Syoss, Repair Therapy Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych)

Syoss, Repair Therapy Shampoo (Szampon do włosów suchych i zniszczonych)

Wzmacnia włosy suche i zniszczone, wygładza je i nadaje zdrowy połysk. Kosmetyk pomaga zapobiegać łamaniu się włosów i rozdwajaniu końcówek.

Średni.

Jak za tą cenę to średni szampon. Co do jego skuteczności to szampon oszałamiający na pewno nie jest. Jest to kosmetyk, który nie działa tak dobrze jak zapewnia nas producent. Szampon nie zregenerował moich włosów i nie zauważyłam większej poprawy kondycji włosów po stosowaniu tego szamponu.. Wielkim plusem jest bardzo duża butelka, która jest bardzo funkcjonalna i wydajna. Dobrze oczyszcza i dobrze się pieni. Przyjemny zapach. Jednak za tą cenę spodziewałam się czegoś więcej.

Nieco obciąża

Szampon dobrze myje i usuwa zanieczyszczenia, daje dużo piany, łatwo się spłukuje,jednak nieco obciąża włosy,sprawia, że są trochę oklapnięte i ulizane. Ładnie pachnie i ma wygodne opakowanie z wygodnym zamknięciem. Konsystencja jest idealna, nie jest zbyt wodnista. Dość wydajny.

Nie dla cienkich włosów

Niestety żaden z szamponów tej serii nie sprawdził mi się, robiłam wiele podejść i dawałam wiele szans, ale to przykro mi stwierdzić jedne z gorszych szamponów jakie uzywalam. Mam cienkie włosy i po umyciu ich tym produktem były bardzo oklapnięte, szybko się przetluszczaly, były obciążone już w dniu mycia i nie dało się z nimi współpracować. Nie zauważyłam różnicy żeby działały w jakiś sposób na strukturę włosa. Jedyny plus to owocowy zapach.

Nie polecam

Zachęcona parę lat temu reklamami, że profesjonalna marka z której korzystają zawodowi fryzjerzy, zakupiłam ten szampon. Spodziewałam się wielkiej rewelacji a po użyciu poczułam jedynie rozczarowanie. Po tygodniowym używaniu dostałam łupieżu, który zwalczałam później kilka dobrych miesięcy. Kondycja włosów zamiast się poprawić znacząco się pogorszyła. Nie tego oczekiwałam po szamponie. Już nigdy nie kupię tego szamponu i do tej pory boje się spróbować innego rodzaju kosmetyków tej marki.

lubię do niego wracać

Mam zniszczone włosy, suche na końcówkach, ten szampon mimo, że nie zdziałał cudów i nie poprawił ich kondycji, to także nie pogorszył ich stanu.
Ma lekko leistą, fajną konsystencję, dobrze się pieni, nawet mała ilość pozwala na dokładne umycie włosów.
Ladny zapach.

Bardzo lubię.

Moje włosy są zniszczone i słabe. Co prawda sam szampon cudów nie zrobi, ale ten jest jak najbardziej w porządku. Tani i dobry. Ponadto ładnie pachnie i jest duże/ekonomiczne opakowanie. Ogólnodostępny także to kolejny plus. Wracam z chęcią do niego.

Dla włosów okej, dla skóry głowy nie.

Bardzo lubię te szampony jeśli chodzi o mycie i odżywienie włosów jednak mają ogromną wadę, przez która wykluczyłam tą wersję z użytku. Mianowicie - moja skóra głowy zrobiła się po nich bardzo wrażliwa. Teraz zdecydowanie bardziej muszę uważać na to jaki szampon wybieram, często dokucza mi pieczenie , świąd i doszłam do tego, ze to własnie on jest powodem, a 'naprawa' skóry głowy to proces długotrwały niestety..

Włosy go lubiły. Po umyciu i osuszeniu było miękkie, łatwo się rozczesywały, łatwo się układały. Moje włosy są nieustannie rozjaśniane, farbowane, więc są wysuszone i często mam 'siano', po tym szamponie go nie było.

