Żel do higieny intymnej z wyciągiem z przywrotnika

Żel do higieny intymnej z wyciągiem z przywrotnika

Bezzapachowy żel do higieny intymnej z wyciągiem przywrotnika działający bakteriobójczo i antygrzybiczo. Ma naturalne ph - 5.5. Delikatnie się pieni, daje długotrwałe uczucie świeżości, nie podrażnia, nie wysusza i nie uczula skóry.

Cena: ok. 15 zł

Poprawny...

Łagodzi podrażnienia, słabo odświeża, ładnie się pieni - dokładnie tyle ile trzeba, łatwo się spłukuje, nie jest za gęsty ani za rzadki. Zapach ledwo wyczuwalny, opakowanie z pompką wygodne - blokada pompki bardzo przydatna. Baardzo wydajny. Nie zauważyłam żeby tworzyły się jakieś "gluty" w pompce. Nie wysusza, nie podrażnia. Kolor mi się nie podoba, ale nie o kolor tu chodzi. Żel jest poprawny. Nic ponadto. Nie wiem jak będzie po zużyciu całego opakowania, ale sądzę, że raczej do niego nie wrócę. Poprawny to przecież za mało dla kosmetyku.

Zapłaciłam za niego 10.90zł

nieciekawy zapach

może i jest delikatny i wydajny ale moim zdaniem trudno sie spłukuje i wcale niestety nie jest bezzapachowy- ma absolutnie nieciekawy zapach, nie dający poczucia odświerzenia. Bardzo kiepściutki żel.

NIE! Polecam!!

Żel ten kupiłam ze względu na... jego kolorystyke, gdyż po prostu pasuje mi do łazienki;p Ale okazało się, że poza przyjemną barwą posiada on równie istotne atrybuty! Przede wszystkim świetnie się pieni, nie wysusza, nie podrażnia, odświeża, a dodatkowo jest wyjątkowo wydajny!:) Do tego wszystkiego dochodzi jeszcze bardzo poręczne i wygodne w użyciu opakowanie z pompką, dzięki czemu pełna higiena zostaje zachowana. POLECAM!!Dodano 24.12.2003Niestety muszę drastycznie zweryfikować ocenę tego produktu! :( Po zużyciu 2 opakowań stwierdzam, iż tak, jak na początku płyn ten spełniał WSZYSTKIE moje oczekiwania, tak teraz nie jest w stanie sprostać ŻADNEMU!! Ba, zaszkodził mi - wysuszył, podrażnił - KOSZMAR!! Nie polecam nikomu, a szczególnie osobom z jakąkolwiek wrażliwościa kosmetyczną na cokolwiek :( PORAŻKA!!! ;(

Make up no make up H&M

Spełnia swoją rolę

W zasadzie nie mam nic do zarzucenia:+ odświeża + łagodzi podrażnienia+ duże opakowanie z pompką+ wydajny- mógłby mieć przyjemniejszy kolor

W porządku

Nie mam do niego żadnych uwag. Ani zapach, ani działanie nie wzbudzają moich zastrzeżeń, tym bardziej wydajność. Jedyna wada to dozownik - biała pompka. Jest o wiele mniej poręczna niż w wersji niebieskiej, często się zacina i tylko z tego powodu nie kupię go więcej. Jedno opakowanie w trakcie użytku.

bardzo wydajny

W postaci gęstego żelu - dzięki temu jest wydajny w przeciwieństwie do płynów tego typu. Dobrze się pieni. Nie podrażnia. Ma paskudny zapach! Już lepiej gdyby był bezzapachowy. U mnie kosztuje 9 złotych - w zgłoszeniu jest napisane 15 złotych. Zero odświerzenia! Brzydkie ogromne opakowanie. Jak na razie najgorszy.

dla mnie super

A dla mnie jest w sam raz. Jestem zadowolona zarówno z konsystencji jak i działania. Skóra długo utrzymuje świeżość, nie swędzi i nie piecze.

nie polecam

gluty w pompce!!! otoz to!!! ;) nieciekawie to wyglada, jesli zas chodzi o stosowanie, to nie wspominam go zbyt dobrze - nie pienil sie, uczulil mnie w nieprzyjemny sposob, nie dawal uczucia swiezosci ani wrazenia umycia, zapach nijaki, jedyny plus to cena

nieciekawy

Chyba najgorszy żel jakiego używałam. Słabo się pienił. Tworzył gluty przy ujściu pompki. Dobrze się spłukiwał, nie podrażniał, lekko odświeżał, ale miał okropny, dla mnie dyskwalifikujący zapach i nieprzyjemny kolor, który źle mi się kojarzył.