Prouve, Daily Moisturizing Body Gel Blackcurrant & Cedarwood (Nawilżający żel do mycia ciała `Czarna porzeczka i drzewo cedrowe `)

Zawiera wyjątkowy, roślinny składnik Xeradin TM, będący naturalnym źródłem 24-godzinnego nawilżenia. Jego wyjątkowa olejkowa konsystencja tworzy delikatną pianę, która doskonale myje i pielęgnuje skórę, pozostawiając ją odświeżoną. A przepiękny zapach oryginalnych, francuskich olejków dodatkowo Cię odpręży i zrelaksuje, przenosząc do świata zmysłów. Zawiera: Botaniczny kompleks ekstraktów z pięciu alg (morszczyn,nori, enteromorpha, wakame, lithothamnium) bogatych w sole mineralne, wapń, fosfor, jod i witaminy, które w naturalny sposób przywracają witalność i polepszają wygląd skóry.

alergiczna / atopowa, normalna, sucha
żele pod prysznic
łagodzące, relaksujące / aromaterapeutyczne, nawilżające
zapachowa, bez parabenów
w żelu

Domowe spa

Bardzo fajny, delikatny płyn pod prysznic.

Zaglądałam w skład tego kosmetyku i dużym plusem jest to ze nie zawiera sztucznych barwników, sylikonów, sls i innych szkodliwych substancji dla naszej skory. Wiec jeśli ktoś ma atopowe zapalenie skory, egzeme lub wrażliwa skore tak jak ja to śmiało może sięgać po ten produkt :)

Myśle ze jego cena jest bardzo przestępna. Po rejestracji w sklepie online otrzymuje się 20% zniżki, bardzo fajna opcja :)

Do kompletu jest jeszcze balsam i peeling. Również polecam.