Eye Care, Delikatny krem pod oczy do skory wrażliwej z wyciągiem ze świetlika (stara wersja)

Skuteczny lekki krem, który ujędrnia, nawilża i uelastycznia skórę. Likwiduje drobne zmarszczki i spłyca głębsze. Działa kojąco i odprężająco na oko oraz regenerująco na powieki.
Kremy i żele firmy Flos Lek oparte są na naturalnych składnikach. Substancje bioaktywne zawarte w preparatach:
- ekstrakt ze świetlika lekarskiego (działa przeciwzapalnie, przeciwpodrażnieniowo, przynosi ulgę i ukojenie
- ekstrakt z chabru bławatka (łagodzi podrażnienia, działa przeciwalergicznie, przeciwzapalnie)
- ekstrakt z zielonej herbaty (znosi świąd, pieczenie oczu towarzyszące stanom zapalnym)
- ekstrakt z babki lancetowatej (działa przeciwzapalnie, ściągająco, zmniejsza obrzęki)
- ekstrakt z aloesu (pobudza mechanizmy obronne, działa regenerująco, nawilżająco)
- ekstrakt z rumianku (działa przeciwzapalnie i bakteriostatycznie, zmniejsza ból i pieczenie oczu)
- alantolina, d-panthenol (działają kojąco, łagodzą podrażnienia i regenerują skórę)
- olej ze słodkich migdałów (doskonale pielęgnuje skórę i zapobiega wypadaniu brwi i rzęs)
- witamina C (pobudza aktywność komórek, ma właściwości przeciwrodnikowe)
- witamina E (wygładza zmarszczki, chroni przed działaniem promieni UV)
- wyciąg z alg (działa nawilżająco, stymuluje syntezę kolagenu)

Cena: ok. 12zł / 30ml

fatalny krem

Kupiłam ten krem już w nowym opakowaniu za ok 18 zł skuszona zawartością witaminy c i świetlikiem. Niestety się przeliczyłam.

Krem w ogóle nie nawilża, sama parafina w składzie.

Używam go tylko na dzień, bo na noc powodował u mnie obrzęki pod oczyma. Generalnie skóra po jego dłuższym używaniu jest sucha, dlatego na noc używam kremu polleny-evy za 5 zł, który faktycznie odżywia moją skórę.

Krem flos leku ma ciężkawa konsystencję i mam wrażenie, że po najmniejszej nawet jego ilości moje oczy wydają się przeciążone i zmęczone.

Nie zauważyłam żadnego wygładzenia czy odżywienia charakterystycznego dla produktów bogatych w witaminę C, więc wnioskuję, że jej ilość jest znikoma.

Generalnie jak dla mnie ten krem to bubel i na pewno do niego nie wrócę. Żałuję, że zmarnowałam na niego pieniądze.

Plus daję jedynie za higieniczne i estetyczne opakowanie oraz dużą pojemność.

Ilość zużytych opakowań: jedna trzecia

Jest dobry, jestem zadowolona

Posiadam ten żel od siostry. Uważam, że jest bardzo dobry. Jedyna jego wada, to to, że szybko się kończy. Czasami używam go na całą twarz, bo nie pozostawia tłustej formuły na czole i brodzie. Niestety jest za mały i lepiej używać go tylko pod oczy.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie zużywania

Super!

Krem bardzo mi odpowiada.
-ma lekką, kremową konsystencję, która sprawdza się u mnie lepiej niż żelowe kremy flos-leku,
-szybko się wchłania, bez tłustej warstwy,
-ładnie koi skórę, po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że zaczerwienienia w kącikach oczu z którymi mam problem są lekko rozjaśnione,
-tak jak obiecuje producent łagodzi podrażnienia spowodowane demakijażem,
-idealny dla osób spędzających dużo czasu przy komputerze/książkach,
-wydajny i niedrogi

Na dzień dzisiejszy to najlepszy krem pod oczy z tej półki cenowej, obecnie jestem w trakcie 3 opakowania i nie szukam niczego innego.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Konturowanie Smashbox

Gorąco polecam!

Świetny krem! Mam dopiero 18 lat, ale bardzo dużo czasu spędzam przy komputerze i książkach i ostatnio zauważyłam pierwsze oznaki starzenia się skóry wokół oczu... Zaczęłam szukać w Internecie jakiegoś dobrego kremu nadającego się dla młodych osób, a co najważniejsze dla osób o wrażliwej skórze. I znalazłam to cudo - efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania! 1)Bardzo przystępna cena
2)Ujędrniona i nawilżona skóra
3) Nie podrażnia skóry, nie szczypią mnie też oczy
4)Spłyca delikatne zmarszczki
5) Rozjaśnia cienie pod oczami
6) Sprawia, że oczy są mniej zmęczone po całym dniu
7) Nie zostawia tłustej warstwy
8)Nadaje się pod makijaż
9)Miły delikatny zapach, praktyczna tubka
10)Bardzo wydajny - używam go dwa razy dziennie (nakładam dość grubą warstwę, bo tak lepiej działa) od miesiąca, a ubyło dopiero ok. 15 ml

Gorąco polecam!
Używam tego produktu od: ok miesiąca
Ilość zużytych opakowań:0,5

bardzo uniwersalny

Krem bardzo mnie do siebie przekonał, uzywam go nie tylko pod oczy i na szyję, ale praktycznie na całą twarz, zazwyczaj na noc. Wchłania się do prawie zupełnego matu, świetnie nawilża, natłuszcza, przyjemnie ozpulchnia skórę, małe zmarszczki przestają być po nim widoczne, skóra jest autentycznie dużo ładniejsze, sprawia wrażenie jasnej :). Nie podrażnia oczu, nie powoduje zaczerwienienia. Zostawia bardzo delikatny film. Nie spodziewałam się tak dobrego produktu. Na pewno będzie stałym gościem w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań:połowa1

Zdecydowanie polecam

Na razie najlepszy krem pod oczy jaki miałam.
Plusy:
-nie uczula,
-super nawilża - ale nie jest tłusty,
-bardzo szybko się wchłania i nie roluje,
-jest tani,
-nadaje się pod makijaż,
-likwiduje opuchliznę,
-bardzo wydajny(3 miesiąc a jeszcze jest go sporo).
Minusy:
-nie zauważyłam, żeby rozjaśnił moje cienie pod oczami, aczkolwiek producent nie pisał o takich właściwościach (ale i tak odejmuje jedną gwiazdkę).

