Nivea, Nivea Visage, Natural Beauty, Upiększający krem nawilżający

Nivea, Nivea Visage, Natural Beauty, Upiększający krem nawilżający

Upiększająca formuła z mleczkiem z mango intensywnie nawilża i widocznie wygładza koloryt cery. Lekko opalizująca formuła z proteinami kaszmiru nadaje skórze naturalny, promienny wygląd. Unikatowe na rynku masowym połączenie intensywnego nawilżania z efektami upiększającymi - pielęgnacja z pogranicza kosmetyków kolorowych.

Skład: Aqua, Cyclomethicone, Ethylhexyl Salicylate, Glycerin, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Sucrose Polystearate, Alcohol Denat., Dimethicone, Methylpropanediol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Mica, Sine Adipe Lac, Hydrolyzed Keratin, Mangifera Indica Fruit Juice, Sodium Stearoyl Glutamate, Trideceth-9, Hydrogenated Polyisobutene, Dimethiconol, ropylene Glycol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer, Chondrus Crispus, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Citric Acid, Sodium Carbomer, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Citronellol, Parfum, CI 77891, CI 77491, CI 75470 (30.03.2009.)

Cena: ok. 30zł / 50ml
/mw/

dla tłustej łojotokowej cery absolutnie nie!

Dobrze, że przez ten rok zmieniła mi sie cera - jest sucha, mogę wiec śmiało zużyc to opakowanie, bo tak to by stało.

Plusy:
+cudowny, brzoskwiniowy zapach
+ładnie rozświetla buzię

Minusy:
+ buzia jest jakby naoliwiona- bardzo sie błyszczy
+wysoka cena, jak na te klasę produktu
-eskponuje rozszerzone pory i inne niedoskonałosci urody
+mało nawilza cerę, wszystko zostaje na zewnatrz

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 niestety duże 50ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039083].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem idealny

Cudowny produkt! W ogóle mnie nie zapycha, nie wysusza i sprawdza się przy mojej mieszanej cerze idealnie :) Pierwszy raz zetknęłam się z nim będąc u siostry, która stwierdziła, że strasznie wysusza i generalnie lipa i, że jak chcę mogę go sobie zabrać. I takim sposobem się zakochałam, żaden inny krem tak świetnie się u mnie jeszcze nie sprawdził. Ja osobiście polecam! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[962866].usefull || 0 }}% pomocna.

zaskakująco dobry

kupiony w Biedronce za 5zł

+ pięknie rozświetla
+ twarz się nie błyszczy, nie wygląda jak posmarowana smalcem :)
+ wydajny
+jest bardzo lekki
+dobry nawet pod makijaż
+ ładnie pachnie
+nawilża

- oszukańcze opakowanie- 2 razy większe od kremu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[944188].usefull || 0 }}% pomocna.

Peeling do ciała

Mieszane odczucia

Kupiłam go w biedronce za 5 zł. Małe drobinki zawarte w kremie faktycznie rozświetlają. Nie zapycha, lekki, nadaje się pod podkład. Nie nadaje się pod oczy, radzę omijać te okolice przy aplikacji, gdyż w tym miejscu daje wręcz odpychający efekt. Ślicznie pachnie. Rozświetlenie jest dość znaczne, aż za bardzo. Na lato idealny, na zimę niestety do szuflady.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934864].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem dobry krem

Jestem zaskoczona dużą ilością negatywnych opinii o tym kremie. Dla mnie na lato jest świetny, w zimie nie sprawdzał się tak dobrze.

+ pięknie pachnie
+ nawilża
+ szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy
+ ładnie rozświetla cerę
+ cena
+ jest wydajny

Wg. mnie jedynym minusem jest problem z dostępnością.

Używam tego produktu od: z małymi przerwami od ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[923401].usefull || 0 }}% pomocna.

Używam, żeby szybko zużyć...

Kupiłam ten krem za niewielkie pieniądze w Biedronce, na spróbowanie. Dobrze, że nie zapłaciłam za niego więcej.

