Bell, Fashion Colour, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Bell, Fashion Colour, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Najnowsza kolekcja lakierów do paznokci Fashion Colour zachwyca bardzo odważnymi, ekstrawaganckimi kolorami. W kolekcji znajdują się najmodniejsze w tym sezonie kolory, będące uzupełnieniem, swoistą kwintesencją stroju bez względu na okazję.
Lakiery, idealnie kryją już przy pierwszej warstwie. Są super trwałe i pozostawiają na paznokciach efektowny super połysk. Przyjemnie i dokładnie się aplikują, dzięki specjalnie wyprofilowanemu pędzelkowi. Nie pozostawiają smug ani nieestetycznych grudek. Nie zawierają szkodliwych związków: toluenu oraz formaldehydu.

Cena: 6zł / 11g
/ic/

Dobry lakier

Lakier jest wydajny, posiadam piękny żółty kolor. Odpryskuje nieznacznie po jednym dniu i ściera się szybko, jednak nie robi raczej smug. Łatwo i przyjemnie się go nakłada.

Calkiem ok

Bardzo fajny lakier, dobrze napigmentowany, konsystencja jaknajbardziej super-nie zalewa skorek. Ladne kolory, ladne opakowanie, przyzwoita cena. Trwalosc moglaby byc lepsza, niestety po 1 dniu juz mialam odpryski, wiec minus.

Super lakiery

Wypróbowałam kilka kolorów lakierów z tej serii.Lakiery są trwałe,długo utrzymują się na paznokciach.Nie odpryskują i nie kruszą się.Kolory są żywe i wyraziste.Pięknie wyglądają na paznokciach.Wygodna aplikacja.

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Super

Do wyboru mamy dużą paletę pięknych i intensywnych kolorów.

Lubię go ponieważ jest bardzo trwały, długo utrzymuje się na paznokciach, nie kruszy się, jest bardzo elastyczny.
Ładnie i równomiernie nakłada się na paznokcie.

Przez długi czas nie wysycha szybko w butelce.
Jest to niedroga a dobra propozycja.

Świetny,niedrogi lakier

Ja jestem zaskoczona na plus, aktualnie mam kolor taki łososiowo-malinowy
+ładne kolory
+ładne opakowanie
+niedrogi, a duża pojemność (ok 6zł za 11g)
trzeba nałożyć dwie warstwy, ale to tak chyba jest z każdym lakierem więc ani plus ani minus ;)
- mały minus,że długo schnie, czasem jest to plusem, można szybko nanieść poprawkę ;)

Niektóre Panie zapominają chyba, że to nie hybrydowy i nie wiem czego oczekują, jest lakierem, trzyma ładnie, po dwóch warstwach wygląda pięknie. Czego więcej trzeba? ;)

Smugi :(

Lakiery w bajecznych komórkach idealnych na wiosnę ale zdecydowanie nie dla moich paznokci i moich umiejętności malowania. Dla mnie wielkimi plusami są:
+Kolory - żywe, soczyste, piękne
+Cena
+Dostępność
Jednak minusy też są:
-Słaba trwałość
-Konsystencja - rzadki, trzeba nakładać min. dwie warstwy, powstają smugi
-Długo schnie

Osobiście będę rozglądać się za czymś innym.

Bardzo przyjemne lakiery

Mam dwa kolory - 307 (idealna fuksja, nie za jasna i nie za ciemna) i 302 (metaliczno-satynowy granat). Lakiery sie miedzy soba roznia. Fuksja jest swietna, 2 warstwy wystarczaja na idealne pokrycie i calkiem szybko schnie. Granat jest bardziej wymagajacy - po 2 warstwach mialam delikatne przeswity, wiec musialam dodac 3 (mam wrazenie, .: konsystencja jest bardziej wodnista), schnie troszke bardziej opornie. Ale kolor sliczny, wiec mu to wybaczam :-) Duzym plusem jest trwalosc - kilka dni bez odpryskow bardzo na plus! Lakiery maja ladne, proste opakowania, wygodny pedzelek i wolno gestnieja.

Odejmuje 1 gwiazdke za roznice w jakosci miedzy kolorami, ale chetnie siegne po kolejne! Polecam.

Dobry

Przyzwoity i dobry lakier do paznokci.
+dobrze kryje-przy dwóch warstwach już tak super
+duża paleta fajnych kolorów
+ładne wykończenie-blyszczące lekko i satynowe
+szybko schnie
+trwałość bez nawiechniowego preparatu: 3-4 dni, więc przyzwoita
+wygodny pędzelek, którym można łatwo pomalować cały paznokieć

Jeden wielki niewypał :/

Z moją przyjaciółką skuszone ładnymi kolorami i ceną tego lakieru zdecydowalismy się go kupić . Prezentował się slicznie w opakowaniu. Ten lakier to była jakas tragedia , okropnie się nakładał !!! Po prostu się rozlewał prawie jak woda . Konsystencja to jakis bubel . Wysycha dosyć wolno. Bo ten lakier po prostu się rozlewa . Po wielkich męczarniach nakładania tego lakieru nie chciał się zmyć niczym , pozostało go obskrobać i uszkodzić paznokcie . Przyjaciółka miała dokładnie tą samą sytuację , nie polecam :/

Malinowa fuksja.

Jestem w posiadaniu koloru fuksjowo- malinowego. Całe życie myślałam, że to Evelline. A tu niespodzianka. Bell.
Kolor jest bardzo ładny. Elegancki. Klasyczny. Bez tandety. Jakość lakieru również dobra. Wystarczą 2 cienkie warstwy, bez smug, bez odpryskiwania.
Zapach znośny. Nie zasycha w buteleczce. Nie rozwarstwia się. Przyjemnie maluje się nim paznokcie. Pędzelek jest raczej cienki, ale wygodny.
Fajny lakier.

Dobry

Posiadam kolor czerwony. Jak dla mnie lakier jest dobry. Na moich paznokciach utrzymuje się około 4 dni bez żadnego utrwalacza czy utwardzacza. Moim zdaniem to nawet dobry wynik jeśli się dużo "stuka" w klawiaturę :)
Zawsze nakładam dwie warstwy, kolor wtedy jest bardziej nasycony. Pigmentacja jest w porządku. Cena jak najbardziej na plus. Dość szybko wysycha.

może być

Posiadam nr 804.
Plusy:
* fajny letni kolorek
* wygodny pędzelek
* cena

Minusy:
* potrzeba minimum 2 warstw, żeby wyglądał estetycznie
* zamawiałam starszą wersję tego lakieru przez internet, gdyż nie mogłam jej znaleźć stacjonarnie