Co do spłycania zmarszczek nie wiem, bo jeszcze ( na szczęście) ich nie mam :) W każdym razie myślę, że możecie spokojnie zaryzykować te 12 złotych ;)

Bardzo dobry

Kremu używam regularnie - rano, a także słuszną warstwą przed snem. Jest bezzapachowy 9 ja to cenię, mam bardzo wrazliwe, skłonne do podraznień oczy), o dość gęstej konsystencji, jednak łatwo się rozprowadza i dość szybko wchłania. Po regularny uzywaniu- skóra się wygładza, znikaja bruzdki związane z wysuszeniem, ujednolica się koloryt, nie ma mowy o opuchliznach itp. Jestem bardzo zadowolona, tym bardziej, że krem jest wydajny i niedrogi.

Używam tego produktu od:dwóch miesięcy

tylko wygładza i lekko łagodzi

Otrzymałam kilka próbek tego preparatu od koleżanki jako zwolenniczka delikatnych i lekkich kremów. Tradycyjnie już zastosowałam go nie tylko pod oczy, ale i na całą twarz. Stosowany systematycznie pod oczy wydawał się wygładzać i lekko ujędrniać skórę, nieznacznie łagodzić drobne podrażnienia. Ale to koniec jakiegoś znaczącego jego działania. Nie rozjaśniał cieni, nie likwidował kurzych łapek, nie wzmacniał skóry. Tak więc - nic rewelacyjnego, zdecydowanie wolę analogiczny kremik z serii do cery naczynkowej. Za to ten może stanowić całkiem miły preparat do twarzy, pozostawiający sympatyczne uczucie lekkiego nawilżenia.

Używam tego produktu od: kilkanaście razy
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

dobry nawet

Kupiłam ten krem, ale w zasadzie stał w kącie zbierając kurz, jako że używam serii regeneracyjno-odżywczej. Ostatnio zaczęłam nakładać go na dobranoc (grubą warstwę jak to na noc :) ) a tak z nudów żeby sprawdzić. I o dziwo krem zlikwidował cienie pod oczami i opuchnięcie. Jestem pozytywnie zaskoczona, bo wiecie, że mało który krem jest w stanie zlikwidować koszmarne sińce np. po nieprzespanej nocy, czy ślęczeniu przed komputerem.

Używam tego produktu od:kupiony pół roku temu, używam raz na jakiś czas, na noc

polecam dla zmęczonych oczu

Czytając opinie Wizażanek na temat tego kremu, a widząc zdjęcie tego produktu zastanawiam się czy przypadkiem nie kupiłam nowej, ulepszonej wersji.
Dzięki niemu moje fiolety pod oczami zaczęły znikać - nie chcę go przechwalać, bo oczywiście nie zniknęły na zawsze :) jednak znacznie lepiej wyglądają moje oczy, również lepiej się czują. Na opakowaniu FL zapewnia "łagodzenie podrażnień" z którym w 100% się zgadzam, natomiast tego, że "spłyca zmarszczki, zmniejsza kurcze łapki" nie zauważyłam.
Jak na uzdrowiciela zmęczonych od komputera oczek jest świetny i jako taki produkt go właśnie polecam :)

masełko

Po pierwsze nie lubię kremów przez które czuję się jakbymposmarowała skórę masłem dlatego po kilku aplikacjach używam tego kremu zamiennie z innym (po prostu żeby nie wyrzucać go do kosza tylko zurzyć). Dlatego też chyba nie mogę wypowiadać sie co do skuteczności działanie przeciwzmarszkowego.

Czuję się źle po prostu gdy go nałożę. POd makijaż napewno się nie nadaje bo za tłusty, może być na wieczór, ale jak już wspomniałam- wolę czuć przyjemne nawilżenie niż tłustą maskę pod oczami.

okropny, podrażnia :(

Zgadzam się z kass, po stosowaniu na noc skóra wokół oczu jest lekko opuchnięta. A jeśli stosuję na dzień to podrażnia mi oczy. Pięką mnie niemiłosiernie oraz płyną mi z nich łzy :(:(:( Po 4-dniowym stosowaniu tego kremu na skórę wokół oczu, stwierdzam, że jest beznadziejny. Sama jego aplikacja to już jest horror. Krem jest bardzo tłusty, przez co nie mozna go dobrze rozsmarować, w trakcie aplikacji skóra musi się trochę porozciagać :(:(:( Wydałam na niego 14,95 zł co przy 30 ml nie jest jakimś strasznym wydatkiem, lecz i tak są to pieniadze stracone. Nie zastosuję go już więcej na skórę wokół oczu i nie kupię go nigdy wiecej. Reszte zużuję na szyję. Aha i powrócę do Floslekowskich Żeli ze świetlikiem i: babką lancetowatą lub aloesem lub herbatą itd. One są rewelacyjne, a TO to jest BUBEL i tyle!!!