Kaseta z cieniami, pudrem i różem

Kaseta z cieniami, pudrem i różem

Kaseta z 9 cieniami do oczu, dwoma odcieniami pudru, dwoma różami, pędzelkiem, gąbeczką do pudru, czarną kredką do oczu, aplikatorkiem do cieni i lusterkiem. Kasetki są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych.

jest ok, polubiłam ten zestaw

Zestaw spodobał mi się, dlatego, że są tam nie tylko cienie, ale również pędzelki, gąbki, kredka i aplikator. Lubię mieć wszystko w jednym miejscu, więc za to duży, duży plus. Co do samej trwałości i wydajności to również oceniam to wyjątkowo wysoko. 2 lata używam tego zestawu i potwierdzam jego świetną jakość. Mam zastrzeżenia co do gamy kolorów i samej konsystencji cieni, które lekko obsypują się oraz są mało intensywne. Natomiast na codzienne warunki w zupełności wystarczą, aby używać ich np. do pracy czy na jakieś skromniejsze wyjścia.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Masakra

No cóż, nie oczekiwałam po nich cudów i takowych nie ma. Mam dwie palety, obydwie dostałam i praktycznie ich nie używam.

Ilekroć daję im szansę, tzn używam kolejnego cienia ( a w jednej jest 48 cieni, w drugiej chyba 24 + róże i pudry) dosłownie krew mnie zalewa- kolorami różnią się od siebie te cienie tylko w opakowaniu, na powiece są blade, tandetnie błyszczące i nawet najciemniejsze kolory wychodzą jaśniusieńkie, a po chwili nie ma ich wcale. Strasznie się też kruszą, prawie nie da się ich nałożyć na pędzel czy aplikator, bo \'pylą\'.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: korzystam (choć to za duże słowo) z dwóch palet

Ten zapach...

+ cienie do oczu pachną :D
+ są trwałe

Nie wiem, jak z jakością pudrów, ponieważ z powodu pewnego incydentu zostały wykruszone, ale róż oraz cienie są trwałe. Sama nigdy nie kupiłabym czegoś takiego, zostały mi przekazane przez osobę, której nie pasowały, ale ostatecznie produkt ten świetnie się sprawuje. Spełnia moje oczekiwania co do makijażu delikatnego, wesołego, innego każdego dnia, zależnie od nastroju.Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (niepełne)

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

REWELACJA

Posiadam paletę składającą się z ok 48 cieni i bardzo sobie ją chwalę :)
* bardzo duży wybór kolorów ( ja używam głównie beżów i brązów , od czasu do czasu zieleni)
*bardzo ładny rozświetlający efekt
*nie są bardzo mocne, jeśli się chce uzyskać mocniejszy kolor to można nałożyć na mokro
*wcale nie pachną brzydko :P ( tzn.dla mnie to one wcale nie pachną :P )
*średniej trwałości ale nigdy nie nakładam bazy do cieni
*fakt - osypują się czasem ( ukruszył mi się w paletce taki ohydny granatowy kolor i co się go przez przypadek dotknę to zmycie go jest koszmarne)
* bardzo wydajna
Daję 4 gwiazdki bo paleta na stałe zagościła w mojej kosmetyczce, używam jej od 1,5 roku a cieni nie ubywa :D

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

polecam:)

A ja używam tych cieni na bazę Artdeco i są wtedy lepsze niż luksusowe, drogie cienie! Używam ich na codzien i na wielkie wyjscia i trzymają się super! Szeroka gama kolorów sprawia że łatwo można dopasowac makijaż do stroju.

Używam tego produktu od 5 miesięcy

Nie to, co miało byc...

Po pierwsze nie polecam. Skuszona symboliczną ceną pomyślałam, że warto.. No i niestety. Ciebie na oku praktycznie się od siebie nie różnią, jedyny efekt jaki jest to jakieś błyszczenie się na powiece. Jedynie 2-3 kolory są na tyle wyraźne, że można nimi zrobić coś na tych powiekach.
Nie polecam. jedyny plus to cena i całkiem ładne opakowanie.

