Arnica Essentiel, Concentré Grand-Froid (krem ochronny na zimę)

Arnica Essentiel, Concentré Grand-Froid (krem ochronny na zimę)

Krem ochronny na zimę z woskami roślinnymi.

Bardzo dobrze wygładza i nawilża dłonie. Ma gęstą konsystencję ale szybko sie wchłania. Bardzo delikatny zapach.

Niegdyś mój ukochany, bezkonkurencyjny

Niestety to produkt wycofany ze sprzedaży :(. Do tej pory szukam jego godnego następcy, niestety jak dotąd bezskutecznie.

Ten krem towarzyszył mi nie tylko zima, używałam go przez cały rok. Zimą koił zniszczone od mrozu i wiatru popękane czasem do krwi ręce! ładnie natłuszczał i pielęgnował skórę. Był niezastąpiony również latem, podczas wysokich temperatur.

W tej chwili wykańczam jakieś końcówki tego kremu. Pisze końcówki bo miałam zwyczaj mieć go w każdej torebce żeby nie wkładać za każdym razem i nie wyciągać. Teraz zużywam te resztki... :(
Do tej pory żaden z kremów NIE LECZYŁ zniszczonych dłoni tak jak ta moja ukochana Arnica...

A ten waniliowy zapach: przyjemny, otulający, piękny...!:D

Nie podzielam pozytywnych opinii poprzedniczek

Używałam tego kremu w najtrudniejszym dla dłoni okresie - kiedy temperatura na zewnątrz dochodziła do -20 stopni. Moje dłonie są bardzo wymagające, podrażnione, wysuszone, zaczerwienione. Zima i niska temperatura nie mają na nie dobrego wpływu. Krem działa doraźnie, nawilża dłonie chwilowo, utrzymuje je w niezłej kondycji, ale nie ma działania długofalowego. Nie jest odpowiedni dla wymagających dłoni.
Sprawą dyskusyjną jest zapach kremu. Mi osobiście nie przypadł do gustu, trudno go do czegokolwiek porównać. Początkowo jest dosyć ciężki, szybko jednak przestaje być wyczuwalny. Można się do niego przyzwyczaić.
Polubiłam konsystencję kremu. Krem jest gęsty i treściwy. Pozostawia na dłoniach mięciutki, odżywczy film, który czuć jeszcze myjąc ręce rano po wieczornym użyciu kremu. Krem nie wchłania się całkowicie, dlatego też stosowałam go tylko na noc. Doskonale się rozsmarowuje, nie roluje się. Nie podrażnia skóry. Nie jest wydajny, skończył się dosyć szybko.
Tubka - z zatrzaskiwanym wieczkiem - jest funkcjonalna i wygodna w użyciu. Służy bezawaryjnie do samego końca. Tubka jest miękka - krem łatwo się wyciska. Poza tym tubka jest mała, nie "kłamie" - nie lubię, kiedy tubka jest niewspółmiernie duża do gramatury kremu w niej zawartego, taka "napompowana", żeby wydawało się, że kremu jest więcej niż w rzeczywistości. Yves Rocher nie wprowadza w błąd.

Używam tego produktu od: około półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka 50 ml

byłby okay, gdyby..

Dostałam go gratis do zakupów i w sumie się ucieszyłam, gdyż moje ręce wymagają porządnej zimowej ochrony. Jednak krem sam w sobie nie zaskakuje, chociaż może używałam go niewystarczająco długo, a to dlatego, ze jego zapach był dla mnie zbyt duszący, nieprzyjemny i uciążliwy. Po posmarowaniu rąk niestety ciężko mi było wytrzymać, a jak wiadomo zapach dłoni często dociera do naszego nosa.

Nie polecam osobom wrażliwym na ciężkie zapachy.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Eris film 1

Fantastyczny

Dobrze się wchłania, ładnie pachnie , nawilża , tworzy tłustą warstewkę na rękach, dzięki czemu chroni dłonie na zimnie - a do tego JEST STWORZONY.
W zupełności spełnia obietnice producenta, zdecydowanie jest jednym z lepszych kremow jakie używałam- zakupilam go w promocji za 7,9!!

