Artiste, Professional Hair Care, Odżywcza maska do włosów z olejem makadamia

Artiste, Professional Hair Care, Odżywcza maska do włosów z olejem makadamia

Odżywcza maska z olejem makadamia głęboko nawilża i wzmacnia włosy od nasady aż po same końce. Jest bogata w kwas omega 7, który swoim składem przypomina sebum włosa, dzięki czemu stymuluje regenerację naskórka.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów wypadających
regenerujące, wygładzające, nawilżające
zapachowa
w słoiku
bogate
Skóra głowy
sucha i wrażliwa
Odcienie
ciemne

Nie jest to maska dla wymagających

Maseczka do złudzenia przypomina Oh my sexy hair macadamia, ale w rossmann, którą też miałam. Podobnie działa i ma niemal identyczny, niezbyt piękny, zapach. Jeżeli ktoś nastawia się, że kupując którąś z tych maseczek otrzyma efekty jak po Macadamia mask (100 zł za opakowanie), będzie rozczarowany. Te maski , OMSH i Artiste, są bardzo przeciętne i niewiele mają wspólnego z przywracaniem kondycji naszych włosów.

Maska Artiste, nakładana nieważne na ile, czy na 5 minut, czy na 15, a nawet- jak zalecają niektórzy- na 25 minut, nie przynosi żadnych większych efektów. Połysku brak, dociążenia zero, a z rozczesywaniem lekki kłopot. Wykorzystam ten kosmetyk do nakładania przed myciem razem z mieszanką olejków. To już jest jakiś pomysł. Po myciu nakładana maseczka Artiste nie daje efektów, na które liczę, a które potrafią dać mi niektóre inne maski. Nie jest to maska dla wymagających. Nie wiem czy ona nie jest słabsza od Kallosa.

Miękkie i gładkie pełne blasku :)

Maska rewelacyjne niweluje puszenie się włosów, doskonale je wygladza i dodaje blasku.Konsystencja typowo maskowa, nie spływa podczas aplikacji, pięknie pachnie a zapach utrzymuje się stosunkowo długo. Dzięki tej masce skończyły się moje problemy z rozczesywaniem i wyrywaniem włosów.

Artiste - odżywcza maska do włosów

Maska bardzo dobrze nawilża i odżywia włosy. Po dłuższym stosowaniu włosy są miękkie, gładkie i pełne blasku. Zaletą maski jest też piękny zapach który dosyć długo utrzymuje się na włosach. Produkt ułatwia również rozczesywanie.