Sebo Specific, Zero Defaut Anti - Imperfections (Krem zwężający pory) (nowa wersja)

Żeby zapomnieć o rozszerzonych porach i drobnych niedoskonałościach skóry, użyj kremu na niedoskonałości skóry. Dzięki niemu skóra stanie się gładka i matowa, a niedoskonałości znikną.

Cena: 50zl / 50ml

Rewelacyjny krem

Uwielbiam ten krem! Cudownie pachnie i od razu matowi skórę. Jego zapach momentalnie poprawia humor, jest maksymalnie orzeźwiający. Konsystencja świetna, wręcz jakaś taka chłodna, przynosi buzi ulgę, czuję, jak chłonie substancje odżywcze. Słoiczek bardzo przyjemny, estetycznie wygląda na półce, fajnie się odkręca. Jestem bardzo zadowolona. Cena regularna jest wysoka, ale można go kupić w promocji, wtedy bardzo się opłaca. Faktycznie poprawia stan skóry twarzy, jest na niej mniej wyprysków.
Świetny pod makijaż, nie roluje się, wchłania się od razu.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1017117].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

do idealności mu troszeczkę brakuje ale jest całkiem dobry.
-na pewno ogromnym plusem jest to, że świetnie nawilża skórę a co za tym idzie, skóra się nie przetłuszcza
-zwęża pory ale nie jakoś bardzo widocznie
-to samo z niedoskonałościami- troszkę są bledsze ale nie znikają całkowicie tak szybko nawet przy dłuższym stosowaniu
-skóra mi się nie świeci, także pod tym względem się nie wypowiem
-zapach jest ok, nie drażni ale jak dla mnie nie jest jakiś super
-kosystencja sprawia, że krem jest bardzo wydajny. wystarczy niewielka ilość na całą twarz
-bałam się uczucia ściągania ale nic takiego nie zauważyłam u siebie

ogólnie jest ok, na pewno jeszcze wrócę do niego, ale moim zdaniem mógłby trochę lepiej działać na zaskórniki i niedoskonałości.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pół słoiczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[870534].usefull || 0 }}% pomocna.

Super efekt

Nie rozumiem zarzutów pod tytułem: "nie nawilża", HALO to nie jest krem nawilżający!

Plusy:

+ super konsystencja;

+ zapach po otwarciu słoiczka dla niektórych może być mało zachęcający, ale po nałożeniu kremu na twarz szybko się ulatnia i po kilku minutach pachnie bardzo przyjemnie zieloną herbatką:-) ;

+ efektowny słoiczek:-p

+ obietnice producenta spełnione w całej rozciągłości: zauważalnie zwęża pory, redukuje produkcję sebum, stare niedoskonałości pokonane, nowych brak;

+ tak jak ktoś wcześniej napisał mnie również przypomina krem Vichy, a jest zdecydowanie tańszy, można łatwo go wyhaczyć na promocji;

+ bardzo, bardzo wydajny: dosłownie 4 kapki wystarczą na posmarowanie bużki;

+ jest taki orzeźwiający, mam wrażenie, że po nałożeniu kremu moja skóra jest taka, nie wiem jak to ująć: "świeżutka".

Minusy:

- nie nadaje się do stosowania i rano i wieczorem non stop, chyba że ktoś ma naprawdę bardzo tłustą, niewrażliwą cerę. Ja jak używałam go na noc to następnego ranka zawsze nakładałam krem nawilżający, i na odwrót;

- faktem jest, że producent określając ten produkt jako krem na dzień i na noc "wprowadził w błąd" niektóre dziewczyny, które chybcikiem zaraz po nim nakładały podkład czy puder. Skład tego kremu na to nie pozwala i zawsze będzie się rolował, chyba że nie nakładamy nadmiernej ilości i odczekamy aż się całkowicie ładnie wchłonie- 4 minuty to moim zdaniem aż nadto;

- ściąga, ale mnie raczej nigdy to nie przeszkadzało, inne kremy tego typu potrafią mocniej ściągać;

- i ostatni minus: na początku stosowania może spowodować lekki wysyp, mi np. na policzkach na których nigdy nic mi nie wyskoczyło pojawiły sie 3 niespodzianki, które na szczęście bardzo szybko znikneły, po kilku dniach. Grunt to kontynuować stosowanie, bo jak wiadomo to bardzo częsty przejściowy stan, który pojawia się gdzy nasza cera się oczyszcza dzięki stosowaniu odpowiedniego kremu lub suplementu diety:-).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864967].usefull || 0 }}% pomocna.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Dobry krem

Krem bardzo szybko się wchłania, ma trochę dziwny zapach, ale ogólnie jest to dobry kosmetyk. W trakcie jego stosowania zuważyłam pewna poprawę wyglądu mojej skóry. Krem sprawdza się latem ponieważ nie jest tłusty, jest bardzo lekki
Plusy:
-widać efekty jego stosowania cera faktycznie wygląda lepiej
-szybka się wchłania
-lekka konstencja
Minusy
-nie nadaje się pod makijaż, kosmetyk do stosowania raczej na noc

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[861489].usefull || 0 }}% pomocna.

fajny produkt

Miły odśświeżający zapach, przyjemna żelowa konsystencja daje mojej skórze poczucie świeżości.
Skóra na długo pozostaje matowa. Idealny pod delikatny podkład, przy cięższych kosmetykach trzeba chwilę odczekać aby się wchłonął.
Pory widocznie zwężone, problemy z trądzikiem delikatnie mniejsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[843420].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie...