Opakowanie to klasyczna butelka, bardzo prosta, a zarazem o ładnym designie. Wygodnie się jej używa, szampon łatwo z niej wydobyć.

Pozew zbiorowy przeciwko firmie o odszkodowanie

Ten szampon kilka lat temu załatwił mnie na cacy, a konkretnie sprawił, że nabyłam łojotokowego zapalenia skóry głowy.
Używając go miałam ogromny świąd skóry głowy. Potem zaczęły występować wielkie, bolące, ropne krosty.
Finalnie jakoś zaleczyłam ten temat, ale wstyd za każdym razem iść do fryzjera i informować go o swojej przypadłości (co by zdezynfekował porządnie narzędzia) no i zaleczenie zajęło mi kilka lat, a i tak nie jest idealnie.
Wcześniej miałam mega zdrową skórę główy, cudowne, długie lśniące włosy, teraz są o wiele rzadsze no i nawracający świąd i krostki.

Skąd wiem, że to jego wina? Ano stąd, że to był jedyny kosmetyk do pielęgnacji jaki zmieniłam. A jakby tego było mało, to zgadałam się z fryzjerką, że jej mama cierpi na dokładnie to samo co ja. Od słowa do słowa okazało się, że problemy zaczęły się RÓWNIEŻ od użycia szamponu Syoss.

Nikomu nie polecam tej firmy i każdemu człowiekowi odradzam kupowanie cokolwiek. Nie wiem, co oni pchają do tych szamponów, ale nie zamierzam się już nigdy więcej przekonywać. TEN PRODUKT SZKODZI ZDROWIU. Jedna gwiazdka to dla niego o 5 gwiazdek za dużo!!!

Beznadziejny

Ten szampon to totalna porażka. Nie robi nic dobrego dla piękna i zdrowia włosów. A może zrobić z nich tylko siano. Nie nawilża włosów. Jak się puszyły tak się puszą. Nie wygładza. Nie regeneruje. Zapach ma mocno średni, nie przypadł mi do gustu. Tylko mocno się pieni, ale nie ma co się dziwić , jeśli pierwsze skrzypce gra w nim SLS. Nie polecam.

suche i zniszczone włosy

Szampon przeznaczony do włosów przede wszystkim suchych. Zyskał z mojej strony sympatię oraz spisał się w swoim zastosowaniu. Włosy po użyciu są miękkie, nawilżone. Nie zauważyłam żeby się elektryzowały oraz puszyły. Na prawdę polecam. Jest dość wydajny, łatwo się rozprowadza na całej długośći, szybko się pieni.

Dużo zachodu o nic

Kiedyś na tą markę był mega szał... Więc i ja kupiłam, bo przecież "fryzjerki z niego korzystają". Opakowanie mega duże, pojemne, szampon mega wydajny. No ale przejdźmy do mycia. Piana nie jest jakoś specjalnie duża. Produkt pachnie dość specyficznie. Ciężko jest mi porównać zapach do czegoś konkretnego.
No ale jeśli chodzi o działanie to...
To jest zwykł szampon.
Myje włosy i tyle. Ot całą filozofia. Mam włosy zniszczone i suche, nie zrobił nic w tym kierunku, by je odżywić.
Po umyciu włosy rozczesują się w miarę dobrze. The End

taki o

Do zakupu tego produktu skusiła mnie przede wszystkim reklama. Za 500ml szamponu Syoss zapłaciłam ok. 15 zł. Co o jego skuteczności to szampon oszałamiający na pewno nie jest. Na pewno w moim przypadku stanu włosów nie pogorszył. Włosy po nim są miękkie i delikatne. Dłużej utrzymują swoją świeżość. Ale niestety nadal wypadają.Dobrze się pieni i jest wydajny co moim zdaniem jest ogromnym plusem przy tej cenie. Zapach ma dość specyficzny, powiedziałabym, że oryginalny, przypomina zapachem szampony znajdujące się u fryzjera. Dla mnie plusem jest także butelka a właściwie jej czarny kolor który odznacza się pośród innych kolorowych opakowań szamponów.