Society Hairspray (Szybkoschnący lakier do włosów)

Society Hairspray (Szybkoschnący lakier do włosów)

Lakier szybko schnący przeznaczony do pracy w salonie oraz sprzedaży detalicznej. Posiada udoskonalony przyjemny zapach. Nie skleja włosów i nie pozostawia nalotu. Lakiery Keunr nie zawierają freonu oraz chlorków metylowych. Dostępny w dwóch wersjach: forte i extra forte, oraz w czterech pojemnościach.

lakiery
lekkie
Utrwalenie
bardzo mocne, mocne

jestem zadowolona

Dobrze, że kupiłam go z myślą o utrwaleniu prostowanych żelazkiem włosów, bo jego właściwości utrwalające są słabe. Koleżanka chciała utrwalić swoje uczesanie i po spryskaniu (może zbyt obfitym;) ) ...cała fryzura jej siadła :kwasny: bo owszem lakier obciąża, nie usztywnia włosów jak typowe lakiery, tylko je pokrywa takim lekkim filmem:rolleyes:
Do moich codziennych stylizacji-utrwalania świeżowyprasowanych włosów;) nadaje się świetnie. dodaje włosom blasku. Pachnie przyjemnie.
Moja 600ml butla starczy mi na lata:)Używam tego produktu od:ok 10mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[357235].usefull || 0 }}% pomocna.