Avon, Advance Techniques Intense Repair, Instant Recharge Treatment (Błyskawiczna kuracja regenerująca do włosów suchych i zniszczonych)

Błyskawicznie wzmacnia i wygładza strukturę włosów, nadaje im miękkość i jedwabistość.
Zawartość fiolki wetrzeć w wilgotne włosy. Pozostawić na 1 - 2 minuty, a następnie spłukać. Stosować raz w tygodniu.
Opakowanie zawiera 4 tubki po 15ml.

Cena: 22zł / 4x15ml

dla mało wymagających włosów

Kiedy użyłam go po raz pierwszy (na zadbanych włosach) wydawało mi się, że znalazłam odżywkę-kurację idealną. Ale kiedy po powrocie od fryzjera gdzie rozjaśniłam włosy i ufarbowałam je na jaśniejszy kolor umyłam w domu włosy i zaaplikowałam całą ampułkę oniemiałam, ponieważ po spłukaniu moje włosy były tak szorstkie, że nawet palcami nie mogłam ich rozczesać. Dlatego na włosach zniszczonych zabiegami fryzjerskimi ta kuracja nie sprawdzi się; lepiej dołożyć kilka złotych i zainwestować w ampułki absolute repair.
Odżywka łatwo się spłukuje ale bardzo ciężko wycisnąć resztkę z tej malutkiej tubki. polecam tym Paniom, które nie mają większych problemów z włosami a chcą im zafundować od czasu do czasu dawkę porządnego nawilżenia.

Używam tego produktu od:w lecie
Ilość zużytych opakowań:4 ampułki