Yves Rocher, Beauté Express Mousse Coiffante - pianka do układania włosów

Yves Rocher, Beauté Express Mousse Coiffante - pianka do układania włosów

Pianka do włosów na bazie miłorzębu o właściwościach ochronnych, optycznie zwiększa objętość włosów, nadaje puszystości i pozwala na trwałe uczesanie. Nie pozbawia włosów naturalnego połysku i nie obciąża ich. Włosy staja się miękkie, błyszczące i w błyskawiczny sposób układają się. Przeznaczona jest do każdego rodzaju włosów.

Cena: ok. 22 zł

O taka sobie

O taka sobie pianka, lepsze mozna znalezc, choc z drugiej strony zla nie jest.
Przede wszystkim ladnie pachnie i dobrze rozprowadza sie na wlosach przygotowujac do bezproblemowego ukladania (mam wlosy poddatne). Efekt nie trwa jednak dlugo, a wlosy pozostaja troche obciazone i pozbawione blasku.

ilość zużytych opakowań: 1 i wiecej nie bedzie

warto spróbować

Mam delikatne,lekko kręcone włosy i nie lubię produktów które je obciążają lub sklejają.Ta pianka jest moją faworytką głównie ze wzgledu na śliczny zapach :)) Ale lubię ją bo po niej moje włosy są miękkie w dotyku,nie posklejane,nie są też po niej przesuszone,przylizane.Utrwala i układa ta pianka w sposób delikatny,więc jeśli ktoś oczekuje bardzo spektakularnego efektu to po niej nie osiągnie takiego wyniku.Nie elektryzują się po niej włosy,nie podrażnia skóry głowy.Ja bardziej traktuję ją jak odżywkę w piance i gdy ja stosuję to po umyciu włosów już nie nakładam na nie żadnego balsamu ani odżywki.Lubię ją bo moje włosy są po niej ładne :)