Sztuczne rzęsy do wielokrotnego użytku, Zenker

Sztuczne rzęsy do wielokrotnego użytku, Zenker

W opakowaniu są sztuczne rzęsy (nie pojedyncze kępki, tylko rzęsy do ozdobienia całej powieki) oraz mała tubka kleju. Zbyt długie rzęsy należy skrócić, obcinając uważnie każdy włos oddzielnie. Przy pierwszym zastosowaniu nie należy używać kleju, przy powtórnym użytkowaniu - tylko okazjonalnie.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu

Cena: 14 zł

MASAKRA!

Najpierw przyznać muszę, że moja ocena jest stronnicza. Kupiłam to-to raz, zamierzając upiększyć się z okazji Sylwestra. Spędziłam godzinę próbując przykleić to okropieństwo we właściwy sposób z użyciem pęsety, łyżeczek, pałeczek kosmetycznych, mamy, męża i wszelkich znanych mi zaklęć. Jedną udało nam się umieścić krzywo, druga zaczęła po pewnym czasie przypominać schorowanego pająka. Naimprezę dotarłam spóźniona, rozdrażniona i pomalowana na łapu - capu zwykłą mascarą.
Prawdopodobnie kłopoty wynikały z braku wprawy, więc moja ocena dotyczy raczej całej kategorii produktów, a nie tej jednej firmy.
Podstawowa przestroga dla nowicjuszek (i nowicjuszy, jeśli mają ochotę na takie zabawy): nie nastawiajcie się na to, że uda wam się bez problemu nakleić takie cudo po raz pierwszy.

Używam tego produktu od: raz sobie poużywałam

Tragedia

Rzęsy same w sobie są dobrze wykonane, ładnie wyglądają, ale tutaj komplementy się kończą. Wcale nieprawda, że za pierwszym razem nie trzeba używać kleju :-( Trzeba, bo inaczej rzęsy się w ogóle nie trzymają! Poza tym żeby je przykleić trzeba się nieźle namęczyć, a i tak efekt jest raczej sztuczny. Dołączony klej w tubce to jakaś porażka - zasycha prawie natychmiast, zamieniając się w gumę. Nie sposób posmarować nim rzęs i nakleić ich, gdyż należałoby to robić z prędkością światła! :-( Użyłam tego produktu tylko raz, na szczęście tylko do zdjęcia, bo gdybym wyszła tak na ulicę, wiatr z pewnością porwałby te rzęsy, gdyż klej nie dość że superszybko schnący, to jeszcze nietrwały.

nie polecam !!!

Wybieralam sie na wesele do kolezanki i postanowilam zaszalec:)Kupilam sztuczne rzesy i postanowilam sobie przykleic. To byla tragedia! Nie dosc,ze rzesy zaczely sie odklejac w kącikach oczu i wygladalo to strasznie, to w dodatku nie moglam ich potem calych odkleic:( gdy juz to zrobilam -bylam taka szczesliwa:D teraz juz wiem,ze juz wiecej nie kupie tych rzes!!!

Bordowe usta H&M

straszne rzeczy :(

Właściwie nie tyle mam pretensje do trwałości czy jakości, ale do sposobu użycia tych rzęs. Trzeba się nieźle namęczyć, żeby je odpowiednio nałożyć i to wcale nie jest tak łatwe jak w instrukcji. Rzęsy są na takim cieniutkim paseczku z klejem, który w ogóle niw trzyma, trzeba i tak posmarować klejem. Klej schnie szybko, tworząc białe nitki i gluty, ja sobie pokleiłam rzęsy, takie "gumowe" nitki trudno jest z rzęs zdjąć, więc kilka rzęs musiałam późnieć wyrwać na żywca. Po pomalowaniu się, mimo największych starań nie da się ukryć kleju :( Klej w tubce szybko wysycha, nie wiem jak można je użyć powtórnie, skoro po krótkim czasie pół tubki jest wyschnięte. Na pewno nie dam się skusić na ten produkt jeszcze raz, mimo że są wielokrotnego użytku nie będą więcej gościć w mojej szafce.