Dość dobry

Mam mieszane uczucia odnośnie tego kremu. Z jednej strony plusem jest przyjemny (jak dla mnie) delikatny zapach i gładkie dłonie, z drugiej jednak nie nawilża on tak jak powinien - po krótkim czasie trzeba posmarować dłonie ponownie. Co do swoich funkcji ochronnych to spełnił swoją funkcję w 100% - zdarzyło mi się chodzić bez rękawiczek tej zimy i dzięki temu kremowi, tak bardzo to moim dłoniom nie zaszkodziło. Cena nie jest dla mnie tak wielkim minusem, gdyż udało mi się ten krem kupić w promocji. Pojemność - wiele Wizażanek narzeka,że opakowanie jest zbyt małe, dla myślę że jest ono w sam raz.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Dobry.

Właściwie wszystko w tym kremie jest ok. No, może poza zapachem, który czasem mi nie przeszkadza, a czasem jest tak irytujący, że nie mogę go znieść. Krem skutecznie nawilża, dłonie są po nim miękkie. Nieźle chroni przed mrozem, sprawdził się u mnie w zimę. Dosyć wydajny, no i cena nie jest problemem, tym bardziej, że można go dostać w całkiem niezłej promocji, lub jako gratis do zakupów.
Ogólnie solidny kosmetyk, polecam.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

nie kupie 2 raz

krem jak krem!
wiecej go nie kupie ze wzgledu na cene. kupilam go na promocji myslalam ze bedzie duzo lepszy.
go czerwonego garniera sie nie umywa. efekt moze bylby widoczny gdybym co chwile rece nim smarowala.
zapach nie bardzo mi sie podoba. rece zaraz po nasmarowaniu sa mile w dotyku jednak jest to uczucie ulotne. nie kupie go 2 raz.

Używam tego produktu od:miesiaca

Bardzo dobry!

Bardzo dobry krem.
Po posmarowaniu dłoni daje efekt natychmiastowego nawilżenia.
Nie klei się, nie lepi, szybko się wchłania. Nie pozostawia nieprzyjemnej warstwy na dłoniach ale je nawilża, chyba nawet zmiękcza i sprawia, że są delikatniejsze.
Rewelacyjny nie tylko na zimę, ale do codziennego użytku dla suchych dłoni.
Najlepszy jaki dotąd miałam.

Dobry

Zaraz po posmarowaniu dłonie są rzeczywiście gładkie, miłe w dotyku, nawilżone. Jednak krem nie poprawia ich ogólnego nawilżenia; efekt jest krótkotrwały. Jego cena jest, więc moim zdaniem za wysoka w stosunku do działania.
Pojemność niewielka, ale dzięki temu jest dobry do noszenia w torebce.
Ma przyjemny, intensywny i dość długo utrzymujący się na dłoniach zapach - to mi się w nim podobało.
Ogólnie: dobry, ale nie rewelacyjny.

Super!

Rewelacyjny krem na zimę - ma gęstą konsystencję, ale dobrze sie wchłania. Ręce są natychmiast gładkie. Coś, co sobie cenię zimą, to to , że na rękach pozostaje delikatna kremowa rękawiczka przez pewien czas. Gdy mam zbyt suche ręce zdarza mi sie stosować go na noc w innych porach roku, efekt na rano murowany.

Nic innego tak mi nie pomogło zimą.

Rewelacja!

Najlepszy krem do rąk jaki do tej pory stosowałam! a próbowałam wielu :/
Wspaniale nawilża i wygładza dłonie nie zostawiając tłustej warstwy.
Szkoda tylko, ze taka mała tubeczka, ale i tak to mój KWC!

KWC

Mam bardzo suche dłonie, które na dodatek często myję. Kremy do rąk zużywam w ilościach hurtowych i wypróbowałam ich już naprawdę wiele. Jedne były lepsze, inne gorsze, ale tylko ten okazał się naprawdę skuteczny. Szybko się wchłania, ładnie pachnie i doskonale chroni dłonie.
Jedyne do czego się mogę przyczepić to cena- 23 złote za niewielką pojemność. Kupuję w promocji 2 w cenie 1, wtedy już nie jest tak źle:)
Mimo że nie wszystkie kosmetyki Yves Rocher są dobre, (zwłaszcza na te ceny) to wiele jest rewelacyjnych i wśród nich jest właśnie ten krem.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego