary kolor.
Dosyć szybko ubywa, bo producent zaleca jednorazowo wlać 15 ml emulsji (dla małego dziecka), choć oczywiście bardzo często nie wlewałam tyle.
Kosmetyk bez szału i rewelacji. Zużyłam i zapomniałam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1297491].usefull || 0 }}% pomocna.

Genialna

Emulsja jest po prostu genialna. Używam jej w trakcie kąpieli mojej córeczki i muszę powiedzieć, że uratowała jej skórę.
Plusy:
- doskonale natłuszcza i nawilża
- pozostawia na skórze warstwę ochronną
- łagodzi podrażnienia
- zapobiega nawrotom suchej skóry
- bardzo łatwa w użyciu
- ekonomiczne opakowanie
- brak intensywnego, drażniącego zapachu

Minusów nie zauważyłam.

Polecam borykającym się z AZS.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 i pół

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1138091].usefull || 0 }}% pomocna.

Ok

Plusy:
- woda stawała się delikatniejsza
- wydajny
- skóra nie była podrażniona

Minusy:
- w sumie brak ale nie uważam, że ten produkt jest mi jakoś niezbędny do kąpieli

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1101521].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Jest bardzo dobrym produktem, nawilża skórę, co nie powoduje swędzeń. Używam go razem z moim synkiem. Dzięki temu produktowi ani ja ani mój syn nie mamy problemu z suchymi skórkami :). Bez żadnych zaczerwień, skóra stała się gładka po zaledwie kilku użyciach. Minusem jest cena bo nie jest za bardzo wydajny, jednak za tak dobry produkt warto tyle zapłacić :)

Ilość zużytych opakowań: chyba 15 :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022810].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry dla mnie i mojego synka

Produkt bezkonkurencyjny w stosunku do preperatów marki Nivea Baby, Johnson\\\'s baby, Hipp, a nawet do osławionego Oilatum. Oczywiście Oilatum też jest bardzo dobry, ale dla skóry mojej i mojego synka, a ma on skórę problematyczną, Emolium jest lepszy.

Zalety:
- nawliża skrórę
- WIDOCZNIE ŁAGODZI PODRAŻNIENIA
- natłuszcza
- bez ryzyka można używać do wymagającej, słonnej do alegrii i podrażenień skóry dziecka
- skóra po użyciu jest tak miękka, natłuszczona, nie wymaga nakładania kremu
- przy długotrwałym stosowaniu na delikatnej skórze dziecka nie ma podrażnień, łuszczenia się, czerwonych plam itp.

Minusy:
- średnio wydajny
- cena dosyć wysoka, ale za dobry preparat trzeba zapłacić
- może komuś przeszkadzać zapach, ale zapach uważam za mniej ważny jeżeli preparat niesie dobre efekty, a w przypadku tego preparatu ich nie brakuje

Z czystym sumieniem polecam Emolium kobietom ze skórą suchą, wrażliwą, łuszczącą się jak i ich dzieciom z tego typu problemami. Produkt tak mi się spodobał, że teraz używam go regularnie.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[964140].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny!

Miałam okazję przetestować ten produkt i mogę powiedzieć, że jest nim zachwycona. Używam do kąpieli dla mojej rocznej córeczki, która ma AZS. Żałuję, że nie trafiłam na Emolium wcześniej, bo używałam już chyba dziesiątek innych emolientów, ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Skóra córki jest poprostu zdrowa: nawilżona, bez suchych miejsc, nie swędzi. I to wszystko po niecałych dwóch tygodniach codziennego używania. Polecam wszystkim mamom dzieci z AZS, warto wybróbować, bo może u Was też zadziała. Ja już na pewno przy nim zostanę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957978].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Nie zamienię go na żaden inny preparat tego typu. Skóra mojej półrocznej córeczki była często przesuszona, szorstka, zdarzały się miejsca zaczerwienione. Od 10 dni stosowania jest wszystko w porządku. Skóra gładka, jednolita w kolorze, aksamitna w dotyku. Zgodnie ze wskazaniami nie nawilżam dodatkowo i mojej Patrycji to wystarcza. Pomimo, że emulsja się nie pieni, ma doskonałe właściwości myjące i zmiękczające wodę. Kąpiel z użyciem Emolium to prawdziwa przyjemność.
Pokusiłam się o zestawienie zalet i wad tej emulsji:
1) ZALETY
-Wydajny (butla 400ml),
-Nawilża całe ciało,
-Koi podrażnienia, zaczerwienienia, szorstkości skóry,
-Natłuszcza ciało,
-Tworzy barierę ochronną przed czynnikami zewnętrznymi,
-Chroni skórę przed utratą wody,
-Skóra dziecka z gładkiej stała się aksamitna w dotyku,
-Posiada nakrętkę + dozownik,
-Można go używać od 1-ego dnia życia,
-Delikatna, prawie bezwonna.
2) WADY:
-Jak wszystko, co dobre, pewnie kiedyś się skończy.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[947978].usefull || 0 }}% pomocna.