Bee Natural, 100% Natural Beeswax Lip Balm (Naturalna pomadka do ust (różne rodzaje))

Pojemność 4,2 g

100 % Naturalny balsam do ust z woskiem pszczelim, regeneruje usta, natłuszcza, wygładza. Dostępny w kilku wersjach smakowych.

w sztyfcie
nawilżające
bez parabenów

Naturalna

Balsam do ust Bee Natural ma przepiękne y zapach, do wyboru trzy warianty: granat, kokos i mango. W składzie same naturalne składniki, co bardzo sprzyja naszym ustom. Nawilżenie jest całkiem nieźle, jednak trzeba go często dokładać. Na początku nie byłam num zachwycona, mając już swojego naturalnego ulubienca- balsam EOS, który nawilża lepiej. Jednak po jakimś czasie zauważyłam wyraźną poprawę w kondycji moich ust i jestem zachwycona. Od kiedy go używam wargi mi nie pękają i są wyjątkowo miękkie.
Opakowanie produktu jest bardzo małe i wygodne. Szata graficzna jest urocza, szczególnie plastry miodu.

Genialna pomadka!

Pomadka genialna, na dużą piątkę z plusem. Przekonuje mnie NATURALNY, krótki skład, przyjemny zapach, przystępna cena i mega aksamitne usta po aplikacji. Bardzo szybko poradziła sobie ze spierzchniętymi ustami. P.S. Pomadka Made in USA. Dlaczego żadna polska firma nie wpadła na pomysł tak przyjaznego środowisku i ludziom produktu?

Genialna

Pomadkę Bee Natural Pomegranate dostałam już jakiś czas temu w boxie z kosmetykami i jestem nią absolutnie zachwycona.

Minimalistyczne opakowanie z estetyczną szatą graficzną bardzo mi się spodobało. Pomadka jest w sztyfcie, o bardzo przyjemnej konsystencji - ani nie za miękka, ani nie za twarda. Kosmetyk pozostawia na ustach aksamitną, lekko tłustą warstwę, która je świetnie pielęgnuje i zabezpiecza przed wysuszeniem. Ponadto przepięknie pachnie i ma fajny posmak, trochę jak owocowa guma do życia.

Przy regularnym stosowaniu tej pomadki moje usta nawet podczas bardzo kiepskiej pogody są dobrze nawilżone i nie przesuszają się.
Bee Natural dobrze trzyma się na ustach, dzięki czemu nie trzeba jej używać co 10 minut. Ma świetny, naturalny skład, jest tania i wydajna - czego chcieć więcej? :)

Świetna!

+ Doskonale nawilża usta. Daje radę także wtedy, gdy mam już sporo suchych skórek.
+ Nadaje ustom delikatnego połysku, ale to bardzo naturalny efekt. Nie wygląda "tłusto" ani jak błyszczyk.
+ Nadaje się także pod szminki (też te płynne, matowe) i nie wpływa na ich konsystencję.
+ Miałam wersję z granatem i bardzo ładnie pachniała - tak owocowo (choć może niekoniecznie granatem).
+ Przystępna cena.

Super!

Swietny sklad i tym mnie kupila, w zalewie Paraffinum Liquidum to gwiazda ;) ladnie i długotrwale nawilza usta, skorki przy paznokciach itp. Przyjemny naturalny zapach (oceniam CocoNilla) i dobra wydajność. Cena nieco wygorowana, ale za takie dzialanie jestem w stanie poniesc nieco wyzszy koszt. Polecam!

Cudowny zapach, cudowne działanie...

Pomadka zachwyciła mnie od pierwszego zastosowania zarówno swoim działaniem jak i zapachem. Otrzymałam ją w boxie z kosmetykami i początkowo nie byłam zbyt zadowolona , ponieważ mam już pokaźny skład balsamów i pomadek regenerująco-nawilżających, ale ta podbiła moje serce.

Opakowanie jest malutkie o pojemności 4,2g, w postaci sztyftu. Przyjemna dla oka szata graficzna z widocznymi plastrami miodu i pszczółką. Całość w jasnym kolorze beżowo-żółtym. Zaopatrzone jest ono w małą zatyczkę około 1cm długości z którą ja mam notoryczny problem aby ją ściągnąć. Nie wiem czy trafiłam na felerny egzemplarz, czy też problem występuje przy każdym produkcie.

Sztyft jest twardy i zbity, początkowo niezbyt komfortowy w użyciu, ale po wykorzystaniu pierwszej warstwy idealnie rozprowadza się na ustach.
Ma niesamowicie przyjemną konsystencję w jasno białym kolorze która nie barwi ust i nie pozostawia żadnego nalotu.

Ja posiadam wersję pomergranate-granat w której zapach jest obłędny.
Choć chyba w niej najmniej wyczuwam aromat granatu, bo na pierwszy plan wybijają się nuty miodu i imbiru, który uwielbiam zarówno pod postacią jedzenia jak i w kosmetykach. Zapach świeży i orzeźwiający, przyjemny i mocno wyczuwalny po aplikacji.

Po zastosowaniu pomadki usta zyskują delikatną i bardzo przyjemną warstwę ochronną, która utrzymuje się przez kilka godzin mimo jedzenia i picia.
Pomadka jest obojętna w smaku i mimo oblizywania ust nic nie wyczujemy.
Za to daje dobre natłuszczenie i nawilżenie. Pod wpływem jej użycia zanikają wszelkie suchości i skórki, usta pięknie błyszczące i wyglądają bardzo naturalnie i ponętnie. Nawilżenie nie jest chwilowe, ale trwa bardzo długo a regeneracja po kilku użyciach jest widoczna.

Wydajność też godna pozazdroszczenia, zapach tak przypadł mi do gustu że stale jej używam i zużycie jest znikome.

Rewelacyjny skład 100% naturalne składniki miedzy innymi dużo olejków, aloes, ekstrakt z granatu, olejek rozmarynowy, olej z nasion słonecznika, olejek kokosowy, lanolina,vit.E.

Dla mnie bomba i chętnie wypróbuje inne wersje zapachowe, których jest na prawdę dużo, niestety produkt jest ciężko dostępny ...a szkoda bo ja jestem nim zachwycona.

Miłość od pierwszego nałożenia

Pomadkę dostałam w jednym z boxów kosmetycznych i popchnięta niezbyt dobrym stanem swoich ust od razu przystąpiłam do testowania.

Mam wersję Pomegranate. Pięknie pachnie. Trochę się namęczyłam, żeby ją odpieczętować.

Jest wytrzymała, ma bardzo fajną konsystencję, naprawdę czuję, że nawilża moje usta. W zimne dni obowiązkowo będę ją nosić przy sobie. Już teraz wiem, że gdy mi się skończy, kupię następną, ale pewnie tym raz kokosową.

Polecam :)

Naturalność, ale bez efektu WOW

Pomadka dotarła do mnie jako prezent. Skusił mnie zapach, strona wizualna produktu oraz to, że jest naturalny. Ma fajną konsystencję, świetnie sunie po ustach. Zapach? Obłęd! Nie do końca jest to granat (a taką mam wersję), a bardziej trochę granatu, trochę miodu, trochę jakby imbir i przyprawy. Co nie zmienia faktu, że w zapachu zakochałam się totalnie. :)
Działanie? Tu bez szału. Biorę pod uwagę fakt, że mam na maksa wymagające usta, bo taki mój urok i przez 27 lat mojego życia nie trafiłam nigdy na pomadkę, które świetnie nawilżałaby mi usta. Ta również tego nie robi. Natłuszcza owszem, więc podczas wietrznej pogody jest to plus.
Reasumując - sama nie kupię jej ponownie, aczkolwiek tę z pewnością zużyję ze względu na skład i zapach. :)