Używam tego produktu od: tygodnia i już więcej pewnie nie użyję
Ilość zużytych opakowań: 1 i raczej go nie skończę

a ja nie polecam

Cienie zachęciły mnie niską ceną, dużą paletą kolorów...kupiłam i żałuję, teraz leży w szufladzie i myślę co z nią począć

minusy:
- hmm, co z tego że mnóstwo kolorów, kiedy nie różnią się one prawie wcale od siebie, a na oku różnicy nie widać już w ogóle
- osypują się niesamowicie
- błyszczą się tandetnie
- są w ogóle nietrwałe (po godzinie są już rozmazane, zebrane w jedną kreskę:( )
- śmierdzą, brrrr
- podrażniają oczy

Nie warto!

Ilość zużytych opakowań: och chyba nigdy nie zużyję jednej palety

cudo!!

Cena na prawdę symboliczna, cienie dość trwałe, szeroka gama barw do wyboru, jednym słowem cudo, nie ruszam się bez tej palety z domu. Gorąco polecam!!

Używam tego produktu od:pól roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Jak dla mnie - BOMBA

Mam taką paletkę jak na zdjęciu. Początkowo nie byłam przekonana - nieco tandetny wygląd. Ale po wypróbowaniu okazało się, że cienie spisują się rewelacyjnie! Wspaniale pokrywają powiekę i naprawdę dłuuuugo się utrzymują. Może przy nakładaniu się nieco zbyt osypują - ale to rekompensuje cena. Różu nie używam więc nie mogę się wypowiedzieć. Ale puder też nie jest zły. Można "przypudrować nosek" bez obaw :))).

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

niezłe

Miałam taka paletkę bodajże z 24 cieni złożoną,2 pudrów,4 błyszczyków,różu,tuszu,2mini kredek do ust i 2 do oczu :-) Oczywiście najważniejsze z całej paletki są cienie,które prezentują całkiem niezłą jakość.Zwłaszcza ładne są perłowe bez brokatu.Bogata gama kolorów,długi czas utrzymywania się na powiece,dość dobra wydajność.Nie jest to wielka klasa cieni,co można zauważyć po konsystencji,czy też umiarkowanej łatwości cieniowania.Kolory mocno napigmentowane,barwy więc na powiece nasycone.Do delikatnego,naturalnego makijażu niekoniecznie są stworzone :-) Niemniej jednak dobre,a w swojej klasie cenowej nawet bardzo dobre.
Co do tuszu w moim zestawie - był beznadziejny - dno totalne.Podeschnięty,a po umalowaniu robił pandę.Nie trzymał się rzęs kompletnie.
Kredki do ust i oczu natomiast były odpowiediej miękkości i miały ładne, wyraźne kolory.Błyszczyki - również zachwycające poza smakiem ;-) Roż - ładny,naniesiony z wyczuciem nie stwarza wizerunku zdrowej,rumianej "dziołchy" ;-) Puder - dobry,nie powodujacy uczucia sztywnej buźki,aczkolwiek bardzo nietrwały.
Podsumowując taka kasetka to fajna rzecz zwłaszcza dla młodych dziewczyn,eksperymentujących dopiero z makijażem.Dają możliwość przetestowania wielu kombinacji.Za taką cenę jaką ma należy się polecić.

Używam tego produktu od:kilka lat temu

jestem zadowolona

Podobnie jak poprzedniczki jestem zadowolona z palety RR. Ich zaletą jest przede wszystkim niska cena i całkiem niezła jakość - ładnie się błyszczą i długo wytrzymują na oczach. Produkt godny polecenia :)

Używam tego produktu od: ponad roku

Świetna!!!

Poprostu są świetne, każdy musi je sprawdzić. Są tanie i jak na cenę wysokiej jakości, są palety nawet 72 kolorów, można kombinować i zobaczyć jaki kolorek do nas pasuje, ładnie się błyszczą, dobrze się nakładają, nie obsypują się. Śliczne odcienie srebrne i złote

Używam tego produktu od: paru lat