Szukałam kosmetyku roślinnego, delikatnego, idealnie nadawającego się pod makijaż. Niestety...

[+] Żelowa, lekka konsystencja
[+] Zapach
[+] Kosmetyki YR nie są testowane na zwierzętach
[+] Po użyciu pory faktycznie są mniej widoczne

[-] ROLUJE SIĘ pod podkładem- co dla mnie jest dyskwalifikujące dla kremu na dzień. Używam na noc.
[-] Po nałożeniu mam uczucie ściągniętej skóry na policzkach i czole

Półtorej gwiazdki tylko i wyłącznie za orzeźwiający, roślinny zapach. Na pewno nie kupię ponownie, a szkoda, bo bardzo lubię kosmetyki Yves Rocher.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839142].usefull || 0 }}% pomocna.

i na dzień, i na noc

Mam cerę normalną w kierunku tłustej. Nie mam jakiś wielkich problemów z wypryskami, zapychającymi się porami czy świeceniem. Szukając produktu nawilżającego, a jednocześnie lekkiego dla mojej skóry trafiłam na ten produkt.

Krem ma świeży, niedrażniący (w moim odczuciu) roślinny zapach. Bardzo lekka konsystencja skłania do oszczędnego używania, co sprawia, że jest bardzo wydajny. Szybko się wchłania, pozostawiając miłe uczucie sprężystości i świeżości na skórze.

Producent nie precyzuje, czy jest to produkt tylko na dzień, czy stricte na noc - i słoneczko i księżyc są na opakowaniu. Używałam i tak i tak. Jako wersja na noc był za mało odżywczy, zbyt lekki. Sprawdził się za to lepiej jako wersja na dzień - po użyciu toniku nakładam na opuszki palców 3 krople serum YR "aktywator młodości", po wklepaniu serum nakładam ten krem. I tutaj rada dla kobietek, którym na tym kremie zrolował się podkład. Trzeba dać czas kremowi żeby się wchłonął - kilka razy w pośpiechu i mnie się to zdarzyło za szybko położyć podkład. Jaki był efekt - wiadomo.

Jeśli chodzi o efekty działania kremu - wygładził mi koloryt cery, rozszerzone pory w okolicach nosa faktycznie zmalały, zaś wydzielanie sebum zauważalnie się zmniejszyło.

Jeśli chodzi o jego cenę - nie wiem w czym problem. Za tę, która jest podana tutaj na stronie jeszcze nigdy nigdzie go nie widziałam. Sama kupuję kosmetyki YR za pośrednictwem ich katalogu wysyłkowego i jest on w cenie 24,90zł (cena regularna w sklepach to 39zł). Dla mnie to normalna, wręcz bardzo niska cena jak na taki kosmetyk.

Z produktu jestem bardzo zadowolona i sądzę, że na stałe zagości w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[817275].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo mi odpowiada

Krem ma przyjemną konsystencję i zapach, dobrze się nakłada i wchłania. Po regularnym używaniu widać efekty. Skóra jest ładnie zmatowiona, przyjemnie nawilżona i wygładzona. Nadaje się na upały. Również niedoskonałości jakby mniej, a nawet jeśli to są one zdecydowanie mniej uporczywe i po prostu mniejsze.

Bez problemu używam go pod makijaż, na serum nawilżające.

Bardzo wydajny, a opakowanie jak to słoiczek wygodne (choć w podróży będzie ciężkie bo szklane).

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[804579].usefull || 0 }}% pomocna.

krem nie dziala

zacznijmy od plusow
zelowa lekka konsystencja
po wchonieciu skora pozostaje kleista
mily orzezwiajacy zapaszek eukaliptusowaty swiezy
na tym koniec
kremik nie robi nic
nic nie matowi
nic tez nie robi na pory
smarowalam i smarowalam
lupilam nastepne opakowanie ze cokowliek po dluzszym czasei sie zmieni
ale nic
u mnie nic nie robi

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 cale duze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[790156].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie nadje się dla mnie

Mam cerę tłustą, wrażliwą. Ten krem jest dobry jednak nie dla mnie. Jest porównywalny do Vichy.
\\nBardzo wysusza skórę, w ogolę nie nawilża, miałam uczucie ściągnięcia, zaczerwienioną twarz. Nie jest dobry do cery wrażliwej na pewno. Wydaje mi się, że będą zadowolone osoby, które mają bardzo tłustą cerę. Krem matowi bardzo dobrze cerę. Jak dla mnie nadaje się do sporadycznego stosowania na czoło.
\\n+matowi cerę
\\n
\\n-nie nadaje się pod podkład
\\n-może podrażniać
\\n

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[761017].usefull || 0 }}% pomocna.