Bell, Fashion Colour, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Bell, Fashion Colour, Nail Enamel (Lakier do paznokci)

Lakiery kryją już przy pierwszej warstwie. Są trwałe i pozostawiają na paznokciach połysk. Dokładnie się aplikują, dzięki wyprofilowanemu pędzelkowi. Nie pozostawiają smug ani grudek. Nie zawierają szkodliwych związków: toluenu oraz formaldehydu.

tani i dobry

Ma wszystko czego można oczekiwać od lakieru. Precyzyjny pędzel i fajną gęstą konsystencję , która pokrywa równomiernie płytkę przy pierwszej warstwie. Trzyma się około 5 dni przy wykonywaniu wszelakich domowych czynności. Dodatkowo występuje w dużej gamie odcieni

Lakier bell

Lakiery z tej serii są w pięknych kolorach, zarówno delikatnych jak i mocnych odcieniach. Bardzo łatwo się nakładają , lakier się nie rozlewa ani robi gródek. Wystarczy jedna warstwa, ponieważ ma doskonałe krycie. Bardzo długo trzyma się na paznokciach i nie odpryskuje.

Przeciętny lakier

Plusy:
:) ładne kolory, posiadam klasyczną czerwień
:) wygodny w użytkowaniu pędzelek dobrze rozprowadza produkt
:) w połączeniu z utrwalaczem z essence trzyma sie całkiem niezle
:) bardzo niska cena
:) dostępny w wielu drogeriach
:) nie gęstnieje z czasem
:) nie odbarwia paznokci

Minusy:
:( niestety bez utrwalacza lakier schodzi dosyć szybko wiec minus za trwałość

Podsumowując jest to typowy lakier, można wypróbować ale nie ma co liczyć na wysoką trwałość.

MAKIJAŻ Z BELL HYPOALLERGENIC

Miły dla oka

To cudowny lakier,jest bardzo trwały,nie odpryskuje nawet po 3 dniach,jest wiele kolorów do wyboru,
Jest łatwo dostępny,wydajny,cena jest niska
Łatwo się nakłada lakier-pędzelek jest na tyle szeroki że z łatwością można pomalować paznokcie bez brudzenia skórek

Ulubione!!!

Lakiery z tej serii są moimi absolutnymi ulubieńcami w tej kategorii!!! Żaden kolor kupiony z tej serii mnie nie zawiódł, a mam ich chyba z 6.
Super pędzelek, świetnie się nakładają, bardzo szybko zastygają tak, że nic ich nie ruszy, dość długo się utrzymują (ok. 5 dni). Każdy kolor jest żywy, piękny i modny, i wygląda cudnie na paznokciach. Do tego nie pogorszył mi stanu płytki, a swego czasu miałam z tym ogromny problem. No i śmieszna cena (ok. 8 zł) przy świetnej wydajności. Polecam.

Czerwony z tej serii najlepszy!

To jeden z moich ulubionych lakierów Bell.
Najlepszy jak dla mnie, jest w odcieniu czerwieni.
Już jedna warstwa pokrywa paznokcie bez smug.
Szybko wysycha i pięknie lśni.
Zaskoczył mnie negatywnie żółty - nawet dwie warstwy pozostawiały zacieki.

Cudowny! Piękny, głęboki, błyszczący kolor.

Długo wahałam się czy nie dać 5/5, ale lakier ma dwie wady .
Ma dość rzadką konsystencję przez co równomierne nałożenie na płytkę paznokcia wymaga uwagi i precyzyjnej ręki (by nie nałożyć zbyt grubej warstwy, która może się zlewać).
Druga wada - konieczność nałożenia dwóch warstw. Po pierwszej warstwie lekko prześwituje.
Poza tym sama zalety - niska cena, przepiękny, głęboki kolor (ja wybrałam nr 307) - pomiędzy bordo, a ciemniejszą maliną.
Lakier przepięknie błyszczy (po nałożeniu drugiej warstwy), nie potrzeba top coatu. Kolor jest piękny, głęboki, lśniący.
Bez top coatu lakier "trzyma" między 2-3 dni, potem starł się na końcówce dwóch paznokci.
Moim zdaniem całkowicie przyzwoita trwałość jak na taką cenę i brak top coatu.
Do tego niska cena, a jakość (ogólna) jak lakierów co najmniej 2 razy droższych.
Bardzo polecam!

Dobre :)

Są bardzo dobre. Obecnie mam kolor szary -414. Mają dobre krycie, choć długo schną. Odpryskują - wiadomo. Ale czas jest adekwatny do ceny. Są tanie a wybór kolorów też jest imponujący. Warto je mieć.

Porządny

Marka Bell już dawno podbiła moje serce lakierami:
ten jest tani, wydajny, dobrze napigmentowany, pędzelek też ok, wytrzymuje parę dni nawet bez top coatu, po top-ie nawet do 1,5 tygodnia. Kupuję je bardzo często.

całkiem przyzwoity lakier

Miałam do czynienia z lakierem nr 412 (ciemnoniebieski) i 413 (ciemnozielony). Z tych dwóch ostatecznie wolałam ten niebieski, ale oba są sensowne. Dwie warstwy zawsze. Trochę trzeba się naczekać na przyschnięcie, dlatego dobrze w tym czasie zaplanować jakiś serial.

Jestem na nie

Lakier posiadam w żółtym odcieniu.Niestety trzeba aż trzy warstwy dać aby pokryć płytkę paznokcia, a ja akceptuje tylko dwie. Trzeba podbijać kolor najpierw białym lakierem niestety. Lakier kosztował nie wiele, kupiłabym go ponownie ale już nie w tym kolorze.Możliwe, że to wina koloru.Trwałość dość słaba.

oceniam 307

Urzekł mnie kolor tego lakieru, takiego nie mam jeszcze w swej niemałej kolekcji. Idealny ni to róż ni to bordo coś pomiędzy, obłędny. Dobrze kryje (zawsze nakładam dwie warstwy), nie odpryskuje, nie smuży. Starł się z końcówek po 5 dniach. Całkiem przyzwoity produkt w niskiej cenie.