Brilliant eye shadows

Brilliant eye shadows

Błyszczące cienie sypkie, w małych, przeźroczystych, odkręcanych pudełeczkach, występują w kilku kolorach: kilka srebrzystych i złotawych, fioletowym.

Cena: 6 zł

fajniutki

zamieniłam się z koleżanką na ten cień, bo spodobało mi się, jak błyszczy na powiece, dodatkowo łatwo się rozprowadza i nie obsypuje, wadą jest, że szybko się pokruszył i rozsypuję się (także trochę podczas aplkacji), jest trwały nie gromadzi się na załamaniu powiek

Używam tego produktu od:nie pamiętam

podoba mi się

Kupiłam te cienie z ciekawości, mam kolor fioletowy. Są bardzo fajne, ładnie się nanoszą na oko. Denerwuje mnie tylko ich osypywanie podczas aplikacji, potem mam całe policzki w srebrnych drobinkach. Cienie można stosować samodzielnie, wtedy oko jest rozświetlone, bo są transparentne. Można także stosować na inny, ciemniejszy i wtedy ten ciemny kolor jest super błyszczący. Trzymają się bardzo długo, czasami zbierają się w załamaniach, ale w moim przypadku wszystkie cienie się tak zachowują.Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, ale sporo go używam, więc nie wiem czy na długo wystarczą.

Super!!

Znowu złe zdjęcie kosmetyku... Cienie te (opisane) są super!! Trzymają się długo na powiece, ładnie błyszczą, rozświetlają twarz i nie są drogie. Gorąco polecam, jeśli ktoś lubi wyrazisty, błyszczący makijaż oczu.

O botoksie mity

piękny efekt

Gdy go kupowałam myślałam raczej o efekcie podobnym do Glittering Shimer Sephory. Ten nie lśni tak niesamowicie, gama kolorystyczna nie jest też tak kusząca. Daje efekt bardziej dyskretnego połysku, nadaje się na wykończenie dziennego makijażu. Ja wybrałam kolor 264 (leciutko fioletowy) i używam go pod brwi do rozświetlania oczu i w tej roli sprawdza sie pięknie - oczy wydają się wypoczęte, jasne i świetliste. Za tę cenę warto spróbować - opakowanie jest mniejsze niż Sephory, ale nie pamietam jaka pojemnośc dokładnie. Cień nie wysypuje się tak bardzo z pudełeczka jak Glittering Shimmer. Co do trwałosci też nie mam zastrzeżeń, ale nigdy jeszcze nie użyłam go bez bazy Art Deco.

błysk idealny

najpiekniejsze rozswietlenie powieki jakie widzialam-to na plus tych cieni. kolory bardzo stonowane, wlasciwie prawie ich nie widac.na minus-krusza sie. opakowanie spadlo mi na umywalke. powstala rysa na cieniu ale wydawal sie byc caly. wydawal......w ciagu paru dni skruszal zupelnie. zrobil sie z niego proszek i tyle :) nadal uzywam dla tych malych migoczacych refleksikow ale musze wazac aby nie stracic calego "drogocennego" 'proszku :)