- nie nawilża
- nie wiem jak to się dzieje, ale uwidacznia wszystkie drobne przebarwienia (a mam ich niewiele, ale krem powoduje, że są sto razy bardziej widoczne)
- czasem się roluje, nie wiem od czego to zależy

+ drobinki brokatu bardzo ładnie delikatnie rozświetlają twarz

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 i ostatniego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920041].usefull || 0 }}% pomocna.

Bleee

Okropny. Na dzień dobry wszystko zostaje zabrokacone - palce, ubranie i wszystko inne, co miało z nim kontakt. Kremem posmarowałam się dwa razy - zapchał mnie, więc nie jestem w stanie dalej go używać i określić jego inne wady/zalety.

Używam tego produktu od: dwa razy
Ilość zużytych opakowań: żadnego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[917257].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabiutko...oj, słabiutko...

Wzbraniałam się przed kupnem tego kremu, ponieważ sądziłam po recenzjach, że nie jest taki dobry - przerażał mnie nieco efekt rozświetlenia, że niby brokat i w ogóle. Ale skusiłam się będąc w Biedronce i jak na razie nie żałuję zakupu. Krem bardzo ładnie pachnie, chociaż trochę za mocno. Ma taki lekko brzoskwiniowy odcień, nie jest ani za jasny, ani za ciemny dla mojej karnacji. Dlatego może posłużyć zamiast podkładu rozświetlającego. Na szczęście nie ma żadnych dużych drobin brokatu, jedynie drobno zmielony, który ładnie rozświetla cerę. Skóra jest po kremie gładka i miła w dotyku. Minusikiem może być słoiczek, szklany i trochę ciężki.

Edit:
Muszę jednak zaniżyć ocenę, ponieważ ten krem bywa jednak problematyczny. Otóż potrafi mnie zapchać, więc stosowanie go na dłuższą metę nie wchodzi w grę, Natomiast przy większych ilościach niemiłosiernie roluje się na twarzy. Ale największą jego wadą jest jednak to, że przy nieumiejętnym rozprowadzeniu zostawia straszne ślady, co wygląda jak schodząca skóra, MASAKRA.

Tak więc niestety się z nim nie polubiłam, dobrze że już go mam na wykończeniu. Nie kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[910218].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane odczucia

Zacznę od tego,że Sama nie wiem czy jestem zadowolona z tego kremu czy nie. Kupiłam go w biedronce na "spróbowanie" za jakieś małe pieniążki. Ma estetyczne opakowanie,ładny zapach i delikatne rozświetlające drobinki - mi one nie przeszkadzają sprawiają, że twarz wygląda na wypoczętą, świeżą delikatnie błyszczącą ale nie w nachalny sposób i to by było na tyle jeśli chodzi o plusy.
Osobom z tłustą cerą napewno nie przypadnie do gustu może potęgować efekt świecenia.

Minusem jest fakt, że jest to krem nawilżający a nie nawilża wcale. Po nałożeniu ciężko się wchłania a jeśli już to zrobi to pozostaje dziwne uczucie lepkości na twarzy. Nie zauważyłam, żeby zapychal pory ( na szczęście) Nakładam go na dzień gdy nigdzie nie wychodzę i chcę by skora odpoczęła od makijażu a On nadaje jej zdrowy wygląd.
Zapach ma neutralny.

Nie kupię ponownie chcę go szybko zużyć i kupić sobie coś innego.

Używam tego produktu od: Ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[899134].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny !

Jak dla mnie super ! Mam bardzo sucha cere a ten krem zmienia ja w mieciutka i gladka ;D Tani i bardzo dobry. Polecam wszystkim :)

PLUSY :
+tani
+gładka cera
+ładny zapach
+lsni
+nawilza
+lekki
+latwi sie go rozprowadza
+nie zostawia smug ani plam

Jedynymi MINUSAMi jest :
-opakowanie ;/ bardzo ciezkie i malo wydajne
-dostepnosc

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[899034].usefull || 0 }}% pomocna.