Bell, Fashion Colour, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Bell, Fashion Colour, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Najnowsza kolekcja lakierów do paznokci Fashion Colour zachwyca bardzo odważnymi, ekstrawaganckimi kolorami. W kolekcji znajdują się najmodniejsze w tym sezonie kolory, będące uzupełnieniem, swoistą kwintesencją stroju bez względu na okazję.
Lakiery, idealnie kryją już przy pierwszej warstwie. Są super trwałe i pozostawiają na paznokciach efektowny super połysk. Przyjemnie i dokładnie się aplikują, dzięki specjalnie wyprofilowanemu pędzelkowi. Nie pozostawiają smug ani nieestetycznych grudek. Nie zawierają szkodliwych związków: toluenu oraz formaldehydu.

Cena: 6zł / 11g
/ic/

Dobre :)

Są bardzo dobre. Obecnie mam kolor szary -414. Mają dobre krycie, choć długo schną. Odpryskują - wiadomo. Ale czas jest adekwatny do ceny. Są tanie a wybór kolorów też jest imponujący. Warto je mieć.

Porządny

Marka Bell już dawno podbiła moje serce lakierami:
ten jest tani, wydajny, dobrze napigmentowany, pędzelek też ok, wytrzymuje parę dni nawet bez top coatu, po top-ie nawet do 1,5 tygodnia. Kupuję je bardzo często.

całkiem przyzwoity lakier

Miałam do czynienia z lakierem nr 412 (ciemnoniebieski) i 413 (ciemnozielony). Z tych dwóch ostatecznie wolałam ten niebieski, ale oba są sensowne. Dwie warstwy zawsze. Trochę trzeba się naczekać na przyschnięcie, dlatego dobrze w tym czasie zaplanować jakiś serial.

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Jestem na nie

Lakier posiadam w żółtym odcieniu.Niestety trzeba aż trzy warstwy dać aby pokryć płytkę paznokcia, a ja akceptuje tylko dwie. Trzeba podbijać kolor najpierw białym lakierem niestety. Lakier kosztował nie wiele, kupiłabym go ponownie ale już nie w tym kolorze.Możliwe, że to wina koloru.Trwałość dość słaba.

oceniam 307

Urzekł mnie kolor tego lakieru, takiego nie mam jeszcze w swej niemałej kolekcji. Idealny ni to róż ni to bordo coś pomiędzy, obłędny. Dobrze kryje (zawsze nakładam dwie warstwy), nie odpryskuje, nie smuży. Starł się z końcówek po 5 dniach. Całkiem przyzwoity produkt w niskiej cenie.

Dobry lakier

Lakier jest wydajny, posiadam piękny żółty kolor. Odpryskuje nieznacznie po jednym dniu i ściera się szybko, jednak nie robi raczej smug. Łatwo i przyjemnie się go nakłada.

Calkiem ok

Bardzo fajny lakier, dobrze napigmentowany, konsystencja jaknajbardziej super-nie zalewa skorek. Ladne kolory, ladne opakowanie, przyzwoita cena. Trwalosc moglaby byc lepsza, niestety po 1 dniu juz mialam odpryski, wiec minus.

Super lakiery

Wypróbowałam kilka kolorów lakierów z tej serii.Lakiery są trwałe,długo utrzymują się na paznokciach.Nie odpryskują i nie kruszą się.Kolory są żywe i wyraziste.Pięknie wyglądają na paznokciach.Wygodna aplikacja.

Super

Do wyboru mamy dużą paletę pięknych i intensywnych kolorów.

Lubię go ponieważ jest bardzo trwały, długo utrzymuje się na paznokciach, nie kruszy się, jest bardzo elastyczny.
Ładnie i równomiernie nakłada się na paznokcie.

Przez długi czas nie wysycha szybko w butelce.
Jest to niedroga a dobra propozycja.

Świetny,niedrogi lakier

Ja jestem zaskoczona na plus, aktualnie mam kolor taki łososiowo-malinowy
+ładne kolory
+ładne opakowanie
+niedrogi, a duża pojemność (ok 6zł za 11g)
trzeba nałożyć dwie warstwy, ale to tak chyba jest z każdym lakierem więc ani plus ani minus ;)
- mały minus,że długo schnie, czasem jest to plusem, można szybko nanieść poprawkę ;)

Niektóre Panie zapominają chyba, że to nie hybrydowy i nie wiem czego oczekują, jest lakierem, trzyma ładnie, po dwóch warstwach wygląda pięknie. Czego więcej trzeba? ;)

Smugi :(

Lakiery w bajecznych komórkach idealnych na wiosnę ale zdecydowanie nie dla moich paznokci i moich umiejętności malowania. Dla mnie wielkimi plusami są:
+Kolory - żywe, soczyste, piękne
+Cena
+Dostępność
Jednak minusy też są:
-Słaba trwałość
-Konsystencja - rzadki, trzeba nakładać min. dwie warstwy, powstają smugi
-Długo schnie

Osobiście będę rozglądać się za czymś innym.

Bardzo przyjemne lakiery

Mam dwa kolory - 307 (idealna fuksja, nie za jasna i nie za ciemna) i 302 (metaliczno-satynowy granat). Lakiery sie miedzy soba roznia. Fuksja jest swietna, 2 warstwy wystarczaja na idealne pokrycie i calkiem szybko schnie. Granat jest bardziej wymagajacy - po 2 warstwach mialam delikatne przeswity, wiec musialam dodac 3 (mam wrazenie, .: konsystencja jest bardziej wodnista), schnie troszke bardziej opornie. Ale kolor sliczny, wiec mu to wybaczam :-) Duzym plusem jest trwalosc - kilka dni bez odpryskow bardzo na plus! Lakiery maja ladne, proste opakowania, wygodny pedzelek i wolno gestnieja.

Odejmuje 1 gwiazdke za roznice w jakosci miedzy kolorami, ale chetnie siegne po kolejne! Polecam.